Rozluźnienie i spinanie pośladów 5.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Co poradzę, że trafiłem w czarną dziurę battlową :)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ee tam to tylko w Twojej głowie :P nie ma dziury battlowej, wracają starzy gracze środowisko dostało kopa gra się jak w 8 edycji tylko prościej :)

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Tak na serio, z tego co słyszałem wszystkie Pasiaki i Piotry przerzuciły się na Flames of War i tym podobne.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

tak to prawda i oni grają sobie w środowisku po 3 - 4 osoby a u nas w MDK lokal na 30 osob i master na 84 w grę która ponoć umarła ... ;)

jedynie x wing coś prezentuje bo tam duży odpływ był z WH40 chyba większy niż z WFB stąd jedyne sensowne środowisko jeśli chodzi o graczy i ilość
Ostatnio zmieniony 29 sty 2017, o 22:47 przez Albo_Albo, łącznie zmieniany 1 raz.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Co w niczym nie zmienia faktu, że nie mam z kim grać :D
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Fluffy pisze:A siema Panter, kiedy co pogramy? :mrgreen:
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

znajdziemy ci kogoś w Bydgoszczy :) poza tym możesz się wyrwać na singlowego Bazyliszka :) z Krakowa będzie jechać sporo osób

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

panterq pisze:Żaba, przykazanie miłości nie oznacza chyba rezygnacji z instynktu samozachowawczego?
Nie wiem co oznaczają, zwykle nakazy religijne są bezwarunkowe - ale w zderzeniu z rzeczywistością okazuje się że jednak można je naginać w razie potrzeby... Tak oczywiście jest w każdej religii... ot Talibowie/wachabici i nienawiść do wszystkiego co zachodnie poza zachodnią bronią, internetem i telefonami komórkowymi :mrgreen:
Fluffy pisze:Strasznie mnie się podoba jak subtelnie rożne środowiska nie mające nic wspólnego z katolicyzmem pouczają katolików jak to być dobrymi katolikami :mrgreen:
Co najwyżej zwracam uwagę na hipokryzję/herezję/bądź krańcową nieznajomość podstaw religii którą się wyznaje - ale nie ja wypowiedziałem te słowa tylko niejaki Jezus to jego problem co miał na myśli...
Ja przytaczam tylko czego uczył mnie Xionc Dobrodziej na religii - rozumiem Fluffy że twierdzisz iż nie miał on racji.
kszyhu pisze:No a na przykład zasady oko za oko i ząb za zomb, to kto niby nauczał?
No ten tego... Hamurabi, w swoim kodeksie... ale obawiam się że nie jest on doktorem koscioła katolickiego

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

panterq pisze:Co w niczym nie zmienia faktu, że nie mam z kim grać :D
Gokish grywa, w Toruniu chlopaki graja...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Damn, Sławol Ninja, ubiegłeś mnie o 30 sekund :mrgreen:
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Już cały malarski fb huczy ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Aseoks
Chuck Norris
Posty: 403
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Aseoks »

Problemem też mogą być buty, bo znaczna część modeli nosi wykonane ze skóry zwierząt ;/
_______________________________

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

panterq pisze:Co w niczym nie zmienia faktu, że nie mam z kim grać :D
Kończy się styczeń kończę ogarniać to co mam. Jadę do casto po blat obijam ogarniam nogi i można napierdzielać :D no i o Bazyliszku można pomyśleć też :D


Filip z Byrem coś tam figurki wyciągnęli więc jest szansa, że powoli znów będzie z kim grać.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

no widzisz Panter nie wywiniesz się pokurcze wrócą na stół :P

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Gokish pisze: Kończy się styczeń kończę ogarniać to co mam. Jadę do casto po blat obijam ogarniam nogi i można napierdzielać :D no i o Bazyliszku można pomyśleć też :D


Filip z Byrem coś tam figurki wyciągnęli więc jest szansa, że powoli znów będzie z kim grać.
Kurde, a ja figsy w Krakowie zostawiłem, plus wkręciłem się znowu w Magic the Gathering.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Zgaduje byłeś w Pegazie i poznałeś właściciela? :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

No ba ;)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

panterq pisze:No ba ;)
Nie zaskoczyło :D musiał w coś wciągnąć. Jak to on (dlatego omijam z daleka każdą propozycje i hasło "Gokish mam tu fajne.... " ) :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ