Urodziny Cosma

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Urodziny Cosma

Post autor: Cosmo »

Czesc buraki :P

Chcialem napisac PMki do znajomych ktorym mogloby sie chciec przyjechac, ale zesralbym sie chyba przy przegladaniu calej listy uzytkownikow ;P Stad temat. Przepraszam za zasmiecaniej w pewnym sensie, ale to Ploty i Mloty, wiec jakos moze przezyjecie ;P

Otoz - jak sie co bystrzejsi mogli sie domyslic z tematu ;) - mialem niedawno urodziny i bede organizowal impreze z tej okazji po powrocie z Maroko. Impreze planuje ordynarna - jak ja - bez polotu i finezji. Walenie do ryja na rozgrzewke + wypad na rockoteke. To zaproszenie glownie do znajomych ze Slaska, ale jesli ktos z dalszych terenow mialby ochote wpasc, to zapraszam serdecznie, bedzie mi bardzo milo. Takze akademiki, podbeskidzie i reszta choloty ;* rezerwowac sobie czas na 17go grudnia w Zabrzu/Gliwicach. Jesli ktos sie zdecyduje a bedzie mial pytania, to 504333988. Tylko smsy, bo za minute polaczenia na tym zadupiu place 20zl ;P
Battle na trzezwo bylby nudny...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Będę! :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Killa
Plewa
Posty: 9
Lokalizacja: Vendetta

Post autor: Killa »

Challange accepted!

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

o, to widze ze dla odmiany zamiast spedzac piatkowy wieczor na intelektualnej masturbacji i programowaniu, bede mial okazje w elitarnym gronie zajebac sie jak zwierze. coz za mila odmiana, rzecz jasna postaram sie wpasc!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Liczę się do dalszych znajomych ze Śląska ^^? Jak tak to będę ^^

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Będzie basen? :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Paczus, mozesz sie masturbowac ile wlezie. 17ty to sobota ;>

Qc, oczywistka. Solo przyjezdza, wiec jakos sie tam ogarnijcie z transportem.

Re Rilam: Boje sie ze przy -5oC laski by mnie zajebaly za wrzucenie do basenu ;P a boje sie ze bysmy sie nie powstrzymali od tego ;)
Battle na trzezwo bylby nudny...

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1206
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Cosmo pisze:Czesc buraki :P

Chcialem napisac PMki do znajomych ktorym mogloby sie chciec przyjechac, ale zesralbym sie chyba przy przegladaniu calej listy uzytkownikow ;P Stad temat. Przepraszam za zasmiecaniej w pewnym sensie, ale to Ploty i Mloty, wiec jakos moze przezyjecie ;P

Otoz - jak sie co bystrzejsi mogli sie domyslic z tematu ;) - mialem niedawno urodziny i bede organizowal impreze z tej okazji po powrocie z Maroko. Impreze planuje ordynarna - jak ja - bez polotu i finezji. Walenie do ryja na rozgrzewke + wypad na rockoteke. To zaproszenie glownie do znajomych ze Slaska, ale jesli ktos z dalszych terenow mialby ochote wpasc, to zapraszam serdecznie, bedzie mi bardzo milo. Takze akademiki, podbeskidzie i reszta choloty ;* rezerwowac sobie czas na 17go grudnia w Zabrzu/Gliwicach. Jesli ktos sie zdecyduje a bedzie mial pytania, to 504333988. Tylko smsy, bo za minute polaczenia na tym zadupiu place 20zl ;P
Trochę mnie kusi, aby wpaść :) Szkoda, że to tylko 12h w pociągu :(
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Macki;/
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Tu też będziesz miał macki po narąbaniu :lol2:
ID: 2477

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

W sensie że w Dżezie koło Rynku? :)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Albo w roce :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Będę :)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Andrzej pisze:Albo w roce :)
Ja stary* jestem, pamiętam tyko rockoteki w Jazz Klubie koło Placu (nomen omen) Inwalidów.
O jakiej lokalizacji are we talking about? :)


*yep, 34 lata niecały tydzień temu... :P

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Szkoda, że urodzinek nie zrobisz w Łodzi bo bardzo chętnie bym się z Wami najebał
Obrazek

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Zasadniczo łatwiej będzie przenieść Cosma z dupeczkami z Zabrza do Łodzi, niźli spoconych facetów opętanych rządzą gry w małe hipki z Łodzi do Zabrza :mrgreen:
ID: 2477

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

KrzysiekW pisze:
Andrzej pisze:Albo w roce :)
Ja stary* jestem, pamiętam tyko rockoteki w Jazz Klubie koło Placu (nomen omen) Inwalidów.
O jakiej lokalizacji are we talking about? :)


*yep, 34 lata niecały tydzień temu... :P
Z drugiej strony kamienicy, klimaty muzyczne podobne, tylko że nieco większy i nieco bardziej "ekskluzywny" :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Pierdolimy Rocka, bedzie powrot do korzeni.

Tak Krzysiu, Ten Jazz :) Zapraszam jesli Basia Cie wypusci ;)

No zawalilem troche z tymi Mackami rzeczywiscie, ale to ostatni i jedyny temin w tym roku jaki mam do wyboru :/ I zadnych spoconych dupeczek do Lodzi ;P Mam tam dziewuche, wykastrowalaby mnie ;P

Michal, mozemy zrobic telekonferencje na Skype jesli nie wybierasz sie na Macki ;-)
Battle na trzezwo bylby nudny...

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Cosmo pisze:
No zawalilem troche z tymi Mackami rzeczywiscie, ale to ostatni i jedyny temin w tym roku jaki mam do wyboru :/ I zadnych spoconych dupeczek do Lodzi ;P Mam tam dziewuche, wykastrowalaby mnie ;P
Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal :wink:

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Cosmo pisze: I zadnych spoconych dupeczek do Lodzi ;P
Czyli w grę wchodzi jeno Zabrze i dziewuchy. Muszę się z tym przespać 8)
ID: 2477

ODPOWIEDZ