Skaveni żyją pośród nas.

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Skaveni żyją pośród nas.

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Mnie po przeczytaniu tego troszku zmroziło.

Gigantyczne szczury zabiły i zjadły dwoje dzieci w slumsach w RPA – informuje dailymail.co.uk.

Lunathi Dwadwa, 3-letnia dziewczynka, została zagryziona we śnie w domu w slumsach pod Cape Town, druga dziewczyna zginęła w mieście Sowetto koło Johannesburga tego samego dnia.

Lunathi spała na prowizorycznym łóżku na podłodze w niedzielę w nocy, kiedy zaatakowały ją szczury. Jej rodzice nawet nie słyszeli jej krzyku. Kiedy matka znalazła martwe ciało dziewczynki, zobaczyła, że 3-latka miała zjedzone pół twarzy.

Policja ujawniła także, że tego samego dnia w Soweto w podobnych okolicznościach zmarło kolejne dziecko. – Zostaliśmy wezwani do martwego dziecka, które zostało zagryzione przez stado szczurów – potwierdził policjant.

Mieszkańcy slumsów w RPA opowiadają, że gigantyczne szczury osiągają nawet do metra długości i mają ponad 2,5 cm zęby.

Jakoś sobie nie potrafię wyobrazić takiego metrowego bydlęcia ale chyba nic w tym naszym świecie nie jest niemożliwe. Szkoda dzieciaków tylko.


hmmm jest i zdjęcie tego 'czegoś'

Obrazek
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

jeszcze parę setek lat i nabiorą inteligencji jak skaveni.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Polecą z ruskimi na Morslieb i będą kopać i sprowadzać warpstone... wtedy to nasze dzieci mogą zacząć się naprawdę bać.

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

W filmie Men Behind the Sun jest ponoć autentyczna scena między kotem i masą wygłodniałych szczurów...jak są głodne to wszystko w...przą.

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

A mial ktos z was do czyniania ze szczurami kanalowymi? :P Bydlaki sa niewiele mniejsze niz to, co na zdjeciu, diablo inteligentne (choc raczej cwane i sprytne) i mega trudne do oswojenia, ale jest to mozliwe :P
Szczury laboratoryjne sa swietne, szkoda, ze krotko zyja, niemal permamentnie mam dwie szczurzyce :) Wieksza wersje tez bym przygarnal ;D

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

No, teraz już wiemy, kto zapaskudził ogórki.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

W Mozambiku używają półmetrowych szczurów do wyszukiwania min. Są lżejsze od psów i nie powodują wybuchów. Nie pamiętam nazwy gatunku, ale to jakiś łatwiejszy do oswojenia niż szczur śniady albo wędrowny. Jakiś czas temu widziałem że były jakieś na allegro do kupienia. :wink:

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Ide szukac :mrgreen:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Vallarr pisze:Ide szukac :mrgreen:
Min w Mozambiku? :shock:

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Nie, tam kobiety sa najbardziej owlosione.
Tego gatunku szczurow, aktualnie nie mam zadnego ;) A ogonki sa boskie. Co prawda wyjscie na miasto z takim na szyi juz nie wchodzi w gre, ale i tak chcialbym miec takiego brzydala.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Vallarr pisze:Nie, tam kobiety sa najbardziej owlosione.
Tego gatunku szczurow, aktualnie nie mam zadnego ;) A ogonki sa boskie. Co prawda wyjscie na miasto z takim na szyi juz nie wchodzi w gre, ale i tak chcialbym miec takiego brzydala.
Szczułbyś nim psy? :shock:


http://news.bbc.co.uk/earth/hi/earth_ne ... 210394.stm

http://www.omfgod.com/animals/the-biggest-rat/
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

O, znalazłem.
To te przyjemniaczki

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Trzymaj to w domu, jezu. Może jako deska ratunku, jak bym nie miał co jeść. Wiadomo czy jest jadalny ? Chociaż ja myślę o tym a następnie o pieczeniu to mi niedobrze.
No chyba że zagłodzimy to i zamiast psa w budzie. Ale włamywacz by się zdziwił :lol2:

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Ludzie trzymaja w domach zolwie, bezwlose koty, psy przypominajace chomiki, przerosniete swinki morskie, piranie, 2metrowe weze czy skalne iguany, ja moge miec ogonki. Nawet polmetrowe ogonki.
Szczury sa boskie, inteligentne, latwo mozna je nauczyc roznych sztuczek, przyzwyczajaja sie do wlasciciela, dobrze traktowane nie uciekna przy wyjsciu na miasto. Wole je od rybek czy mega nudnych zolwi ;)

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Vallarr pisze: Szczury sa boskie, inteligentne, latwo mozna je nauczyc roznych sztuczek, przyzwyczajaja sie do wlasciciela, dobrze traktowane nie uciekna przy wyjsciu na miasto. Wole je od rybek czy mega nudnych zolwi ;)
No ba :mrgreen:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Vallarr pisze:Wole je od rybek czy mega nudnych zolwi ;)
Sam jesteś nudny! :evil:
Żółwie są boskie.
I ciekawe.
I interesujące.
I piękne.
I słodkie.
I mądre.
I w ogóle!

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Mialem zolwia. Kuamiesz.
Miales ogonki? 8)

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Planuje mieć gekona, ale żeby szczura.
Ty chyba mówisz o szczurkach, bo taki szczur co ma metr to masakra. Jak byś z tym na miasto wyszedł ? Chyba na smyczy byś go musiał mieć. A no i kaganiec. Bo ten szczur to już pod psa w paragrafach podchodzi.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Ingen175 pisze:Planuje mieć gekona...
Dobra inwestycja, sam mam 2 i na głowę biją moje pająki i skorpa pod względem bycia zajebiaszczymi :D

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

W sumie to był już temat o zwierzątkach. A tak w ogóle, po co się rozdrabniać: nie lepiej od razu wybrać kapibarę?
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

ODPOWIEDZ