Discord

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
koniu699
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Lokalizacja: 5596

Discord

Post autor: koniu699 »

Siema,
w sprawach administracyjnych padło pytanie o live-chat. Więc zebrałem się w sobie i założyłem discorda dla forum. Wiem że są grupy na fb, więc jeśli ktoś nie chce to i tak zapraszam do dołączenia. Pewnie na jakimś etapie będzie potrzeba modów/adminów, ale to zobaczymy. Na razie porobiłem czaty ogólne, specyficzne dla t9a oraz strefę modelarską. Dodatkowo są kanały dla poszczególnych frakcji, a także kanał głosowy ogólny oraz 2 dodatkowe, docelowo do ułatwienia grania w UB albo TS (tabletop simulator jakby ktoś nie wiedział).
Jak pisałem zachęcam wszystkich do dołączenia:
https://discord.gg/2uXhPfX
Ostatnio zmieniony 8 lis 2019, o 16:29 przez koniu699, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 457
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Nice :) Czy w takim razie kombinować z dokładaniem jakiegoś shoutboxa na forum? Musiałbym pewnie poszukać jakiejś wtyczki.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
koniu699
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Lokalizacja: 5596

Post autor: koniu699 »

Wszystko zależy od ludzi szczerze mówiąc. Jeśli jest chęć korzystania z discorda, myślę że nie będzie potrzeby, bo jest on dość wygodny i dużo communities mocno go eksploatuje. Nie wiem jak będzie z ludzikami z forum, bo jak na wiek gry jestem ledwo 6 miesięcy, więc nie znam nastrojów i przyzwyczajeń.

Na razie jest też dość mało ludzi więc discord sam w sobie musi się rozkręcić.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Dla młodych i pełnych wigoru ludzi jak najbardziej, stara krew pewnie nie będzie często korzystała tak mi się wydaje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

nie moge dolaczyc. pisze, ze juz istnieje osoba z takim mailem. pewnie by trza polaczyc konta, czy co
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
koniu699
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Lokalizacja: 5596

Post autor: koniu699 »

To znaczy że masz konto już zrobione. Dla discorda masz 1 konto a potem można dołączyć do dowolnej ilości serwerów :)

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

ok, a jak sie nazywa ten serwer?

EDIT. dobra, mam juz
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Dajcie nowe zaproszenie i ustawcie jakiś w opór długą ważność, poprzednie już zdechło.
Obrazek

Awatar użytkownika
koniu699
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Lokalizacja: 5596

Post autor: koniu699 »


ODPOWIEDZ