Kijowska brać LARP-a.

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Kijowska brać LARP-a.

Post autor: GrimgorIronhide »

Jak tak patrzę to ci Ukraińcy mają tam przedni ubaw. Walki, formacje (widziałem już Testudo, falangę i klin na razie), ciskanie "Fajerboli" przez magów i rozbiegająca się w popłochu i płomieniach formacja tarczowników... Jednym zdaniem - czuć klimat Warhammera :mrgreen:

Nawet maszyny oblężnicze mają i szykują się do scenariusza z oblężeniem twierdzy...
Obrazek

Naprawdę, oglądanie mafijnej telewizji jeszcze nigdy nie dawało mi tyle beki i radości.
Temacik do mniej i bardziej poważnego spojrzenia na nasze dawne włości na wschodzie.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Jeśli by ich podzielić na dwa teamy to mamy następującą sytuację:
-Team 1 to same warki z jakimś porąbanym KP
- Team 2 to Łotrzyki, wizardy i od czasu do czasu berki.
Jeśli 1 doda do swojej palety wizardów na smokach z waterblastami to 2 ma przerąbane. Już teraz muszą się wysilić żeby narobić coć przy takim KP, o porządnym zapleczu healerów nie wspomnę. W dodatku jak to zwykle z mięsem bywa team 2 łyka śnieżki dziadka mroza jeśli chodzi o team play. Dwójki skarżą się na brak barda z dużą charyzmą. Suma summarum jeśli dwójki nie dostaną dobrych bufów to kicha z tego pvp będzie.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

A ja widziałem migawkę z Rycerzami w zbrojach , idącymi na Berkut czy co tam oni mają.
Także teraz pewnie wypuszczą smoka.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

może znów wyjdę na osobę pozbawioną poczucia humoru, ale nie uważam, że jest się z czego śmiać. Co więcej: nabijanie się z sytuacji, w jakiej znaleźli się Ukraińcy, uważam za niesmaczne.

Z górników zastrzelonych na kopalni Wujek jakoś nikt się nie podśmiewa mimo, że oni sobie wykuwali do walki z ZOMO morgensterny i inne cudeńka
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Nie no, nie mów że Cie nie bawi strzelanie do policji z treba :lol2:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

to by było zabawne przy studenckiej demnstracji. Nie, kiedy dzieciaki znajomych zamiast do szkoły- idą na barykady roznosić herbatę i kawę. Po za tym jak demonstranci odpalili trepa, to służby zaczęły strzelać. Niestety, tym razem nie widzę nic komicznego w zabitych obsługantach.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Tak to jest jak się wystawia artylerię w zasięgu strzelców. Nooby.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

ciekawe czy tak samo byś pisał o górnikach z kopalni Wujek czy ze Solidarności ze stoczni, że nooby podeszły za blisko ciężkiej kawalerii i Steam Tanków i wpiernik dostały

za śmianie się z polskich wydarzeń byłoby się zapewne publicznie wychłostanym i uznanym za zdrajcę narodu, ale, że dramat jest gdzie indziej to jest to już dobra beka
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Racja.
Owszem, niektóre te zdjęcia są zabawne ale tam giną ludzie.
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Obrazek
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

kotson pisze: Owszem, niektóre te zdjęcia są zabawne ale tam giną ludzie.
+1.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Mi się to przypomniało od razu:
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Obrazek
Mówi wam coś ten obrazek ?
Rożnica jest taka ze my chcieliśmy z tego wyjść a Ukraińcy chcą w to wejść
Ja tam kibicuje rządowi :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Śmiać się można z debilnych kiboli co czasem jakiś filmik jest z ustawki i zadymy co się z własnej woli naparzają.. Tutaj śmiać się nie ma czego a wczuć się nieco w sytuację Ukrainców. W Polsce za komuny i protestów robotniczych było podobnie, ale wtedy nie było nerdów przesuwających figurki w swoim "ciepłym" i bezpiecznym kraju naśmiewających się z tragicznej sytuacji w innym kraju.

Autor napisał mają niezły ubaw w pierwszym poście?

Ubaw? A jak by samemu oberwać przyszło pałą od milicji w plecy lub głowę stojąc na barykadach... Wtedy już nie byłoby do śmiechu co nie? Nie czuję tu klimtu warhammera tylko stanu wojennego co najwyżej.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Murmandamus pisze:Śmiać się można z debilnych kiboli co czasem jakiś filmik jest z ustawki i zadymy co się z własnej woli naparzają.. Tutaj śmiać się nie ma czego a wczuć się nieco w sytuację Ukrainców. W Polsce za komuny i protestów robotniczych było podobnie, ale wtedy nie było nerdów przesuwających figurki w swoim "ciepłym" i bezpiecznym kraju naśmiewających się z tragicznej sytuacji w innym kraju.

Autor napisał mają niezły ubaw w pierwszym poście?

Ubaw? A jak by samemu oberwać przyszło pałą od milicji w plecy lub głowę stojąc na barykadach... Wtedy już nie byłoby do śmiechu co nie? Nie czuję tu klimtu warhammera tylko stanu wojennego co najwyżej.
Tak tak, Wołodyjowski był bohaterem stanu wojennego. I Jurand.
Dobra, rozmawiamy o czym zupełnie innym, nie ma co.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Mówi wam coś ten obrazek ?
Że ludzie mają bardzo irytującą tendencję do nadużywania, szczególnie jak chcą obrzydzić komuś coś czego sami nie lubią.

Sirjusly, ja rozumiem, że unia ma wady ( ba, i to masę ), ale porównywanie jej do związku (zd)radzieckiego to już gruba przesada. Unia to nie ZSRR, nawet nie w 1%.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Hmm siedząc w budżetówce i znając kilka tam osób, śmiem powiedzieć, że jedyne o co chodzi z punktu widzenia partii rządzącej/opozycji to kto komu i gdzie da zarobić.
Kwestia społeczeństwa jest mniej lub bardziej przy powyższej kwestii załatwiana :) :oops: #-o

Edit.
Większości ludziom chodzi o to by godnie żyć, w państwie gdzie nie trzeba kombinować lub się zarabiać jak osioł.

Awatar użytkownika
Meter
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Karak Var

Post autor: Meter »


Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Ładna babka, ale to nie ZSRR... zapewne ci chodziło o Federację Rosyjską :D

Zablokowany