WSPN - SPROSTOWANIE

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
wspn
Wałkarz
Posty: 62

WSPN - SPROSTOWANIE

Post autor: wspn »

Drodzy administratorzy, zanim mi zabanujecie konto albo usuniecie temat chcialbym po pierwsze poprosic o mozliwosc sprostowania z mojej strony, a po drugie dac szanse tym osobom, ktore cos ode mnie odkupili, na kontakt , chociazby do konca tygodnia (zeby sie nie denerwowali, ze wplacili pieniedze i sprzedawca wyparowal).Nie bede juz zakldal zadncyh watkow o sprzedazy, ani nic nikomu sprzedawal. Jesli zabanujecie mi konto , nie bede robil phenixa z popiolow i powracal w kolko jak Nagash. Z gory dziekuje.

Kolega napisal mi na maila, ze w tym dziale jest temnat o mnie.Przeczytalem, niestety nie dano mi szansy nic wniesc do dyskusji.

A teraz moje sprostowanie.
W usunietym temacie, w ktorym wyzbywalem sie niepotrzebnych mi modeli napisalem ze czesc pochodzila z Rosji lub FWD, reszta z polskich ,znanych sklepow. Nigdzie nie pisalem jaka to czesc,( bo nie sa to tony odlewanych modeli) a kazdemu kto chcial cokolwiek zakupic odpisywalem na PW w jakim stanie modele i ich pochodzenie. Czy To jest oszustwo? ( ne pisze tutaj o prawach autorskich i td).Nie oferowalem stalej sprzedazy, a ni wplacanie mi pieniedzy na sciaganie, napisalem tylko ze mam, nie potrzebuje, pozbede sie - Gdzie tutaj widac jakis sklep , hurtownie, lub wielki biznes czarnorynkowy?
Kilku uzytkownikow straszy mnie fiskusem - jasne, Ale jesli ma sie na cos dowody zakupow ( a ja takie mam)i wykaze sie ze sprzedawalem ponizej ceny zakupu (widac to na fakturach i paragonach ktore posiadam), to fiskus nie bardzo ma czego szukac w tym temacie.(prawnicy forumowi poprawcie mnie jesli sie myle).

Co sie tyczy tematu zalozonego przez Paco120(ponownie dordzam usunac literke o przy cyferce) jest zalosny i smieszny.
Uzytkownik uzyl prywatnej korespondencji i wkleil na forum,wiec jest teraz publiczna i moge z nej skorzytac, nie lamiac zadnych praw ani etykietow.

Czytac od dolu.

wspn

Tytuł wiadomości: Re: Karton Pandory :Chaos, Vampiry,Dwarfy, Ogry,Empire,Tk i inne
Folder: Otrzymane
Dziwie mnie to ze ludzka uczciwosc jest na maxa nie oplacalna.
Mnostwo ludzi handluje tutaj podrobami, i nic nikomu nie mowi, klienci nawet sie nie orientuja i wszyscy sa zadowoleni. Ja dostaje po dupie tylko za to ze niechce nikogo oklamywac i pisze prawde.To jeszce musze takie cos wyczytywac ???
Napisalem ze oryginalny, po co mialbym klamac?
Szkoda mi nerwowo tylko na was
Wysłano: 6 minut temu
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
pako120

Tytuł wiadomości: Re: Karton Pandory :Chaos, Vampiry,Dwarfy, Ogry,Empire,Tk i inne
Folder: Wysłane
Ok czy Carmine Dragon jest oryginalny z FW? Uprzedzam od razu,że przejdę się z nim do sklepu i jak nie będzie oryginalny to poproszę o zwrot pieniędzy a figurkę odeślę do GW.
Wysłano: 22 minuty temu
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
wspn

Tytuł wiadomości: Re: Karton Pandory :Chaos, Vampiry,Dwarfy, Ogry,Empire,Tk i inne
Folder: Otrzymane
Witam.Promosy sa nie oryginalne. Pislaem wtemacie ze metali nie mam niestety . Flame cannon znalazl juz nabywace prawdopodobnie.
Carmin Dragona mam akurat jeszcze.
Wysłano: 27 minut temu
Wiadomość

Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość
pako120

Tytuł wiadomości: Re: Karton Pandory :Chaos, Vampiry,Dwarfy, Ogry,Empire,Tk i inne
Folder: Wysłane
Witam, jeśli to są oryginały to biorę:
Elspeth + Carmin Dragon (375) - 225
Sorcerer on Disc Golden Demon 2006 (300) - 125
Kordel Shorgaar, Standard Bearer Army box 2004 (250) - 70
Flame Cannon (100)- 60
Wysłano: 31 minut temu


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Czy z tej korespondencji wynika ze chcialem oszukac tego uzytkownika? Gdybym chcial, napisalbym tak wszytko oryginalne, rob przelew, paczke juz wyslalem.Otoz NIE!
Na pytanie o oryginalnosc wzorow, odpowiedzialem ze promosy nie sa. Myslalem ze jak ktos pyta sie o oryginalnosc wzorow wystarczy mu ze napisze ktore nie sa, i n ie msuze wypisywac calej litanii ktore sa,zwlaszcza ze mialem mnostwo pw do odpisania, a bylem po calym dniu pracy.W nastepnej wiadomosci jak widac na gorze, Paco120 zachowal sie juz jak profesjonalny przedszkolak." Bo pojde z tym do sklepu, i tam mi pan powie czy to oryginalna figurka, a jak nie, to twoja wlasnosc wysle do Gamesworshopow, a mnoje pieniazki poprosze z powrotem" .
Na co nieco zirytowany odpisalem ponownie ze to oryginal. I co wynika dalej ? Paco120 juz do mnie nie pisze urazony , tylko zaklada temat jak go wielce oszukalem.
Do tego znowu niewiadomo skad wysnuwa wnioski ze jestem w zmowie z panem Karlito i prowadze stala hurtownie odlewow. A to ze chce sie czegos poozbyc tanej, za co zaplacilem dawno temu i jest mi nie potrzebne, to takie podejrzane?

Tutaj prosze daje zdjecie tego smoka,ale nic juz nikomu nie sprzedaje :

Obrazek

Ludzie! Prosze opamietajcie sie, dajcie szanse swojemu rozumowi!Czytajcie ze zrozumieniem, wnikajcie w tresc.
Ech, mawiał dziadek - "Nie dyskutuj wnusiu z debilami, bo sprowadzą cię do swojego poziomu, i pokonają doświadczeniem."
A dziadka należy się słuchać!

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Obrazek
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

tytus. nie obrażaj proszę i trzymaj poziom wypowiedzi i filmików. forum to nie spacerniak albo korytarz w gimnazjum w którym sie wyzywamy od lamusów i frajerów:-D pozdro
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Obrazek
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Tytus zostałeś ostrzeżony. Nie obrażaj w prymitywny sposób innych uzytkownikow.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

raven17
Warzywo
Posty: 15

Post autor: raven17 »

Wspn nie wiem po co się tłumaczysz skoro samych limitek i figurek wydanych jedynie w metalu sprzedawałeś za jakieś 800zł. A już pomijając to,że sam napisałeś o modelach z rosji to nawet bez tego ogłoszenie było delikatnie mówiąc podejrzane - figsy za ok.9000zł sprzedawane za ok.5000zł i dodatkowo tylko w żywicy no poważnie myślałeś,że nikt nic nie zauważy...

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Heretic pisze:Tytus zostałeś ostrzeżony. Nie obrażaj w prymitywny sposób innych uzytkownikow.
obrażać można tylko w sposób wysublimowany:-P a na serio to pan tytus to chyba chciał rozkręcić jakieś trolowanie i płonna dyskusje połączona z obrzucaniem się błotem. ciesze się ze szybko został wyleczony.. zastanawiający jest tez bardzo mała liczba postów przez niego zamieszczona:-D
cieszy mnie natomiast ze pan WSPN przemówił w swojej obronie. Mam cicha nadzieje ze moderatorzy nie dadzą się omamić polityce nienawiści i nie będą bawić się w banowanie. blokowanie itp głupoty które to zacne forum zmienią w telewizje północnokoreańską.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

wspn
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: wspn »

Raven 17, wystawiajac je w dziale "Sprzedam" mialem wlasnie nadzeje ze zauwazy jak najwiecej osob .
Metali do malowania juz od dawna nie kupuje, bo slabej sie je obrabia, ciezej dostac i drozej kosztuja. Wiec jak czegos nie kupuje, ciezko mi raczej poznej bylo by tego pozbyc...
A to czy pozbywam sie rzeczy za 9.000 zl, za 100.000, czy za 12 zl, to chyba kwestia moich zapasow, i tego czy je w dany moment potrzebuje, czy wlasnie postanowilem kupic sobie nowy komputer do grania, zaplacic za slub, czy porostu wyjechac na wakacje z dziewczyna.
Bo my, cebulaki ( jak to napisales w innym temacie o mnie)mamy slaba sprzedaz jablek, i nie zawsze mamy kase na wszystko, jak niektorzy.
Ech, mawiał dziadek - "Nie dyskutuj wnusiu z debilami, bo sprowadzą cię do swojego poziomu, i pokonają doświadczeniem."
A dziadka należy się słuchać!

Threater
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Threater »

Dobre jaja się tu dzieją, akcja widły reaktywacja. Sądy i prokuratura będą miały niezły ubaw z was małych figurkowych macherów.

wspn
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: wspn »

To co mialem do powiedzenia juz napisalem, mysle ze normalni uzytkownicy z ktorych w wiekszosci na szczescie sklada sie to forum zrozumueja, wiecej nikomu nic udowadniac nie zamierzam, i nawet nie bede zagladal do tematu juz .
Mozecie sobie polewac czym chcecie, wyzywac od oszustow, zlodzieji, straszyc fiskusem, prokuratorem, i czym wam sie jeszcze jawnie podoba, glowa BETONOWEGO muru nie przebije.
Jedynie dziwne jest to, ze w kolko te same osoby, z ktorymi nigdy nie mialem do czynenia, we wszystkich tematach z WSPN zostawiaja negatywne komentarze.
Pozdrawiam wszystkich !
Ech, mawiał dziadek - "Nie dyskutuj wnusiu z debilami, bo sprowadzą cię do swojego poziomu, i pokonają doświadczeniem."
A dziadka należy się słuchać!

ODPOWIEDZ