Survivor, Survivor internetowy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Survivor, Survivor internetowy

Post autor: Stach »

Witam wszystkich po dłużej nie obecności.

Przybywam z nowiną ; )

Więc rozchodzi się o Survivor, w TVP nazywało to się Ryzykanci były chyba pokazywane sezony 1-6, a chyba na AXN więcej, ale pewności nie mam. Polska edycja nazywała się wyprawa robinson, ale była tylko jedna chyba w 2004 roku ? czy jakoś tak, mniejsza z tym.

Kojarzy ktoś to ? Oglądał, ogląda ?

Pytam nie bez powodu, ogólnie oglądnąłem wszystkie sezony (24). Po za tym zacząłem grać w internetową wersje tego programu, całkiem fajna zabawa, na razie nie chce mówić o konkretach, ale w skrócie to po prostu "zabawa" na forum gdzie wyzwaniami/zadaniami są różne gry internetowe, no a po za tym co jakiś czas się eliminuję po przez głosowanie swoich rywali itp. itd. Jak ktoś to oglądał to mniej więcej będzie wiedział ocb.

Poszukuję poszukuję 1-2 osób, oczywiście wytłumaczę co i jak i pokażę jak to wygląda w praktyce.
Zainteresowanych proszę o kontakt przez gg 7929540

tutaj mniej więcej opis gry:
Gra odbywa się na forum internetowym. Weźmie w niej udział zazwyczaj 16 graczy, którzy nigdy wcześniej w to nie grali i będą podzieleni na dwa plemiona. Co jakiś czas będą odbywały się zadania (różne gry internetowe,online i nie tylko) przegrane plemię będzie musiało wyeliminować po przez głosowanie jednego z graczy. Po pewnym czasie dwa plemiona złączą się w jedno i gra będzie indywidualna, aż do 2 graczy, po czym sędziowie (7 graczy którzy odpali jako ostatni) będą głosować na zwycięzcę całej gry. Głosowania są tajne i będą odbywały się w specjalnych tematach na forum. Same zadania + rady plemienia, na których eliminuję się graczy zajmują około 1 godziny co dwa/trzy dni zazwyczaj wieczorem.

gdyby był ktoś zainteresowany, jak wyglądała wcześniejsze edycja:
http://www.survivorworld.czo.pl/index.htm

Dodam, że Saint (gracz battla - imperium), brał udział i był zadowolony, myślę, że potwierdzi :)



pozdrawiam
Stach

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Elo stachu, te pomysły, a Roman i Andrzej ??
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Dobra Stach nie umie nic dobrze zareklamować więc ja mu trochę pomogę.

Jeśli ktoś nie ma pomysłu na wakacje a chce przeżyć niesamowitą przygodę, poznać wspaniałych ludzi, brać udział w grze pełnej emocji, chce sprawdzić się w różnych zadaniach oraz chce sprawdzić czy Warhammer przygotował go jako stratega powinien spróbować tej gry.

Tutaj intro poprzedniej edycji zrobionej przez Stacha:

http://www.youtube.com/watch?v=hyVj225Zcdc

A tutaj losowy wybrany fragment z YT może komuś coś to przypomni.

http://www.youtube.com/watch?v=AdJxwZad368


Rozwieje jeszcze Wasze obawy - w grze będą sami nowi uczestnicy więc każdy będzie miał równe szanse. I radze się spieszyć z decyzją bo Stach ma tylko dwa wolne miejsca dla ludzi z Border Princes.

Jeszcze na dalszą reklamę powiem, że 80% uczestników poprzedniej edycji którzy też byli nowi gra albo aktywnie udziela się w innych grach bo tak ich ta rozrywka wciągnęła.


No i na koniec Karl znasz mnie bracie w Sigmarze. Polecam Tobie i wszystkim innym. Jak nie załapiecie się do tej edycji będzie okazja w następnej.


39 days
16 people
1 survivor
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Stach
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stach »

karl1299 pisze:Elo stachu, te pomysły, a Roman i Andrzej ??

nie, nie tylko Ja się w to bawię ; P lepiej znajomych w to nie mieszać, żeby nie było, że kogoś faworyzuje.

dzięki Saint za reklamę : )

ODPOWIEDZ