Games Workshop - co to będzie, co to będzie?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Games Workshop - co to będzie, co to będzie?

Post autor: Ziemko »

Przemcio pisze:proponuje podszkolić się w angielskim:
The image shifted, and then expanded into great walls of pale stone, which thrust up from the green nest of the jungles of distant Lustria; here, scaly shapes warred with nightmares made flesh in the heart of the ruins of Xahutec. Elsewhere, the jungle was afire, and once great temple cities had been cast into ruin, as a continent heaved and burned
Gdzie tu masz napisane, że lustria upadła :?:
Wiesz no widze, ze jestes optymista , ale dzungla w plomieniach to raczej nie jest dobry syndrom, mam nadzieje, ze moje chlopy tam ogarna, mazdamundi ruszy palcem i powie pa pa pa nagasz.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Ziemas "elsewhere, the jungle was on fire" znaczy tyle, że w innym miejscu dżungla się paliła ale to nie znaczy przecież, że cała :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Oznacza to tyle, że walki trwają i są ciężkie. Tak po prawdzie to nie wiadomo kto zwycięży...
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Elsewhere, the jungle was afire, and once great temple cities had been cast into ruin, as a continent heaved and burned
ja nie wiem, ale końcówka zdania mówi o całym kontynencie w ogniu i po trzęsieniu ziemii? :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

SoCiu pisze:edit: zamiast tego Nagasha, to by się wzieli za pozostałe ksiązki leniwce! ruszyć fluff do przodu mogli przy okazji 9 ed, ale cóż to tylko GW bleh...
ta czteroczesciowa kampania jest wlasnie wprowadzeniem do 9 edycji.
zbyt wiele ma sie zmienic by wprowadzili to na paru stronach 9 edycji. tam historia bedzie tylko ogolnikowo opisana.

swoja droga drugia czesc kampani ma byc o chaosie. czyzby znowu polaczenie wochu, dochu i bochu w jedna armie? :)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Lustria i tak naprawdę cały świat przeszli przez gorszą wojnę. Oczywiście musieli nazwać obecne wydarzenia chwytliwym hasłem, być może nastąpią większe zmiany w świecie, ale rzadna z obecnych ras nie powinna upaść.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Morsereg pisze:
SoCiu pisze:
czyzby znowu polaczenie wochu, dochu i bochu w jedna armie? :)
Oby [-o<
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Byqu pisze:Lustria i tak naprawdę cały świat przeszli przez gorszą wojnę. Oczywiście musieli nazwać obecne wydarzenia chwytliwym hasłem, być może nastąpią większe zmiany w świecie, ale rzadna z obecnych ras nie powinna upaść.

Jakby ktoras z armii zabili to bylby dla ich swoistny strzal w stope, choc z drugiej fluff fluffem, a armia i tak bylaby grana.

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Heretic pisze:
Morsereg pisze:
SoCiu pisze:
czyzby znowu polaczenie wochu, dochu i bochu w jedna armie? :)
Oby [-o<
Też na to liczę [-o< Wcześniejsze ploty mówiły o dołączeniu tylko bochu do wochu ale nie obraziłbym się za dodanie demonów :roll:
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Czas pokaże :wink:
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

Na czele chaosu ma satć Archaon więc kto wie.
Przemciu nie wiem, kto powinien co szkolić. Miasta zrujnowane, dżungla spalona, cały kontynent po trzęsieniu ziemi i w ogniu.
Jasne, 3 zdania z książki to mało, żeby wyrokować, ale myślę, że tu nie zawiódł mój angielski, tylko Twoje czytanie zdań do końca :evil:

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Lizaki z większego gówna się podnosiły ;) A raczej większe wytrzymywały :) Demony też przecież cały czas nie mogą przebywać bez wsparcia magów w świecie materialnym. Więc pewnie był to rodzaj demonicznego blitzkriegu :P
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Biedny Vilitch dostał headshota od jakiegoś elektora...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

E, to spoko. Ma jeszcze drugą :mrgreen:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

PiotrB pisze:Ale co to w ogóle będzie ? Nowa armia? Ja nie kumam tego co się dzieję :)
Ba, nawet lista już jest
Lords
Nagash
Mannfred von Carstein, Mortarch of Night
Arkhan the Black, Mortarch of Sacrament
Neferata, Mortarch of Blood
Krell, Mortarch of Despair
Vlad von Carstein, Mortarch of Shadow
Vampire Lord
High Necromancer
Ghoul King Strigoi
High Queen Khalida
Tomb King
High Liche Priest

Heroes
Necromancer
Vampire
Wight King
Cairn Wraith
Tomb Banshee
Prince Apophas
Tomb Prince
Tomb Herald
Liche Priest
Necrotect

Core Units
Zombies
Vampire Counts Skeleton Warriors
Cypt Ghouls
Dire Wolves
Tomb Kings Skeleton Warriors
Skeleton Archers
Skeleton Horsemen
Skeleton Horsemen with bows
Skeleton Chariot

Special Units
Corpse Cart
Grave Guard
Black Knights
Cypt Horrors
Fell Bats
Bat Swarm
Spirit Host
Hexwraiths
Vargheists
Tomb Guards
Necropolis Knights
Tomb Scorpion
Ushabti
Tomb Swarm
Carrion
Khemrian Warsphinx
Sepulchral Stalkers
Morgast Harbingers

Rare Units
Varghulfs
Blood Knights
Cairn Wraiths
Black Coach
Terrorgheist
Mortis Engine
Bones Giant
Hierotitan
Necrosphinx
Screaming Skull Catapult
Casket of Souls
Morghast Archai

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

GW jakąś straszną kaszanę szykuje. Zrobili produkt, który by był grywalny konsumenci sami muszą modyfikować. Rulespack ETC dosyć mocno tak już ingeruje w grę. Jeszcze parę takich baboli a będą tylko modele produkować, zasady każdy* dopisze sobie sam.

*środowisko graczy

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

czuje sie jakbym wsiadl do kapsuły czasu i podroz 15-20 lat wstecz.
- mumie z vampirami znowu pod znakiem firmowym "UNDEADS"
pewnie pozniej
- warriorzy, koziolki i reszta cialatajstwa + domieszka demonow pod szyldem "CHAOS"

brakowaloby jeszcze tylko imperium z niziolkami, ogrami, elfimi rangerami i krasnalami.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Ale dla GW to dobry pomysł nazwiększenie dochodów. Teraz każdy ma 1-2 armie. A jak je połączą w 4 sojusze, to każdy będzie musiał mieć figsy do 4 armii.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Jednak mniejsza różnorodność modeli byłaby sprzedawana. Z dwóch armii weźmie się te grywalne, reszta idzie na półkę.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Może nie znam się na ekonomii ale co im za różnica jak duża różnorodność modeli jest sprzedawana, jeśli tylko tych parę rodzajów boxów do każdej armii miałoby im wygenerować zadowalający zysk, to chyba dla nich lepiej niż sprzedawać więcej rodzajów modeli ale mniej boxów?
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

ODPOWIEDZ