Pan Deliberitus umi Anglielska

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Pan Deliberitus umi Anglielska

Post autor: Wieszkto »

Deliberitus zeznał o szamotaninie na Rudym Golinie na WarSerze . #-o To on tam ma konto :shock2: :-#


http://www.warseer.com/forums/showthrea ... t-Incident
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

nie wiem kto kryje się pod tym nickiem ale imo debil, sprawa wyjaśniona ( z tego co czytałem), a on pyta się co ludzie o tym myslą?? a co mają myśleć?? powtórzę kim kol wiek jest Pan pod tym nickiem to dla mnie jest debilem.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

przelas pisze:nie wiem kto kryje się pod tym nickiem ale imo debil, sprawa wyjaśniona ( z tego co czytałem), a on pyta się co ludzie o tym myslą?? a co mają myśleć?? powtórzę kim kol wiek jest Pan pod tym nickiem to dla mnie jest debilem.

Ale toż to jest człowiek od wideł . Niszczyciel forów , naczelny troll RP . Mistrz słownego kumitsu .
On żyje aby roztrząsać takie akcje , robić z figurki widły .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Czy sie nie pomylilem :-)

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Wygląda jakby Andrzej tutaj nie osiągnął celu (dyskwalifikacja przeciwnika) to poszedł na zagranicę się wypłakać...*


*teorii spiskowych mode off :P
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Czytajcie czytajcie , ktoś chce żeby zamknąć łacha i nie ciągnąć :D . Swoją drogą lepiej dla Polaków aby tego nie roztrząsać .
. Sprawa jest dawno załatwiona.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

tenfilmik jest gdzies jeszcze dostepny?
nie chce sobie instalowac silverlighta a obejrzal bym :)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Morsereg pisze:tenfilmik jest gdzies jeszcze dostepny?
nie chce sobie instalowac silverlighta a obejrzal bym :)
Niema jest tylko na TVP, wtyczka zapobiega kopiowaniu.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

ok jestem rozczarowany, nie bylo nic na temat bojki. myslalem, ze cos pokaza i ze telewizja wieszala psy na bitewniaka. a tu nic.

chyba, ze cos mi umknelo bo przestawialem suwak by znalezc reportaz o WFB.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Nic ci nie umknęło , po prostu media o tym nic nie wiedziały i dobrze. Wyobrażacie sobie tekst redaktorka , Podstawowym pociskiem jest , i taka miarka leci w typa, albo rzut smokiem .
W każdym bądź razie lepiej aby media nie wiedziały, i się nie dowiedziały , w jakim świetle postawili by RPGowców.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Guter
Mudżahedin
Posty: 246

Post autor: Guter »

Czy tylko mi się wydaje, że Deliberitus/Duch/Wieszkto to jedna i ta sama osoba?

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Guter pisze:Czy tylko mi się wydaje, że Deliberitus/Duch/Wieszkto to jedna i ta sama osoba?
Jest nas więcej.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

uff, myślałem, że to tylko ja ;) jego angielski jest równie słaby jak polski ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Afro pisze:uff, myślałem, że to tylko ja ;)
Też tak myślałem :D
Wisła Kraków.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dobrze, że nie wrzucił filmu jak Tutajec przy aplauzie kilkudziesieciu osób sprzedaje plombę Barbarze na Bazyliszku. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Musze zacząć bywać na turniejach. Niewiarygodne, że ludzie potrafią tak się podniecać grami. Ja osobiście pamiętam jeszcze czasy 7ed kiedy grałem O&G, a wszyscy wiemy jaka to armia była (dla twardzieli) i nawet mi powieka nie drgnęła gdy w połowie gry armia mi spanikowała i poszła w animozję.
Jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że ktoś gra w jakiegoś lola albo w CoDa i jest narwany, to będzie się darł i trząsł ze wściekłości, ale tam są gówniarze, a sama rozgrywka jest dynamiczna. Z tych turniejów, na których się pojawiłem, pamiętam, że wszystko szło spokojnie.

Swoją drogą, czy Debileritus nie wie, że w swoje gniazdo się nie sra? To tylko potwierdza opinię o Polsce jako o krainie ciemnogrodu i dzikich prostaków.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kalesoner pisze:Dobrze, że nie wrzucił filmu jak Tutajec przy aplauzie kilkudziesieciu osób sprzedaje plombę Barbarze na Bazyliszku. :wink:
eee tam bombę... pogłaskał go raczej :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Guter pisze: Czy tylko mi się wydaje, że Deliberitus/Duch/Wieszkto to jedna i ta sama osoba?
Ło nie co to tonie [-X
Kalesoner pisze:Dobrze, że nie wrzucił filmu jak Tutajec przy aplauzie kilkudziesieciu osób sprzedaje plombę Barbarze na Bazyliszku. :wink:
dobre dawaj
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Kalesoner pisze:Dobrze, że nie wrzucił filmu jak Tutajec przy aplauzie kilkudziesieciu osób sprzedaje plombę Barbarze na Bazyliszku. :wink:
To było piękne :lol: Na samo hasło cała sala się zleciała, żeby to zobaczyć. Foty chyba robiłem wtedy.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

a co było po tej plombie? przeciez nawet wiadomokto oddał.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Zablokowany