Niedziela jako najgorszy dzień tygodnia

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Re: Niedziela jako najgorszy dzień tygodnia

Post autor: kubencjusz »

cyel pisze:Kurde no, ale Cię to życie chłoszcze! Powinieneś może jeszcze dodać, że akurat w niedzielę Twojej żonie zginął gdzieś jeden z jej piętnastu brylantowych naszyjników? I że opuściła Cie jedna (wprawdzie najbrzydsza) z Twoich pięciu nastoletnich kochanek... ?

Może powinieneś pomieszkać trochę w Somalii? Jak wpadną do Twojej wioski ludzie z wrogiego klanu i obetną Ci maczetą stopy spojrzysz z innej perspektywy na swoje "problemy".
Tak wiejącego chamstwem postu nie czytałem od dawna :roll:
Jak Ci przeszkadzają zabijające się czarnuchy to idź i negocjuj jak pewien ksiądz co nie był ani Tutsi, ani Hutu ;)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Niedziela to piękny dzień!

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

kubencjusz pisze:
cyel pisze:Kurde no, ale Cię to życie chłoszcze! Powinieneś może jeszcze dodać, że akurat w niedzielę Twojej żonie zginął gdzieś jeden z jej piętnastu brylantowych naszyjników? I że opuściła Cie jedna (wprawdzie najbrzydsza) z Twoich pięciu nastoletnich kochanek... ?

Może powinieneś pomieszkać trochę w Somalii? Jak wpadną do Twojej wioski ludzie z wrogiego klanu i obetną Ci maczetą stopy spojrzysz z innej perspektywy na swoje "problemy".
Tak wiejącego chamstwem postu nie czytałem od dawna :roll:
Jak Ci przeszkadzają zabijające się czarnuchy to idź i negocjuj jak pewien ksiądz co nie był ani Tutsi, ani Hutu ;)
Po to osiągnęliśmy ten poziom rozwoju cywilizacyjnego, żeby nasz peszek objawiał się nie tym, że do szałasu wlatuje murzyn z maczetą i obcina stopy, tylko tym, że masz czipsy, a musisz iść do sklepu po piwo w słoneczny dzień i znosić rażące cię słońce.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Cyel pisze:
crovaxus pisze: Naprawa ze 2000 zł .... autko ze świeżym gazem do sprzedania :) .... 2 motocykle. ... Peugeocie z 1934 roku .... wezmę zatem Dniepra na zlot...
Kurde no, ale Cię to życie chłoszcze! Powinieneś może jeszcze dodać, że akurat w niedzielę Twojej żonie zginął gdzieś jeden z jej piętnastu brylantowych naszyjników? I że opuściła Cie jedna (wprawdzie najbrzydsza) z Twoich pięciu nastoletnich kochanek... ?

Może powinieneś pomieszkać trochę w Somalii? Jak wpadną do Twojej wioski ludzie z wrogiego klanu i obetną Ci maczetą stopy spojrzysz z innej perspektywy na swoje "problemy".
Wow... nawet jeśli to trolling to wyjątkowo słaby.

Post utrzymany w żartobliwym tonie, a tu taka napinka i teksty "a w Afryce biją murzynów". Swoją drogą po co od razu do Somalii? Żeby oberwać maczetą wystarczy się przejechać do Krakowa :P

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Ja tylko student, rodzice fundneli mi autko za 3000 zł, motocykle kupiłem sam za kasę uzbieraną przez prawie 3 lata. Żony nie mam więc diamentów nie nosi :P A autko na szczęście udało się naprawić za 350 zł :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Ale nadal pozostaje sprawa pięciu nastoletnich kochanek #-o :)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Nie odeszły, bo ma furę i 2 motocykle :P
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Lanos power :P kochanek więcej niż na wieś golfa :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

No no no, golf to bardzo dobre autko.

Ale widocznie Twoje się już nim najeździły i zapragnęły azjatyckiej odmiany ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

ODPOWIEDZ