Egzamin gimnazjalny...

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Egzamin gimnazjalny...

Post autor: Matijjos »

No, przyznawać się, ile punktów? U mnie załamka. Liczyłem na mat 40 i polak 43, a tu 38 i 36... totalna masakra. Może się ktoś swoimi wynikami pochwali :wink:

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Egzamin gimnazjalny? :mrgreen:
oł szit, kiedy to było, hah, ja pamiętam, że miałem jakoś w sumie 80 pkt, chyba 41 z matmy i 39 z polaka, ale to było dobre X lat temu... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 928
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

rok temu mat 38 pol 38. Tegoroczny egzamin humanistyczny był jak dla mnie o wiele łatwiejszy niż zeszłoroczny. Tematycznie bardziej mi odpowiadał.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Zamierzchła przeszłość. Już dawno zapomniałem, że było coś takiego, a zwłaszcza to, jakie było wtedy spinanie u niektórych o pojedyncze punkciki :lol2: . Jak sobie przypomnę, to chyba natłukłem coś ze 70-80 pkt. ale jak szedłem do liceum, to chyba też doliczali za oceny ze świadectwa z trzeciej klasy. Dostałem się do wybranego liceum za pierwszym razem 8) , co oczywiście w tej chwili jest absolutnie bez znaczenia :wink: .
Matijjos pisze:No, przyznawać się, ile punktów? U mnie załamka. Liczyłem na mat 40 i polak 43, a tu 38 i 36... totalna masakra. Może się ktoś swoimi wynikami pochwali :wink:
E, pewnie do liceum i tak się dostaniesz bez problemu. Z resztą tu tylko o to chodzi, żeby potem zdać maturę i pójść na studia, gdzie chodzi tylko o to, żeby zaliczać semestry i później napisać pracę licencjacką, a później magisterską. I do roboty, żeby mieć emeryturę.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Klafuti pisze:E, pewnie do liceum i tak się dostaniesz bez problemu. Z resztą tu tylko o to chodzi, żeby potem zdać maturę i pójść na studia, gdzie chodzi tylko o to, żeby zaliczać semestry i później napisać pracę licencjacką, a później magisterską. I do roboty, żeby mieć emeryturę.
w sumie to smutne, ale o to mniej więcej chodzi :P

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ja miałem 46 z matmy i 44 z polaka :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Heh, Andrzej, ja podobnie- 46 z humanistycznej i 44 ze ścisłej ;)

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

no tak, do liceum się dostanę, ale liczyłem na LO 3 we Wrocku, a tu mi wychodzi 78 pkt rekrutacyjnych i nie wiem czy się dostanę. Wszyscy mówią że będą progi obniżać, ale... Bo do lo nr 7 we wroc sie chyba spokojnie dostanę. Tyle że strasznie mi na tym LO 3 zalezało.

a w tym roku?

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

86 punktów, ale 8 lat temu ;)

A w ogóle to nie ma się czym przejmować. Grunt, żeby iść do przodu. Zawsze na jakieś liceum się załapiesz. A tam byle do matury i na studia...

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

Identycznie jak Skavenblight, 41 z humanistycznego i 45 ze ścisłego. Tyle, że to było 3 lata temu. W tym roku się maturą bardziej przejmowałem :lol2: .
Nie wiem, jak to teraz wygląda i to we Wrocku, ale nawet jeśli się nie dostaniesz, to można się przenieść potem. A z resztą, jak zrzędzą starsi: egzamin to jeszcze nic, zobaczysz co to matura :wink:

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

Orris pisze: A z resztą, jak zrzędzą starsi: egzamin to jeszcze nic, zobaczysz co to matura :wink:
matura to jeszcze nic, zobaczysz co to sesja :wink:

ja mialem 93 :)

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Fojtu pisze:
Orris pisze: A z resztą, jak zrzędzą starsi: egzamin to jeszcze nic, zobaczysz co to matura :wink:
matura to jeszcze nic, zobaczysz co to sesja :wink:

ja mialem 93 :)
Dokładnie, sesja to jest to! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Sesja to nic, wiekszy stres to wynik testu ciazowego :twisted:
Gimnazjalnego nigdy nie zdalem. Bo nie zdawalem ;'< Rzutem na tasme sie udalo przeskoczyc gimnazjum, za to 2 lata kotowania w liceum ;f

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

Ja miałem coś koło 85. 40 z polaka i 45-46 z matmy. A było to 2 lata temu.
Za rok mój brat przystępuje do egzaminu.
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Skavenblight pisze:86 punktów, ale 8 lat temu ;)
Ja też 8 lat temu. 89 pkt w sumie. :)

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

8-7 lat temu miałem bodajże 78 ptk dostałem się gdzie chciałem. Myśl lepiej o sesji za 4 lata to może być pogrom.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Ja miałem bodajże 43 z części ścisłej i 44 z humanistycznej.
Lat temu.... trzy.... dodać.... yyyy.... dwa w pamięci.... odjąć.... cztery.... całka....
8 lat temu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Widzę, że dużo nas z rocznika kończącego gimnazjum w 2002/03 :) Ja miałem 37 z częsci humanistycznej i 50 z matematycznej- zresztą moje ostatnie osiągnięcie w tej dziedzinie. Później już było tylko gorzej :wink:

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Ale shit, ja miałem 0...

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ja w tym roku miałem egzamin gimnazjalny ale jako nauczyciel :D
Obrazek

ODPOWIEDZ