Gienek Loska

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Gienek Loska

Post autor: smiejagreg »

Co sądzicie o Gienku?
Myślę, że dawno taki wokalista się w Polsce nie objawił, sądzę, że od czasów nieodżałowanego R.Riedla. Ciekaw jestem tylko jego repertuaru. Czy ma coś na autorską płytę?

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Z Gienkiem są dwie opcje.

1. Będzie robił dobrą muzykę, nie da się przerobić na produkt.
2. Zostanie produktem. Będzie grał na juwenaliach. Za dwa lata zacznie znowu pić.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

1. Ada - ładnie śpiewała, wyglądała, mamy już takich pełno, eurowizji nie wygra, dziękujemy,
2. Michał Szpak - dobrze śpiewał, ma swój styl, może zostać dla mnie jakiś mercurym czy coś, przynajmniej będzie "facet" w tej polskiej scenie muzycznej który zrobi konkurencję Dodzie :), sądzę że na eurowiziji zrobiłby szał porównywalny z Lordim?
3. Gienek - facet z nikąd, z byłym problemami, może coś na gra... zobaczymy.


P.s. to jednak do szpaka podszedł koleś i zaproponował mu granie na jakiejś tam imprezie dużej... imo wszystko jasne.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

We Wrocławiu gra 16-tego, zastanawiam się czy pójść. Bardzo często u nas na rynku się wydzierał ;)

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Gienek wygrał. I co z tego. I tak nie kupię jego płyty (ani nie ściągnę, jakby kto pytał), z resztą on tę kasę chciał przeznaczyć na domek letniskowy czy coś.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

przede wszystkim to nie jest jakis nowy meteoryt, tylko facet ktory juz gra od baaardzo dawna, i to nie tylko na ulicy. profesjonalista, ktory ma swoj styl i dobrze, ze zyskal na popularnosci tym programem - kiedys trzeba zaczac z czegos zyc. jak nie da z siebie zrobic Riedla bis, a sadze ze nie da, to IMO bedzie dobrze :).

z przyjemnoscia kupie plyte, zwlaszcza jesli goscinnie wystapi na niej Malenczuk - duet wyszedl kozacko.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

A kto to jest? :shock:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Taki uliczny śpiewak wrocławski, który poszedł do telewizji i zrobił karierę....
http://www.youtube.com/watch?v=24N1gAjM9hY

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Morrok pisze:We Wrocławiu gra 16-tego, zastanawiam się czy pójść. Bardzo często u nas na rynku się wydzierał ;)
ja idę :)
do tej pory słyszałem go tylko koło solpolu, teraz pora obadać jak się sprawdza na scenie

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Supeł pisze:A kto to jest? :shock:
hahaha +1 :lol2:

Moim zdaniem, koleś jest naprawdę dobry, tylko cała otoczka w okół niego przyprawia mnie o mdłości :roll:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

BOGINS pisze:
P.s. to jednak do szpaka podszedł koleś i zaproponował mu granie na jakiejś tam imprezie dużej... imo wszystko jasne.
Bo za drugie miejsce taka była nagroda dodatkowa, nie od organizatorów.

Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: RotARaven »

Zajebiście, że on wygrał, do końca byłem przekonany z moją, że wygra ten cały SZPAK :/ Genek dał słaby występ jak na niego, mógł wybrać o wiele bardziej chwytliwy utwór, coś ze starego rocka jak np Sweet Home Alabama, który często gości w jego streetowym repertuarze :)
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Imho właśnie dlatego większy szacun - nie bał się takiego repertuaru. Pozostali wybrali hity pod publiczkę. Dla mnie Szpak to po prostu jakiś hermafrodyta z zaburzeniami osobowości lub... przemyślany image sceniczny. Jakby go wyizolować z całej tej bufono - transwesty - jarmarcznej otoczki, to niewiele by zostało. Ale może teraz taka moda :cry: . Panienka - przyjemne śpiewanie do kotleta - jak już ktoś napisał - dużo takich... Natomiast Gienek robi na mnie wrażenie oldschoolowego grajka z charyzmą. Coś w nim z Riedla, ale też coś z Dylana i Springsteena, potrafi wydobyć trochę uczucia z tego co śpiewa, a to już wiele w dzisiejszych czasach. Cały czas jednak się boję o dwie rzeczy:
- wszyscy ci artyści produkowali własne rzeczy, może dlatego byli aż do bólu autentyczni, nie wiem jak będzie z Gienkiem
- showbizness go połknie i będzie grał do kotleta dla panów w garniturach, którzy nie będą rozumieli, co on tam robi.
Ostatnio zmieniony 7 cze 2011, o 19:34 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Artein pisze:Taki uliczny śpiewak wrocławski, który poszedł do telewizji i zrobił karierę....
http://www.youtube.com/watch?v=24N1gAjM9hY
o ja... nie wiem tylko czy się cieszyć czy martwić, że o tym nie słyszałem i mam to gdzieś, robię się chyba aspołecznym, stetryczałym dziadem borowym ciamciuramciu

poza tym jaranie się śpiewakami i tancerzami to pedalstwo i chuj (taniec z gwiazdami też oglądacie?)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Supeł pisze: poza tym jaranie się śpiewakami i tancerzami to pedalstwo i chuj (taniec z gwiazdami też oglądacie?)
[/quote]

Kompletny brak rozeznania w kwestiach kształtowania się polskiej sceny muzycznej w niedalekiej przyszłości to nie jest powód do dumy. Poza tym używanie kończących wypowiedź sformułowań "i chuj" zdradza forumowiczom, żeś burak, cham i prostak.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

bardzo go lubię bo w finale śpiewał piosenkę Black Sabath

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ Naviedzony - dla Twojej wiadomości Supeł użył kultowego (powiedzmy) tekstu - taki artystytczny wulgaryzm :wink:

a Szpak moze być gejem, pedałem a nawet dewotem i miłośnikiem JP II ale kawał głosu ma... po prostu 8)

pzdr,
Ż.

P.S. a Suupeł jara się Mangą :P :P :P

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Naviedzony pisze:
Supeł pisze: poza tym jaranie się śpiewakami i tancerzami to pedalstwo i chuj (taniec z gwiazdami też oglądacie?)
Kompletny brak rozeznania w kwestiach kształtowania się polskiej sceny muzycznej w niedalekiej przyszłości to nie jest powód do dumy. Poza tym używanie kończących wypowiedź sformułowań "i chuj" zdradza forumowiczom, żeś burak, cham i prostak.
[/quote]


oj tam, oj tam przecierz to krasnolud to u nich wrodzone jak miłość do piwa.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Naviedzony pisze:
Supeł pisze: poza tym jaranie się śpiewakami i tancerzami to pedalstwo i chuj (taniec z gwiazdami też oglądacie?)
Kompletny brak rozeznania w kwestiach kształtowania się polskiej sceny muzycznej w niedalekiej przyszłości to nie jest powód do dumy. Poza tym używanie kończących wypowiedź sformułowań "i chuj" zdradza forumowiczom, żeś burak, cham i prostak.
Polskiej sceny muzycznej? Buahahah, Kombi, Leszcze i Loska. Z resztą jak uważasz.... rozumiem że lubisz taniec i tą cygańską wolność którą daje, której burak cham i prostak nigdy nie zrozumie. Nie chciałem nikogo obrazić ale jak takiś to może i dobrze. Z resztą całe to zdanie, nie tylko kończące sformowanie można znaleźć w necie odnośnie anime więc był to , można powiedzieć cytat. (EDIT - o masz ktoś jednak to czai :D)

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

I tak jesteś starym tetrykiem
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

ODPOWIEDZ