Niedziela jako najgorszy dzień tygodnia

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Niedziela jako najgorszy dzień tygodnia

Post autor: crovaxus »

Nie wiem jak u was ale u mnie jakoś największe nieszczęścia zdarzają się głównie w niedzielę :) Zapraszam do chwalenia się swoimi niedzielnymi porażkami z życia.

Dzisiaj w niedzielę w samochodzie urwała mi się tylna łapa przy skrzyni która trzyma silnik. A żeby było śmieszniej to wyrwała sie blacha z ramy, Naprawa ze 2000 zł wyjdzie więc nie warto robić i autko ze świeżym gazem do sprzedania :) Żeby jeszcze było zabawniej to pare przewodów połamało i ogólnie klapa wielka. Na domiar tego 3 tygodnie temu na jednem wyjazd rozsypały mi się 2 motocykle. Najpierw w moim Peugeocie z 1934 roku szlag trafił pierścienie i silnik sie zatarł. Postanowiłem że wezmę zatem Dniepra na zlot, a ten o drodze spalił mi cewkę. W drodze powrotnej rozkręcił się aparat zapłonowy i rozleciała się skrzynia (zębatka od 4 biegu doszła do wniosku że nie chce jej sie pracować i się skończyła). To z takich niedzielnych akcji we wrześniu :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

Może warto co niedzielę chodzić do kościoła jak Pan Bóg przykazał, a klątwa Cię ominie.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

chodziłem - nie działało
nie chodzę - nadal nie działa :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

Dziwne, u mnie działa.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Marcins błagam cię. Rozpoczynasz kolejne prowokacje i znów dojdzie do sporu o Religię itp. Każdy wierzy w to co chce a forum BP nie służy do nawracania ludzi itp rzeczy.
Poza tym zaczynasz niepotrzebny spam ;)

Pozdrawiam.
Matis.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Niedziela - dzień cwela.
Wiadomo, że to najgorszy dzień w tygodniu, bo nachodzą cię czarne myśli o powrocie do pracy w poniedziałek.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Ja słyszałem, że niedzielna praca w gówno się obraca :P
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Duderson pisze:Niedziela - dzień cwela.
Wiadomo, że to najgorszy dzień w tygodniu, bo nachodzą cię czarne myśli o powrocie do pracy w poniedziałek.
So true. Najlepszy jest piątek po pracy i sobota. Niedziela to preludium poniedziałku :wink:

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

po piątku powinny być dwie soboty, może wtedy ludziom lepiej by się żyło. a co do kościoła to sobotnia msza na 18 jest liczona jako niedzielna :P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Marcins pisze:Może warto co niedzielę chodzić do kościoła jak Pan Bóg przykazał, a klątwa Cię ominie.
A może zacznij robić to co ja kiedy mam wolną niedzielę , maluj figurki :D .
crovaxus pisze:Dzisiaj w niedzielę w samochodzie urwała mi się tylna łapa przy skrzyni która trzyma silnik. A żeby było śmieszniej to wyrwała sie blacha z ramy, Naprawa ze 2000 zł wyjdzie więc nie warto robić i autko ze świeżym gazem do sprzedania :) Żeby jeszcze było zabawniej to pare przewodów połamało i ogólnie klapa wielka. Na domiar tego 3 tygodnie temu na jednem wyjazd rozsypały mi się 2 motocykle. Najpierw w moim Peugeocie z 1934 roku szlag trafił pierścienie i silnik sie zatarł. Postanowiłem że wezmę zatem Dniepra na zlot, a ten o drodze spalił mi cewkę. W drodze powrotnej rozkręcił się aparat zapłonowy i rozleciała się skrzynia (zębatka od 4 biegu doszła do wniosku że nie chce jej sie pracować i się skończyła). To z takich niedzielnych akcji we wrześniu :)
A co do awarii to stare samochody tak mają że są awaryjne z racji wieku, taki ich urok .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

maluje figurki :P a samochód 13 letni tylko więc nie AŻ tak stary :P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

zamiast do kościoła w niedzielę proponuję do meczetu w piątek. Może to podziała? :)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja proponuję medytację kiedy ci się podoba. Co prawda na niedzielne niepowodzenia nie pomoże, ale za to mniej będą Cię wkurzały. ;)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

ja sie nie wkurzylem :) cały dzień jakoś się śmieję z tego :mrgreen: ale medytacja może może....
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Może modlitwa do jednego z mrocznych bogów sprawi, że pech cię opuści.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja bym nie przehandlował duszy za naprawienie silnika w motocyklach, ale co ja tam wiem. Nie mam motocykla... ;)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

crovaxus pisze:chodziłem - nie działało
nie chodzę - nadal nie działa :)
:lol:

U mnie każdy dzień jest dobry, by się cieszyć i każdego dnia mogę obserwować porażki. Niekoniecznie swoje. Ale ogólnie to żadnych przygód w niedziele nie doświadczyłem - z tego, co pamiętam.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Niedziela- zawsze kac po sobocie. To przez to te wypadki :)

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Mueh, jakoś nigdy nie lubiłem tego typu zabobonu, że ach te moje pechowe skarpety w środy, nawet, jeżeli jest tylko dla żartu. Chyba dlatego, ze przypomina mi o tym, jak ludzie panicznie potrafią bać się piątków, czarnych kotów i innych bzdur :mrgreen:
Ale za to mój brat miał fajną serię zdarzeń związanych ze swoim samochodzikiem. Np. potrącił jednego dnia borsuka. Samochodzik do serwisu na kilka dni, kilka baniek na jakieśtam zderzaki i światła i cośtam. Brat odbiera samochód z serwisu, wraca do domu, i pacnął w dzika. Innym razem zastał samochód z rozwalną przednią szybą, wymienił ją na dzień następny, pojezdził tydzień i wjeżdżając do kolejnego serwisu, bo cośtam, serwisowe drzwi spadły mu na tę nową szybę, rozwalając ją w drobiezgi. I wyginając troszkę karoserię, więc gratis klepanie.
Tak, mój brat kochał swój samochód. :D
Uerph.

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

crovaxus pisze: Naprawa ze 2000 zł .... autko ze świeżym gazem do sprzedania :) .... 2 motocykle. ... Peugeocie z 1934 roku .... wezmę zatem Dniepra na zlot...
Kurde no, ale Cię to życie chłoszcze! Powinieneś może jeszcze dodać, że akurat w niedzielę Twojej żonie zginął gdzieś jeden z jej piętnastu brylantowych naszyjników? I że opuściła Cie jedna (wprawdzie najbrzydsza) z Twoich pięciu nastoletnich kochanek... ?

Może powinieneś pomieszkać trochę w Somalii? Jak wpadną do Twojej wioski ludzie z wrogiego klanu i obetną Ci maczetą stopy spojrzysz z innej perspektywy na swoje "problemy".
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

ODPOWIEDZ