Skaveni żyją pośród nas.

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Re: Skaveni żyją pośród nas.

Post autor: Artein »

Albo dziecko? :roll:

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Crane pisze:W filmie Men Behind the Sun jest ponoć autentyczna scena między kotem i masą wygłodniałych szczurów...jak są głodne to wszystko w...przą.

Aż sprawdziłem i w wywiadzie reżyser twierdzi, że kotek wyszedł z tego cały i zdrowy. Ale czy na pewno? Hmmm....
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Artein pisze:Albo dziecko? :roll:
Dzieci więcej brudzą i jakoś tak głupio drapać je po karku, kiedy się leży przed telewizorem.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Planuje mieć gekona, ale żeby szczura.
Mam to i to :wink: Przy geksie jest znaaaacznie mniej roboty ,tylko poglaskac ... :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Aż sprawdziłem i w wywiadzie reżyser twierdzi, że kotek wyszedł z tego cały i zdrowy. Ale czy na pewno? Hmmm....
ja czytałem że poległ w nierównej walce ale i w szczytnej sprawie

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Crane pisze:
Aż sprawdziłem i w wywiadzie reżyser twierdzi, że kotek wyszedł z tego cały i zdrowy. Ale czy na pewno? Hmmm....
ja czytałem że poległ w nierównej walce ale i w szczytnej sprawie
Też obejrzałem, szok. Co za łby robią takie filmy?
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Grand Admiral Thrawn pisze:
Crane pisze:W filmie Men Behind the Sun jest ponoć autentyczna scena między kotem i masą wygłodniałych szczurów...jak są głodne to wszystko w...przą.

Aż sprawdziłem i w wywiadzie reżyser twierdzi, że kotek wyszedł z tego cały i zdrowy. Ale czy na pewno? Hmmm....
http://quentin.blox.pl/2004/12/HEI-TAI- ... E-SUN.html
Jacek_Azael pisze:Też obejrzałem, szok. Co za łby robią takie filmy?
Ale wiesz czym jest ten film? Poguglałeś w poszukiwaniu jakichś faktów o "doktorze" Shiro Ishi? Bo to chyba bardziej drastyczny dokument, niż chora fikcja twórców...

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Nie musiałem "gugać", wcześniej o nim wiedziałem, także nie jest to dla mnie "Gall Anonim".
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Miałem wrażenie, że oceniasz ten film jakoś w oderwaniu od motywów jego powstania. Poza tym wrażliwość (czy jak to nazwać) Azjatów jest troszkę ... inna?

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Panowie ta akcja z zagryzionymi dziećmi nie jest niczym niezwykłym , te olbrzymie szczury są wredne i potrafią zeżreć praktycznie wszystko co gorsza nie żyją samotnie tylko w jakiejś hordzie .
Z rozminowaniem pul przez łysego kuzyna tego bydlaka ze zdjęcia to prawda puszczają go i patrzą jak idzie jeżeli znajdzie minę to ją omija a jak przez przypadek ją zdetonuje cóż na ulicy jest ich wiele .
Panowie te szczury raczej nie zapanują nad światem i nie będą zbyt inteligentne raczej osiągną poziom psiej inteligencji.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

KrzysiekW pisze: Poza tym wrażliwość (czy jak to nazwać) Azjatów jest troszkę ... inna?
Nazwijmy to po imieniu, to jest to czego się wielu wstydzi i temu przeczy. Europa ma korzenie chrześcijańskie, czy chodzisz do kościoła czy nie, jesteśmy wychowani w wierze chrześcijańskiej, a raczej kulturze, gdzie z definicji pomagamy bliźnim, nadstawiamy drugi policzek itd... Z definicji.
Oni tego nie mieli, także wrażliwość inna.
P.S. Nie jestem nawiedzonym katolem, mówię tylko jak jest, a raczej piszę. :wink:
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Kurdę, napiszę tutaj, bo Korwina zamknęli

Zamykanie jednego z ciekawszych tematów na tym forum, bo ludziska odbiegli trochę od niego to jakiś absurd. To nie można było pokasować te kilka postów, ewentualnie zwrócić uwagę piszącym ?

echhhh

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Trochę to delikatne słowo. Zresztą nie odbiegali pierwszy raz.
A co do skavenów, dopóki nie pojawią się masowo w Polsce to będzie można spokojnie żyć. A jak przybędą, to cóż. Zawsze można załatwić duże odszczurzanie :lol2:

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Tym, którzy jeszcze nie widzieli a tematyka szczurów jest im bliska 8)
Lub tym, którzy chcą sobie przypomnieć ten znakomity dokument 8)

http://www.youtube.com/watch?v=FA60llIB2n8

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Szczurołapa oglądałem.

Co do tych eksperymentów o których wspomnieliście, to po prostu ciężko opisać. Czytałem opis i wywiad autora. Jak Ci pracownicy mogli to tak po prostu robić? Potrzeba mózgu - a to pójdę i rozłupię jednemu więźniowi czaszkę.

Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: RotARaven »

Kupcie wombata :)
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Chcialem.
Sa totalnie pod ochrona i nie ma zadnych szans nawet opieki nad jednym w zoo.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Kurwa a myślałem, że takie rzeczy to tylko w Oblivionie

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Poznań za czasów zaborów rozbudowywany był jako twierdza ("Festung Posen") i dlatego pod większością miasta rozciągają się pozostałości pruskich umocnień i fortów, połączonych ze sobą podziemnymi przejściami. Przejścia te krzyżują się z kanałami i czasem tworzą zupełnie osobny poziom. Można więc powiedzieć że Poznań stoi na jednym wielkim zrujnowanym bunkrze.
Owszem legendy miejskie głoszą dużo o szczurach zamieszkujących tamtejsze korytarze. Kiedy byłem młodszy, często zapuszczaliśmy się z chłopakami do niektórych przejść w starych zamkniętych fortach (tak, wiem, to było mega głupie). Szczurów nie widziałem, ale słyszałem jak piszczą, a historie o nich były tak przerażające, że nie odważyliśmy się ich szukać. Podobno kiedyś, po II wojnie światowej szczury wywabiło z bunkrów dużo krwi i ciał i zdarzało im się atakować bezdomnych ludzi. Nie wiem ile w tym prawdy, ale wizja zostania zeżartym przez szczury jest... niefajna. :wink:

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Jakiś straszny ten Poznań, a miałem tam jechać :lol2:

ODPOWIEDZ