Rozluźnienie i spinanie pośladów 5.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Re: Rozluźnienie i spinanie pośladów 5.0

Post autor: Inglief »

Obrazek
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Komentarz pod jednym z artykułów o UBERze:

"Taksówkarze walczą z UBERem. Hotelarze oburzają się o Airbnb.

Strach pomyśleć co będzie, kiedy listonosze dowiedzą się o emailach!"

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Inglief pisze:Aaaa, admin! Lwieserce wrzuca politykę! :lol2:
Mam to w dupie.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

padłem !
Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

"To tylko głupie baloniki" moment w którym w tower defence brakuje Ci miejsca na towerki i gra przestaje generować wystarczające fale by was pokonać :D
Obrazek

Suma sumarum gra toczyła się do 72 rundy,35 minut, jakieś 200k hajsu i całkowite wypełnienie mapy towerkami( czyli lewej połowy, na której na zdjęciu tam na dole jest troszeczke miejsca), gdy przeciwnik dostał lag-outa, czyli wyrąbało go bo mu łącze nie wytrzymało ilości baloników. :(

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Gdzieś na fb...

Obrazek
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Grobocop
Pseudoklimaciarz
Posty: 29
Lokalizacja: Drachenwald (Wrocław)

Post autor: Grobocop »

Ale suchar
prawie jak ze "101 dowcipów o..."
kupowanych w kiosku :P

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »


Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Zaśmiane :lol2:
Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik Burzy Chaosu to jest jakaś porażka, ja myślę że to staroświatowe, kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli która walczyła za tych kurwów karakanów z Imperium to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją duszę, moje życie prywatne, moje plemię, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 70 czy 80 tysięcy spalonych wiosek, to was powinno się jebać kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Imperator. Slaanesh was tak nie wyruchał, jak wyrucha was Imperator, kurwa. Aż wasz kukle kurwa będą swędziały z bólu. To jest dramat kurwa. To jest dramat, że w tym antyludzkim świecie, w tym świecie w którym kapłani kurwa nie byli w stanie powiedzieć, że Archaona, Pana Końca Czasów zbezczeszczono, że ten Wybraniec Chaosu ma 118 wygranych pojedynków o korony, że te kapłańskie KURWY! powtarzam kapłańskie KURWY! kapłańskie KURWY tego Wszechwybrańca wyklinały bezpodstawnie, a po latach wstępowały do kultów Chaosu, że to nie jest czymś wartym tego, by temu człowiekowi pomóc zniszczyć świat. Będzie was Imperium ruchało w dupę, będzie was Imperium kurwa dymało tak, jak was Nagash nie wydymał. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany Karl Franz śmieć, zniszczy was. Teclisy, Gelty, Volkmary, Kolegia Magii będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Narodowi, imperialni idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa tak! Wypierdolę jeszcze dzisiaj, już Dorghar osiodłany, na Pustkowia i będę się z was kurwa imperialne frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy te kurewstwo sigmaryckie wybrali. Nie za Archaona, nie za Bogów Chaosu, tylko za jakieś kurwy Teclisów, Elfów w dupę jebanych kurwa, za Thorgrimów popierdoleńców walczyli. To właśnie jest ta kurwa Imperium. Przez taką kurwę Imperium, przez was kurwa chuje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i składać w ofierze, bo jesteście bandą niedomytych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście dla mnie walczyli i sabotowali, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka kultystów, garstka kultystów, dzisiaj to jest 70 tysięcy dusz, może 80. (Wyłącz ten Dalekopisk, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się kurwa w tej kurwie Imperium nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasze pierdolone pola uprawne to jest wasz majestat, wasza godność. Robota kurwa u feudałów i weksle w krasnoludzkim banku, to wy kurwa Staroświatowcy, chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie kurwy walczyli za Imperium niech was szlag trafi, chuj warci jesteście, anty-chaosytami jesteście. Dobranoc. Co jest kurwa slaaneshowcu? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, wypierdalam. Kurwa, szkoda było 9 szturmów na Middenheim, szkoda było kurwa zbierać artefakty Wszechwybrańca przez lata. Głupi Stary Świat, głupie człowieczki kurwa, was do Wielkich Trzewi tylko zaprowadzić kurwa, do środka powrzucać. Szkoda kurwa było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.
Obrazek
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Dobre i życiowe :)

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Kozak inwencja twórcza
Propsy dla Archaona
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Inglief pisze:Zaśmiane :lol2:
Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik Burzy Chaosu to jest jakaś porażka, ja myślę że to staroświatowe, kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli która walczyła za tych kurwów karakanów z Imperium to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją duszę, moje życie prywatne, moje plemię, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 70 czy 80 tysięcy spalonych wiosek, to was powinno się jebać kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Imperator. Slaanesh was tak nie wyruchał, jak wyrucha was Imperator, kurwa. Aż wasz kukle kurwa będą swędziały z bólu. To jest dramat kurwa. To jest dramat, że w tym antyludzkim świecie, w tym świecie w którym kapłani kurwa nie byli w stanie powiedzieć, że Archaona, Pana Końca Czasów zbezczeszczono, że ten Wybraniec Chaosu ma 118 wygranych pojedynków o korony, że te kapłańskie KURWY! powtarzam kapłańskie KURWY! kapłańskie KURWY tego Wszechwybrańca wyklinały bezpodstawnie, a po latach wstępowały do kultów Chaosu, że to nie jest czymś wartym tego, by temu człowiekowi pomóc zniszczyć świat. Będzie was Imperium ruchało w dupę, będzie was Imperium kurwa dymało tak, jak was Nagash nie wydymał. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany Karl Franz śmieć, zniszczy was. Teclisy, Gelty, Volkmary, Kolegia Magii będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Narodowi, imperialni idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa tak! Wypierdolę jeszcze dzisiaj, już Dorghar osiodłany, na Pustkowia i będę się z was kurwa imperialne frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy te kurewstwo sigmaryckie wybrali. Nie za Archaona, nie za Bogów Chaosu, tylko za jakieś kurwy Teclisów, Elfów w dupę jebanych kurwa, za Thorgrimów popierdoleńców walczyli. To właśnie jest ta kurwa Imperium. Przez taką kurwę Imperium, przez was kurwa chuje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i składać w ofierze, bo jesteście bandą niedomytych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście dla mnie walczyli i sabotowali, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka kultystów, garstka kultystów, dzisiaj to jest 70 tysięcy dusz, może 80. (Wyłącz ten Dalekopisk, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się kurwa w tej kurwie Imperium nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasze pierdolone pola uprawne to jest wasz majestat, wasza godność. Robota kurwa u feudałów i weksle w krasnoludzkim banku, to wy kurwa Staroświatowcy, chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie kurwy walczyli za Imperium niech was szlag trafi, chuj warci jesteście, anty-chaosytami jesteście. Dobranoc. Co jest kurwa slaaneshowcu? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, wypierdalam. Kurwa, szkoda było 9 szturmów na Middenheim, szkoda było kurwa zbierać artefakty Wszechwybrańca przez lata. Głupi Stary Świat, głupie człowieczki kurwa, was do Wielkich Trzewi tylko zaprowadzić kurwa, do środka powrzucać. Szkoda kurwa było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.
Obrazek
Niech zgadnę, stąd było albo z okolic:
https://www.facebook.com/groups/jbwarhammer/?fref=ts
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Obrazek

:lol2:
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Duderson pisze:Dlaczego warto jechać na ŚDM
http://paczaizm.pl/sasha-grey-z-bannere ... mlodziezy/
cholera!
Ciekawe czy była ;)

edit:
i klikłem jakoś dalej z tej strony:

http://paczaizm.pl/agata-duda-jako-gita ... tanie-sdm/

ten najlepszy ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

http://img.jbzd.pl/2016/11/286ff6752b8d ... 6f37e5.mp4

:lol2: ktoś wie jak się to zwierzątko nazywa?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Jakaś odmiana ryjówki, tak na oko ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ