Pan Deliberitus umi Anglielska

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Pan Deliberitus umi Anglielska

Post autor: Sławol »

swieta_barbara pisze:Policja przyjechała, spytała się czy chłopcy mają w stosunku do siebie jakieś zarzuty, odpowiedzieli że dziękuję, wszystko super i zaczęli się dalej lać.
Policjanci poszli do kierowniczki i powiedzieli, że jeśli jeszcze raz z nieuzasadnionego powodu wezwie policję, obciążą ją kosztami dojazdu i dołożą mandat.
Dziękuję, dobranoc.
Leję :lol:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

I nie stwierdzono zakłócenia porządku? Intrygujące.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Wieszkto pisze:Deliberitus zeznał o szamotaninie na Rudym Golinie na WarSerze . #-o To on tam ma konto :shock2: :-#


http://www.warseer.com/forums/showthrea ... t-Incident

To kto to jest ten Deliberitus skoro go znasz ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

To prawdopodobnie jedna i ta sama osoba.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Jasif pisze:To prawdopodobnie jedna i ta sama osoba.
=D>
Ta jedna i ta sama , dobre od samego początku cisną mnie o to że nim jestem.Bo mam podobne zapatrywania, bo chcę pewne kwestie <drażliwe> dopiąć do końca . Dlatego raz na dwa ,trzy tygodnie ktoś mówi iż ja to on, a on to ja.
Tylko że Pan D886 dostał tu bana i nie może się logować . A ja mogę bo mnie nikt nie zbanował na tym forum.
Poza tym śledzę jego działania z perspektywy Googla ,który elegancko wyszukuje prawie wszystkie tematy ,na wszystkich forach gdzie postuje . Taka moja mała obsesja , czekam na mega spam taki jak na GV ale tam były jaja , cola oraz zagrycha są stale gotowe. No co każdy może mieć rozrywkę z jego działań.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

okurdemol pisze:Rozumiem, że świadków tej naparzanki nie było, a jak byli to zapomnieli jak się mówi po polsku? Prawda?
Nie rozumiem jakby związku. Świadków było w pytę, ok. 40 osób. No ale przecież znajomi mogą się lać - kto bogatemu zabroni?
Wieszkto pisze:Ale krew wszędzie była , z tego co pisze Barbara to była dewastacja .
Tak, a do tego dołożyli każdemu w promieniu 300m 7 lat zawiasów, bo poprzedniego dnia w restauracji rozlałem kawę. Nygga pliz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Nie rozumiem typa, co to za gość :D

http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 3&t=121038

Edit: dammit, przeciez ten deli to ten sam koleś co duch86. Specjalista od afery widłowej :D
Ostatnio zmieniony 6 lut 2014, o 12:20 przez Furion, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Furion pisze:Nie rozumiem typa, co to za gość :D

http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 3&t=121038

Ktoś sie nudzi w domu i pisze bzdety. :|
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Afery widłowej póki co nie przebija. :D

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Naviedzony pisze:Afery widłowej póki co nie przebija. :D
A o co chodzi z aferą ,,widłową". Brzmi interesująco :D
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins


Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Masakra. Facet ma zaburzenia. Cieżko mi jest je konkretniej nazwać, ale nie jest z gościem jak by to powiedzieć wporzo :wink:
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

O kurde!
Zajrzałem z ciekawości i znalazłem swój post. :P
A i już pamiętam jaki ten gość miał nick! Nie "Oszołom", a "Szaman". :D Hahah historia. Czyli mogę powiedzieć że i ja w "aferze widłowej" miałem swój skromny udział, o którym zupełnie zapomniałem. ^_^

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

NA Dakka Dakka też się zainstalował :shock2: , ale prowadzi w miarę nie trollą dyskusję . :shock:

http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/po ... 77732.page

Swoją drogą to część osób jest lekko zszokowana zachowaniem sędziego :? .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Jakiś grammar nazi będzie mieć używanie :)

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

No cóż, może tego nie widać na pierwszy rzut oka, ale według mnie, to ten pan już swoje zrobił. Osoby, które poczytały jego tematy, niekoniecznie się w nich wypowiadając, mają teraz fałszywy obraz WFB w Polsce. Wymalował on im obrazek, na którym gracze leją się po twarzach i niszczą sobie figurki, a organizator nic nie robi.
Pytanie czy w związku z tym na ETC polska ekipa, jako potencjalnie agresywni gracze, będzie grała w kajdanach? :roll: (Chyba że już idea ETC upadła)

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

okurdemol pisze:Pytanie czy w związku z tym na ETC polska ekipa, jako potencjalnie agresywni gracze, będzie grała w kajdanach? :roll: (Chyba że już idea ETC upadła)
Jasne. Specjalnie sprowadza wyspecjalizowane narzedzia z czasów niewolnictwa, zeby Polacy mogli grac z innymi "bezpiecznie" :D

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Raczej nie należy się przejmować osobami, które wynoszą obraz polskiego środowiska WFB z postów forumowego trolla.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

I tak i nie. Takie rzeczy przenikają do podświadomości. Na pewno nic dobrego to nie wnosi.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Trochę smutne, że Polak na zagranicznych forach w sumie oczernia własny kraj :?
Gdyby nie wpychał się tym na wszystkie zagraniczne fora, pewnie nie było by tego tematu, i pewnie nie wiedziałbym że taka sytuacja w ogóle miała miejsce :wink:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Zablokowany