Gienek Loska

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Re: Gienek Loska

Post autor: Kraggo »

Chyba znowu się nie zrozumieliśmy :wink: Pan Gienek nieładnie zachował się w stosunku do paru osób zza granicy, które po prostu oglądały jego wystąpienie. Wiesz, przechodziłem obok i nie widziałem, aby Ci zza granicy zachowywali się niestosownie, wprost przeciwnie - po prostu stali i patrzyli jak gra. Nie wnikałem w całą sytuację, bo nie byłem jej świadkiem od samego początku, ale pan Gienek zachował się po prostu niekulturalnie i nieelegancko, a w tv miałem okazję przyjrzeć mu się dłużej niż minutę, jednak nie przekonał mnie do siebie. Tyle w kwestii pana Gienka, który za 100 kółek kupi sobie domek z werandą, cysternę paliwa czy cokolwiek innego ;)

Nie śledzę na bieżąco showbusinessu odkąd uświadomiłem sobie, że przy rozdaniach nagród jedyną kategorią, w której zmieniają się osoby/grupy, to kategoria debiutów, inne kategorie to pięciu kandydatów z worka 30 artystów/grup (wszystkie te górniakowe Edytki, Kasie Kowalski czy Ewy Sonetowe) i rotacja co rok. Gienek i jemu podobni mają małe szanse na przebicie się przez ten "monopol", że tak to ujmę. Nie życzę mu źle, ale po prostu nie darzę go choćby cieniem sympatii.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Ta niby "szorstkość" i zarozumiałość Gienka może nie wynikać z tego jest bufonem i arogantem tylko z tego urazu głowy. Bo (jakbyście nie wiedzieli) to kilka lat temu miał poważny wypadek i przeszedł dwie operacje głowy. Stracił słuch na długo, teraz słyszy na jedno ucho, nie mówił i to przez to trochę wolniej myśli. Zauważcie, że jak zadawali mu pytanie, to zaczynał odpowiadać w momencie jak zadawali mu już następne. Jeśli chodzi o Szpaka, to sam jego styl mnie nie denerwował, bardziej to, że widać było, że jest to sztuczne i trochę na pokaz. A Ada moim zdaniem też sobie nieźle poradziła ;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Chyba faktycznie to prawda, bardzo dziwił mnie fakt, że za każdym razem jak go prowadzący o coś pytał, to zachowywał się , jakby niedosłyszał...

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Nom, ten Kuźniar to też tłumok, że za każdym razem zapominał, że Gienek nie słyszy na jedno ucho.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »


Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Właśnie miałem o tym pisać, ale ktoś mnie ubiegł ;) Cóż, jako muzyk mnie nie porwał, ale poglądy ma bardzo zdrowe. Biję się w pierś, nutkę sympatii zdobył właśnie tym wywiadem.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Kołata pisze:http://www.nowaprawica.org.pl/aktualnoc ... zego-czasu
Wypowiedział się #-o ...
Polak traktowany jest jak niewolnik. Ma pracować do 19.00, wrócić do domu, zrobić zakupy i zasiąść przed telewizorem, aby obejrzeć te same wiadomości w każdej stacji. A tam odmóżdżająca papka.
Tak! Rozwalić system dla rozwalenia systemu! Anarchia!
No właśnie, z jakiś przyczyn wierzą, że tak powinno wyglądać zwyczajne życie. Ale to jest zagrożenie dla wolności.
No to jak ma wyglądać? Jak u hippisów? Ćpanie na okrągło, znaczy.
Bo Polak ma nie wiedzieć, co tak naprawdę się wokół niego dzieje. Nikt nie mówi, jakie skutki przynosi chciejstwo państwa.
Teoria spisku.
Jeśli komuś to opowiadam, zostaję wyśmiany. Zarzucają mi, że jestem niedorzeczny, głupi i nie znam się na polityce. Oczywiście, że się nie znam, bo nie jestem politykiem, tylko laikiem. Znam tylko zupełnie powierzchownie ten mechanizm.
To nie gadaj pierdół, skoro nie masz pojęcia o czym mówisz.
Niech tak mówią, to będzie Białoruś. Na Białorusi przynajmniej państwo wie, że 90 proc. społeczeństwa żyje z szarej strefy. Państwo nic w tym kierunku nie robi, bo gdyby opodatkowało tę strefę lub cokolwiek zrobiło, łapało Białorusinów - co i tak się robi na pokaz przy okazji jakiegoś święta... Po prostu władzuchna daje ludziom pożyć. Moi rodzice żyją tylko z działki. Ludzie z małych miasteczek nie wiedzą, czym jest mięso ze sklepu. Wszystko pozyskują z działek i wiosek. Władza o tym wie i nic nie robi.
Władza jest tam jak widać nie tyle brutalna i sprawia, że ludzie żyją jak prymitywy to jeszcze nieudolna. Skoro jest tam tak dobrze, a w Polsce panuje tak okrutny system, to co on tu jeszcze robi? A, tak jest cierpiętnikiem za Sprawę :lol2: .
Wiem, że 50 proc. młodych ludzi myśli tak jak ja i ma tego dosyć. Gdyby oni głośno powiedzieli „dosyć", reszta pomyślałaby podobnie.
Owczy pęd + rewolucja, anarchia, bla, bla, bla...
Z każdym dniem grzęźniemy głębiej w kupie zwanej Unią Europejską.
I z tego korzystamy. Czy ten facet nie widzi, że WSZĘDZIE jest PEŁNO inwestycji, dofinansowywanych przez "zgniłych biurokratów"? A co na Białorusi - stara bieda i zamordyzm. Tam dopiero ludzie mają dość. Podejrzewam u niego sentymentalne pierdzenie w połączeniu z autobusowym filozofem-malkontentem, we własnym mniemaniu będącym ekspertem od wszystkiego.
Cholerycznym optymistą. Poziom mojej świadomości osiągnie niedługo większość Polaków, którzy nie mają jeszcze 30 lat. Wtedy będzie koniec tego systemu.
To już bardziej naiwność, niż optymizm. Higher state of consciousness... jaaasne... Wątpię, by zbyt wiele osób przetrwało lata ćpania i chlania, żeby pokazać, że ma się gdzieś bliżej niedookreślony system :roll: .

Najpierw niech nauczy się czegoś o ekonomii i polityce, a później niech snuje swoje wywody.

I tak oto kolejny temat zamienił się we flejm o polityce i gospodarce :D .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Klafuti pisze:I tak oto kolejny temat zamienił się we flejm o polityce i gospodarce :D .
Jesteś jedyną osobą w temacie, która robi ten flejm. Wątek dotyczy osoby Gienka i został tylko wklejony link do jego wypowiedzi o polityce. Rozumiem jednak że jest potrzeba zalewania kolejnych tematów spamem "nie tylko politycznym", kiedy odpowiednie wątki są zamykane.

Mi Gienek zaintrygował już w "Mam talent" gdzie sprawiał wrażenie jakby miał niepochlebne zdanie o TV, w której występował. TVN trochę ryzykował, ale dali mu drugą szansę, a on wywalczył sobie swoje 5 minut samym wokalem.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Niestety wywalczył też sobie trochę łzawymi historiami o zmaganiu się z alkoholizmem i spaniu w rowie.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie sądzę, że wygrał przez alkoholizm i spanie w rowie - to chyba raczej nikogo nie kręci. Dla mnie po prostu był najlepszym wokalistą w tym konkursie i wygrał zasłużenie...

Awatar użytkownika
Mlody_Rusinek
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mlody_Rusinek »

Klafuti pisze:
Z każdym dniem grzęźniemy głębiej w kupie zwanej Unią Europejską.
I z tego korzystamy. Czy ten facet nie widzi, że WSZĘDZIE jest PEŁNO inwestycji, dofinansowywanych przez "zgniłych biurokratów"?
A biurokraci wzięli pieniądze skąd? Zabierają jednym, dają drugim, nie wiem czym się tu podniecać. Mówisz tak, jakby te pieniądze z własnego portfela wyciągali, a nie brali kasę za rozdawanie czyichś, de facto, pieniędzy.

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Dodaj do tego fakt, ze glownym problemem polskich gmin jest MAKABRYCZNE zadluzenie - sami sie rozejrzyjcie jak to u was jest. Czy wszystkie te inwestycje byly naprawde niezbedne, czy to tylko "zrobie, bo dorzucaja czesc kasy, a przetarg ustawie pod kuzyna" ?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Przestańcie z tą polityką, bo kolejny temat zamkną... Poza tym to nudne :wink: .

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Artein pisze:
Buła pisze:
Artein pisze:Taki uliczny śpiewak wrocławski, który poszedł do telewizji i zrobił karierę....
http://www.youtube.com/watch?v=24N1gAjM9hY
co znaczy zrobił karierę? Wygrał jakiś szmatławy program w tvn... proszę
To znaczy, że kilka(naście?) milionów Polaków dowiedziało się o jego istnieniu. Wygrał konkrakt płytowy. Jak nagra płytę to będzie reklamowana w TVN, RMF i takie tam....
ta jak Alicja Janosz i inni zwycięzcy tego typu programów. Za paręnaście miesięcy i tak wszystkie "media" będą mówić o wojewodzkim, sablewskiej i jakimś gościu co po polsku nie mówi. Kilkanaście milionów to bez obrazy liczba z dupy bo faktyczna ogladaność programu wynosiła około 4 mln ludzi.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

4 mln? ja pierdziele #-o ludzie to już nie mają co robić... chociaż... są ludzie których fascynują plastikowe ludziki, ale żeby 4 mln...

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Poniżej dokładne dane:

DATA AMR SHR % SHR /16-49
06-03-2011 4302923 24,10% 31,43%
13-03-2011 4975529 28,24% 35,64%
20-03-2011 4741172 26,50% 32,06%
27-03-2011 4729813 26,88% 34,56%
03-04-2011 4554344 26,81% 34,33%
10-04-2011 5514716 32,73% 40,14%
17-04-2011 4391736 26,47% 34,84%
24-04-2011 3863978 24,67% 30,56%
01-05-2011 3785429 22,62% 30,50%
08-05-2011 4382362 27,30% 34,78%
15-05-2011 4309266 26,67% 33,49%
22-05-2011 4221245 28,83% 35,52%
29-05-2011 4457276 29,59% 36,74%
05-06-2011 4694085 31,68% 41,73%

Należy wsiąść pod uwagę że około 10-15% miała włączone odbiorniki ale aktywnie nie uczestniczyło w "widowisku"



Dla fanów dodam ,ze w tym samym czasie (finałowy odcinek) wygrała mimo wszystko TVP1:

Konkurencja AMR SHR% SHR(16-49)
TVP1 4827322 29,47% 22,36%
TVN 4476818 27,35% 34,71%

Jako ciekawostki dodam jeszcze, że format oglądały przede wszystkim kobiety (xfactor)

Oraz inną ciekawostkę:

Wieś 28,08% 72
< 50 tys. 26,90% 112
50-100 tys. 11,09% 129
100-200 tys. 10,67% 132
> 200 tys. 23,26% 116

Wykształcenie
Podstawowe 40,98% 91
Średnie 36,04% 122
Wyższe 15,49% 123
Inne 7,48% 59


Źródła: witualnemedia.pl

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

ciekawe skąd to wszystko wiedzą...

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Wywróżyli ze szklanej kuli...

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

niestety widzę , że nie jesteście w temacie. W celu określenia widowni w Polsce w jakiś procencie gospodarstw domowych jak i przemysłowych zainstalowane są specjalne czujniki.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Niestety widzę, że czujniki nie wyczuły subtelnej nuty ironii :wink:

ODPOWIEDZ