Euro 2012 w piłkę nożną

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Re: Euro 2012 w piłkę nożną

Post autor: Nijlor »

Re: crovaxus

A stadiony sprzedać Chinolom :D
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Reprezentacji tak, Murawskiemu nie.

A politycy nic nie zrobią. Bo nie jest im na rękę pchanie się do PZPN. Koszt za duży i procesowanie się z takimi ludźmi to masakra. No i najważniejsze - trzeba by zniszczyć PZPN a także Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej ...

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

A z resztą kogo obchodzi Euro, ETC jest do wygrania :wink:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

mnie śmieszy to że odnosimy sukcesy w piłce ręcznej, w siatkówce, Nasza złota dziewczyna na nartach i w tenisie a piłka nadal jest sportem narodowym bo już tyle kasy wpompowali że nic nie zrobią. Nasi zaserwowali nam standardowe trio na mistrzostwach czyli mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. I nawet honoru nie potrafili obronić. A jak nie wina piłkarzy i trenera to czyja? Napewno nie kibiców. Zamiast grać na Lewandowskiego jak gra w swojej drużynie to każdy chce być super i gola strzelać. To jest gra zespołowa a widać im to nie idzie
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Całą sytuacje podsumował mój staruszek "No to dalej trzeba kibicować Czechom, .. a najważniejsze że Ruski odpadły" (co dziwne bo u nas nigdy nie było nastrojów anty ruskich)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Sam Lewandowski nam meczu nie wygra, to jednak nie Maradona, ale jakby miał wsparcie... ja tam się nie znam, ale Smuda zawalił nam te mistrzostwa, to na bank wiem! :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Kosa Ty żyjesz :)
No i przykro trochę bo dawno nie mieliśmy ostatniego meczu o wszystko, bo przyzwyczailiśmy się, że ostatni mecz jest o honor, ale i tak nie daliśmy rady nawet na własnym stadionie, przy własnej publiczności szkoda szkoda.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Misiu pysiu, raczej bym spytał czy to Ty żyjesz ;)

30 czerwca jest turniej w Nowym Sączu, może być odkurzył figurki? Ke? :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Kozioł
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Kozioł »

Bardzo dobry mecz rozegrał dzisiaj Kuba Błaszczykowski.
Ten skład to był jakiś sabotaż według mnie, gramy o zwycięstwo z 7 defensywnymi zawodnikami ? Ustawienie jak z Grecją ale Murawski w sam środek do rozgrywania piłki ? litości. Rozczarowany jestem jeszcze Obraniakiem który naprawdę nic nie robił, nie wygrał chyba żadnego pojedynku 1 na 1, naprawdę trzymać gracza tylko po to żeby stałe fragmenty wykonywał? A i nawet te stałe fragmenty jakieś zajebiste nie były.
Nie podobało mi się jeszcze to że Tytoń zagrał, chociaż to nie zarzut sportowy bo grał dobrze, ale od 2 lat Szczęsny był przygotowywany jako numer 1 w naszej bramce i nie dać mu zagrać ?

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

mi szkoda błaszczykowskiego bo się starał. ale fakt że smuda zjebał nam wszystko w tych mistrzostwach. Mi się kompletnie boenisch i perquis nie podobali w tych meczach. Praktyczie nic nie robili
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

crovaxus pisze:i perquis nie podobali w tych meczach. Praktyczie nic nie robili
To chyba oglądaliśmy zupełnie inne mecze, bo jak dla mnie to Perquis grał bardzo dobrze w obronie.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Kozioł
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Kozioł »

Co do Perquisa to się nie zgodzę. Bardzo dobre mecze w jego wykonaniu, zwłaszcza ten z Rosją. Praktycznie bez żadnych poważnych pomyłek przez cały turniej. Jak dla mnie zdecydowanie na plus i powinien być naszym podstawowym obrońcą razem z Wasilewskim.
Za to Boenish... to że on wyszedł w pierwszym składzie to jest wogóle żart. W meczu z Rosją był naszym najsłabszym graczem. Teraz też - ilekroć dochodził do piłki miałem przeczucie że zaraz coś z zjebie i w większości sytuacji przeczucie okazywało się słuszne

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Jak dla mnie:

Brak drugiego napastnika od pierwszej minuty - to największy błąd w tym meczu.

Dwaj zawodnicy - Murawski i Dudka, zarówno jeden jak i drugi to jakieś nieporozumienie. Co oni w kadrze robią.
Brakowało IMO w kadrze Piecha lub innego bramkostrzelnego napastnika.
I kurde czemu nie grali Wolski oraz Rybus ??

Mierzejewski też nic nie wniósł, tak samo jak Brożek.
Turniej trwa dalej i mam nadzieję, że Ukraina postara się o niespodziankę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Żenada, strasznie się męczyłem oglądając to spotkanie. Myślałem, że zagramy ofensywnie przy tym ogromnym dopingu a tu znowu dupa. Lewandowski znowu był sam jak palec, liczenie na indywidualne przebłyski Kuby i stałe fragmenty gry to za mało grając tak ważne spotkanie z przeciętnym przeciwnikiem. Normalnie grupa śmierci...


"Koko, koko, czwarte miejsce spoko!"
Obrazek

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Zwłaszcza w meczu z ruskami. Perquis to zdecydowanie lepszy z zawodników. Podobnie Eugen Polański, który co prawda dzisiaj zagrał słabo ale z ruskimi powalczył nieźle.
W ogóle jakoś na kadrę jako taką nie narzekam. Poza Murawskim który gra bo Smuda go lubi, i Boenischem w którym nadzieje pokładałem ale je zawiódł to w sumie tylko Obraniak i Dudka powinni jeszcze oberwać.
Więcej to wina trenera. Na mecz gdzie trzeba wygrać, bo remis czy przegrana nic nie dają on zaczyna defensywnie. Tu nie ma znaczenia ile bramek stracisz, trzeba strzelać samemu a nie w defensywie wychodzić.
Ale z tego co widzę, to chyba PZPN pod presją zmieni trenera : http://www.sadistic.pl/kibic-do-smudy-vt121842.htm
Takie wypowiedzi mnie niszczą. Kadra w sumie zagrała 3 mecze o coś, bo takie towarzyskie to sobie można darować. I on w sumie był trenerem przez 3 ważne mecze. Skopał pierwszy, skopał ostatni. Ale to trochę za mało by zmieniać trenera IMO.

BTW. Info z ostatniej chwili : http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/smud ... tykul.html

W przypadku niektórych ten mecz obudził na prawdę dziwne emocje : http://www.sadistic.pl/polska-czechy-vt121839.htm

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

No tak, sama krytyka. Zrozumiałe.
Ale, ja o 75-tej minucie. Darek Dudka wykonuje rzut wolny. Bezpośredni strzał na bramkę. W polu karnym stoi mur. Piłkę ręką zatrzymuje chyba Gebre Selassie. Cóż, powinna być czerwień i karny. Przepisy jasno to określają.

Je..ba..ć owcofila Thompsona. W polskiej ekstraklasie trzech sędziów robi lepszą robotę niż na Euro pięciu.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Siweusz, ale prawda jest taka że nasi mogli to ładnie zacząć na początku. Gol z karnego i tak mógłby nie paść. Nie zrobili tego co do nich należało. I dlatego przegrali.

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

Lato, nie do ruszenia, chyba że grube ryby się za niego wezmę, a w to wątpię :roll:
Franek to miał wizję jak obejmował kadrę – zawsze grać o zwycięstwo, później to już tylko gorzej było, strach, jeden wielki strach przed przegraną, gdzie jak już ktos zauważył mecz o zwycięstwo a My z 7 defensywnymi grami, wtf.
Szkoda bo nadzieje były jak dawno a skończyło się jak zawsze :?
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

muchozol pisze:Lato, nie do ruszenia, chyba że grube ryby się za niego wezmę, a w to wątpię :roll:
Franek to miał wizję jak obejmował kadrę – zawsze grać o zwycięstwo, później to już tylko gorzej było, strach, jeden wielki strach przed przegraną, gdzie jak już ktos zauważył mecz o zwycięstwo a My z 7 defensywnymi grami, wtf.
Szkoda bo nadzieje były jak dawno a skończyło się jak zawsze :?
Mam podobne odczucie - Franz bał się przegranej przez całe mistrzostwa. O ile w meczu z Ruskimi to było zrozumiałe, to w czasie meczów z Grekami i Czechami nie bardzo. Spotkała go kara - właśnie defensywny pomocnik spowodował porażkę.
Nawet tak defensywny zespół, jak Grecy maja swojego Karagounisa, który napędza akcje ofensywne, wrzuca piłki napastnikom i sam strzela - u nas w kadrze takiego gracza nie ma - no chyba , że Mierzejewski. Ale Smuda nie dał mu grać, niestety. Smuda zawsze słynął z ofensywnego stylu gry swoich drużyn. Czyżby praca z kadrą go przerosła? sam nie wiem, co sądzić. Chciałbym jednak, żeby został i wyciągnął wnioski z tych finałów. Mecze eliminacyjne to zupełnie inna para kaloszy i może jego taktyka w nich się sprawdzi, kto wie...
Siweusz - karny był oczywisty, ale nie dla sędziego. Ruch lewego łokcia obrońcy zauważalny nawet bez powtórek. Tym bardziej zamiast dodatkowych sędziów powinni wprowadzić ograniczoną liczbę możliwości powtórek - jak w tenisie... Futbol stał się grą bardzo szybką, napastnicy graja na linii spalonego, czasem ciężko bez powtórek rozstrzygnąć, jak było. Nie bardzo kumam, co by przeszkadzało, jakby czas był w tym momencie zatrzymany i dokonywano sprawdzenia na monitorach - jak w koszykówce. Uniknięto by wiele rażących pomyłek.
Ktoś zauważył może, żeby ci sędziowie za bramkami mieli jakiś wpływ na mecz? W którymś z meczów przy takim gosciu piłka ewidentnie wyszła na aut, a on nawet tego nie zauważył, chociaż pilnie patrzył :mrgreen: .

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Przynajmniej ruscy nie wyszli, żeby nie było mega smutno. A nasi cóż, jak wielu mowiło wczesniej - szkoda ze nie wystawił 10 obrońców
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Zablokowany