Sonisphere Festival 2011 - Iron Maiden, Motorhead, Mastodon

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Sonisphere Festival 2011 - Iron Maiden, Motorhead, Mastodon

Post autor: RotARaven »

Jedzie ktoś stąd oprócz mnie:>?
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

ja chciałem ale $$ brak :(
Byłem na Maidenach w 2008 i chętnie bym znów pojechał, ehh, zazdroszczę ;)

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

ta, 400zł to niezła sumka... Ale co tam :D :D :D miesiąc o suchym pysku i starczy nawet na bilet dla dziewczyny :) no dobra, dwa miesiące... Ale warto, nie wiadomo czy będzie jeszcze kiedyś okazja ich usłyszeć na żywo.

Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: RotARaven »

No właśnie :) Poszukuję noclegu w WWA :)
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ja też jadę, byłem w 2008 i teraz też trzeba :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

jezdze na maidenow od 98 roku :) (nie bylo mnie tylko na koncercie w 2005 na mysticu)
tak wiec i w tym roku sie pojawie

ps. druga rzecza ktora mnie ciagnie na tegoroczny sonisphere festival to chec zobaczenia wasow lemmego na zywo :D
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Z Wrocławia szykuje się już przedział alkociągowy w piątek wcześnie rano (na miejscu chyba grilla robimy ;))

Jak ktoś chce poszerzyć grono do dużej grupy dwu-przedziałowej, niech puści pmkę

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Ja jade z bandą z Gliwic :) Ostatnim razem przegapiłem, ale teraz nie ma opcji. Bilet mam od pierwszego dnia sprzedaży :)
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

Golonka pisze:Ja jade z bandą z Gliwic :) Ostatnim razem przegapiłem, ale teraz nie ma opcji. Bilet mam od pierwszego dnia sprzedaży :)
o której jedziecie i skąd?
pociąga czy lamerski autokar?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

autokar, wow :D kto jeszcze tym jeździ w długie trasy? :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
ŻuŻu
Warzywo
Posty: 18

Post autor: ŻuŻu »

Hej! Mam problem, jechać nie mogę, a mam dwa bilety. Chętnie je odstąpię ;)
http://allegro.pl/bilety-na-koncert-iro ... ?source=oo
"Po co ginąć w walce za idee, skoro można zginąć w walce przeciwko idei?"

Marek Krewski

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Przyznam, że koncert wyczesany- Ironi pokazali klasę, Motorhead nie odtępował od swojego stałego poziomu (chociaż przyznam, że mieli słabsze nagłośnienie niż Ironi), Mastodon i Hunter prawie nikogo nie zainteresował, prędzej przy Volbeat ludzie bardziej się bawili. Miłym zaskoczeniem było Made of Hate na małej scenie, zespół pokazał, że ma duże umiejętności. Killing Joke, Corruption i Devin Project tak sobie.

pzdr dla wszystkich ochlejów pokoncertowych z Dworca Centralnego, gdzie koczowaliśmy w liczbie koło 1000 typa ;)

Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: RotARaven »

Ja z kumplami spałem pod sklepem z kosmetykami :) Masakra, nawet nie wiesz jak plecy napierdalają od snu na marmurze... Koncert był legendarny, istny rozpierdol :D Devin i Mastodon ssą, Ironi kosmos, Lemmy to żyjąca legenda a Joke i Volbeat mega, pogo forever :)
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

The Old Samurai pisze:Ja z kumplami spałem pod sklepem z kosmetykami :) Masakra, nawet nie wiesz jak plecy napierdalają od snu na marmurze... Koncert był legendarny, istny rozpierdol :D Devin i Mastodon ssą, Ironi kosmos, Lemmy to żyjąca legenda a Joke i Volbeat mega, pogo forever :)
To WY spaliście na Dworcu? :shock: My spaliśmy w pociągu, było za dużo ciekawego towarzystwa, żeby nie obalić paru flaszek ;)

Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: RotARaven »

My spaliśmy z 2 h na dworcu jak z tysiąc innych osób :) W pociągu było małe afterparty. Było zajebiście :D :D :D
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

ODPOWIEDZ