Kto na prezydenta??

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Re: Kto na prezydenta??

Post autor: GrimgorIronhide »

Czytam te przepychanki systemu i tak wspominam jak to mnie i Korwina próbowaliście orać. Taka uwaga, nie przeszkadzajcie sobie w tym matrixie.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

DZIK pisze:Orban postawił się międzynarodowym korporacjom, wprowadzil im dodatkowe, nie stosowane gdzie indziej obciążenia, jedną odpowiednio trafioną w czasie decyzją uratował kredytobiorców we frankach, zwróć uwagę czy unia i inne podmioty nie traktują ich jak autonomicznego gracza, znajacego swoja pozycje a nie jednego z wielu poddanych.
dobrze że się postawił, mocno mu kibicuję w tej kwestii, natomiast ciekawe jakie to ostatecznie przyniesie rezultaty do Dobra Nowina mówi: "po owocach ich poznacie"
DZIK pisze:90% stanu WSi było szkolone w akademiach GRU i KGB, podczas swojego istnienia WSI nie zlapały żadnego rosyjskiego agenta, natomiast w ich szeregach stwierdzono
takie przypadki, obaj jesteśmy na tyle starzy że pamiętamy że w tamtych latach służby te były określane jako nieformalna delegatura GRU.
przez wiadome siły :wink: nie wchodząc w szczegóły kto pracował w WSI to za ujawnienie podczas wojny siatki agenturalnej w Iraku i Afganistanie Antek powinien dostać kulę w łep za zdradę stanu...

http://www.wprost.pl/ar/504636/Wywiadow ... -w-III-RP/

http://www.tygodnikprzeglad.pl/ostatni-sukces-wsi/

BTW warto pamiętać że miażdżąca większość pracowników Oddział II Sztabu Generalnego Wojska Polskiego (II RP) pracowała w... wywiadach państw zaborczych.
DZIK pisze:Rozumiem że zwolennik Urbana, NIE i Palikota pisze takie posty.
zapomniałeś o Piotrowskim, Pękale i Chmielewskim... :roll: nawet nie będę Cię prosił abyś przytoczył fragment w którym chwalę Urbana - wiadomo stara dobra szkoła Gebelsowsko-Pisowska - My jesteśmy tu gdzie wtedy, oni tam gdzie stało ZOMO :?
DZIK pisze:Zarzucanie tematów politycznych tysiącami troll postów,
masz Dziku maturę z matematyki, powinieneś bo stary koń z Ciebie więc zakładam że do 1000 liczyć umisz :mrgreen:
DZIK pisze: odpowiadanie samemu sobie
zarzuć jakiś przykład bo inaczej czeka cię karny lodzik pod stołem :D
DZIK pisze: Jestes endemitem powinno sie tu park narodowy ZSRR tobie zalozyc.
że co ja miłośnik kacapii.... :shock: nigga plis :lol2: :lol2: :lol2: niestety obawiam się że tam czeka na mnie tylko art. 58 ichniego KK...

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

Czegoś innego szukałem, a tu taki kwiatek wpadł mi w oczy. Chyba nie za świeże, ale i tak wyjątkowo muszę się z tym Panem zgodzić :wink:
http://nczas.com/publicystyka/korwin-mi ... olityczna/


Korwin-Mikke: Rządy PiS były(by) dla Polski katastrofą polityczną!

Janusz Korwin Mikke

P. prof. Ryszard Legutko (CEP) udzielił p. Elizie Olczyk z „Rzeczpospolitej” wywiadu, w którym stwierdził m.in: „(…) chodzi o wielką falę nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości, falę zalewającą wszystko, umysły, media, kulturę, język, prawo i sądy. Największe draństwa, jakie wydarzyły się w III RP, nawet w przybliżeniu nie wywołały takiej reakcji w Polsce i poza nią jak Prawo i Sprawiedliwość. Życie publiczne schamiało, a w walce z tą partią złamano wszystkie standardy. Poświęcono prawdę i przyzwoitość, interes publiczny i dobro kraju. Nie ma takiej inwektywy, która by nie padła – od stalinizmu po hitleryzm – i nie ma takiej obrzydliwości, której by nie zrobiono [tak nawiasem: nie ma chyba inwektywy, której p. Profesor oszczędziłby przeciwnikom PiS-u… – uwaga JKM]. To jest normalne? Nie, to jest choroba. Gdy o Aleksandrze Kwaśniewskim powiedziano kiedyś, że był urżnięty na grobach pomordowanych oficerów polskich – a był – to od razu podniosły się głosy oburzonych elit, że tak nie można mówić o prezydencie. O Lechu Kaczyńskim przez cztery lata mówiono nieprawdopodobne obrzydlistwa. Gdzie była elita? Protestowała? Nie. Dlaczego? Bo jej się to podobało. (…)”.

P. Legutko piramidalnie przesadza – w dodatku fala nienawiści do PO jest obecnie większa – ale obserwacja jest całkiem trafna. Obecnie rządzący III RP nienawidzą Prawa i Sprawiedliwości. I to jest normalne: siedzą przy korycie – a PiS chce im to koryto zabrać i samo przy nim siedzieć. Nienawiść ta jest w pełni zrozumiała. Jest to zresztą głównie nienawiść agentury, która dokonała wielkiego dzieła w myśl zasady: „wiele musi się zmienić, by wszystko zostało tak, jak było”. Był to naprawdę majstersztyk. Teraz agentura korzysta z owoców tej machinacji, poobsadzała urzędy i ma się świetnie.

Ta nienawiść tej części klasy politycznej ma jednak i podstawy obiektywne. Otóż rządy PiS były dla Polski katastrofą polityczną. PiS prowadziło politykę antyrosyjską i antyniemiecką jednocześnie – znakomicie jednocząc przeciwko nam wielkich sąsiadów. Na ministerkę spraw zagranicznych PiS wstawiło p. Annę Fotygę – osobę zacną, lecz kompletnie bez pojęcia i bez jakichkolwiek horyzontów. PiS do tej pory każe wychwalać śp. Lecha Kaczyńskiego jako wielkiego męża stanu – podczas gdy w rzeczywistości był to mały człowieczek i w dodatku socjalista z ducha. A utworzenie sekty smoleńskiej (jestem głęboko przekonany, że gdyby papież oświadczył, iż teoria zamachu to bzdura, sekciarze zażądaliby oderwania Kościoła w Polsce od Watykanu, detronizacji papieża lub po prostu wystąpili z Kościoła…) to po prostu zbrodnia. Zbrodnia sto razy większa niż ukrywanie przed obywatelami PRL prawdziwych sprawców zbrodni katyńskiej. Propagandziści PRL-owscy nie kazali przynajmniej wierzyć w sztuczna mgłę, hel, wielki magnes, bombę próżniową, dwa wybuchy, trzech ocalałych i (ostatni wynalazek sekciarzy) tlenek węgla we krwi. Wymordowanie polskich oficerów przez hitlerowców było przynajmniej prawdopodobne. Tu niszczy się wszelką zdolność logicznego myślenia, każąc ludziom wierzyć w nonsensy.

Oprócz tego istnieje przecież nienawiść do PiS ze strony ludzi, którzy przy korycie nie siedzą – a partii tej nienawidzą. Zgoda, ta nienawiść jest zaszczepiona w dużej mierze przez opanowane przez Jasnogród media. Ale to sprawy nie wyjaśnia. Ludzie naprawdę boją się, że PiS może dojść do władzy – i np. wypowiedzieć Rosji wojnę. Przy czym – to ważne – rządy PO-PSL podejmują wysiłki, by nawiązać stosunki z ChRL (za co agenci rosyjscy usiłują obecnie za wszelką cenę odsunąć PO od władzy) – a PiS za swoich rządów atakowało jeszcze i ChRL (za „łamanie praw człowieka”). Śp. Lech Kaczyński zbojkotował nawet Igrzyska Olimpijskie w Pekinie! Ja osobiście ChRL cenię wysoko – choć nie bezkrytycznie. Przypominam wszelako też słowa śp. Winstona Churchilla: „Gdyby Hitler napadł na Piekło, wystawiłbym Lucyferowi świadectwo moralności”. Jeśli ktoś uważa, że wrogiem Polski jest Rosja – to trzeba akceptować Chiny takie, jakie są! Bo innych nie ma. To znaczy: są – ale Republika Chińska jest 30 razy mniejsza, nie ma broni jądrowej, rakiet i jest od nas znacznie dalej…

Wreszcie PiS ma wrogów takich jak ja – którzy nienawidzą tej partii z zupełnie innych powodów. Za to, że PiS nazywa się partią prawicową, a głosi program bardziej socjalny niż SLD. Bo łatwiej rozmawia mi się z cwaniakami, którzy nazywają się socjalistami, ale tak naprawdę pod dojściu do władzy będą działać w miarę racjonalnie – niż z „prawicowcami”, którzy głęboko wierzą w to, że ludźmi trzeba się opiekować i podejmować za nich każdą ważniejszą decyzję!

Dodam: z ludźmi, którzy może mniej kradną niż PO – ale w obejmowaniu posad idą na wyścigi z PSL. Z ludźmi, którzy są zależni od innych kół bezpieczniackich niż PO – ale aneksu do raportu o likwidacji WSI nie ujawnili.

Z mojego punktu widzenia zamiana PO na PiS nie zmieni w Polsce praktycznie niczego – podobnie jak nie zmieniło niczego objęcie rządów przez koalicję PiS-LPR-Samoobrona. Polska potrzebuje zmian ustrojowych. I projekt IV Rzeczypospolitej napełnia mnie przerażeniem. To powrót II Rzeczypospolitej, powrót „sanacji” – wzbogacony o nieznane wtedy metody terroru policyjnego. Oczywiście „w słusznej sprawie” – ale Lenin i Hitler też walczyli „w słusznych sprawach”. Będę więc walczył, by PiS nie zdołało przejąć w Polsce rządów. A jeśli miałoby je objąć – by sparaliżować najgorsze pomysły tej partii. Tak mi dopomóż Bóg!
:D
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Mistrz Miecza Hoetha pisze:Pan Andrzej Duda (zauważ, że używam tej samej formy grzecznościowej wobec pana Bronisława Komorowskiego)
ok sprawa jasna :D
Mistrz Miecza Hoetha pisze:ma zamiar opodatkować hipermarkety, czyli to co w chwili obecnej ma największy obrót w Polsce, a posiada wiele ulg podatkowych. Da to potężny zastrzyk pieniędzy Polskiej Gospodarce i sprawi, że lokalne, małe sklepiki zyskają większe szanse z hipermarketami.
I spowoduje zastrzyk pieniędzy dla Polski.
super ruch, najlepiej podatkiem obrotowym aby nie mogli dmuchać lewych kosztów - jak to zrobi to =D>
Mistrz Miecza Hoetha pisze: Do tego w planie jest również wycofanie się z refundowania in vitro, co również pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy.
tego postulatu nie skomentuję - ale podpowiem że koszt refundacji in vitro nie zachwieje budżetem Polski :mrgreen: lepszy efekt osiągnął by gdyby cofnął dopłaty dla czarnej stonki ale wiadomo niektóre partie popierają Moskwę, inni Brukselę a jeszcze kolejni Watykan - tylko czy ktoś mógłby przypomnieć ile dywizji ma papież ? =P~ bo obawiam się że ten sojusznik nie daje nam nic w zamian...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Z religia ciezka sprawa jest, ale cofniecie refundacji in vitro cóż - to zabieg wyłącznie swiatopoglądowy

Jak gdzies kiedys pisałem ja, zapiekły lewak, w ogóle dochodowy zastapiłbym obrotówką - prosty podatek, praktycznie nie do zmanipulowania legalnie imo fajna rzecz.

A że PiS raczej bedzie łątałdziury wlasnie polujac na akse korporacji/zagranicznego biznesu/bankow/hipermarketów, gdy PO bedzie robic to sam oraczej uderzajac w malych robaczków - VAT/akcyza to chyba podstawowa oczywista różnica. Bo przed problemem zalatanai deficytu stanie kazda z tych partii, a temu że "ciecia ksoztów" cos w tej sytuacji naprawia zaprzecz historia programow naprawczych MFWu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

Tylko czy ktoś zagwarantuje, że Oni będą tylko te "dziury" łatać.
To za rządów PISu wydatki sztywne zostały powiększone z 60 do 73%, co w połączeniu z kryzysem rodzi duży deficyt.
A to co Oni rozdawali, już z PO zostało. Teraz też trzeba będzie jakoś te obietnice opłacić :wink: Wszystkim zrobią dobrze, to i z 2 kadencje porządzą, a później to już nic nie będzie :roll:
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Na oko starszych i mądrzejszych ode mnie ostatnia kadencja w ktorej mogli olac problem konczy sie na obecnej jesieni.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"


Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dają wyniki i nawet obsuwa taka normalna 30 minut ;D

0,83% nieważnych ? Przeciez to potęga gdzie te głosy dla Underwooda :<
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ba dum tss, no w tej turze nie magluja z głosami :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Piękny wynik, zamieniłbym osoby z miejsc 2 i 3 ze sobą - wtedy wybory byłby z pozytywnym rezultatem już w I turze.
dodatkowym bonusem że SLD tak jak jego naturalny partyjny elektorat ostatecznie wymiera, palikot wyprowadza sztandar.
Sprawdza się stara prawda że nie da się oszukiwać całego narodu przez cały czas.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

GrimgorIronhide pisze:Żaden tam episkopat i 90% katolików. Konstytucja mówi, że jesteśmy państwem świeckim.
Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Polska nie jest państwem świeckim. Konstytucja milczy na ten temat, za to odwołuje się w preambule dwukrotnie do Boga i chrześcijańskich wartości (jakiekolwiek by one nie były), a potem na dodatek różnicuje jeszcze pozycję Kościoła Katolickiego i innych związków wyznaniowych. Dr. Stanulewicz uważa, że każde państwo, które w swojej konstytucji odwołuje się do konkretnego porządku religijnego (np. powołując się - jak u nas - na chrześcijańskiego Boga jako źródło pewnych wartości) jest państwem wyznaniowym. Ja nie poszedłbym aż tak daleko, ale prawdą jest, że Konstytucja chroni swobodę i wolność wyznania, natomiast na temat rozdziału państwa i Kościoła milczy.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

DZIK pisze:Piękny wynik, zamieniłbym osoby z miejsc 2 i 3 ze sobą - wtedy wybory byłby z pozytywnym rezultatem już w I turze.
dodatkowym bonusem że SLD tak jak jego naturalny partyjny elektorat ostatecznie wymiera, palikot wyprowadza sztandar.
Sprawdza się stara prawda że nie da się oszukiwać całego narodu przez cały czas.

Wiesz SLD sobie troche jaja z tych wyborow zrobilo, bo chyba zdawali sobie sprawe czym to sie skonczy.
Gdyby Cimoszewicz nagle wrocil i kandydowal to jestem przekonany, ze w takich wyborach prezydenckich mocno by namieszal. Podczas walki o ten stolek pare lat temu, gdyby czarni prowcy nie zaczeli odkopywac choroby jego zony i nie zrezygnowalby patrzac na to cale gowno - to mysle, ze owczesne wybory wygladalyby troche inaczej.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Żaba pisze:WSI i ujawnienie listy polskich agentów - nie wiem co gorszego w tej materii można zrobić...
Wyborne :)
\/\

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Ziemko pisze:
DZIK pisze:Piękny wynik, zamieniłbym osoby z miejsc 2 i 3 ze sobą - wtedy wybory byłby z pozytywnym rezultatem już w I turze.
dodatkowym bonusem że SLD tak jak jego naturalny partyjny elektorat ostatecznie wymiera, palikot wyprowadza sztandar.
Sprawdza się stara prawda że nie da się oszukiwać całego narodu przez cały czas.

Wiesz SLD sobie troche jaja z tych wyborow zrobilo, bo chyba zdawali sobie sprawe czym to sie skonczy.
Gdyby Cimoszewicz nagle wrocil i kandydowal to jestem przekonany, ze w takich wyborach prezydenckich mocno by namieszal. Podczas walki o ten stolek pare lat temu, gdyby czarni prowcy nie zaczeli odkopywac choroby jego zony i nie zrezygnowalby patrzac na to cale gowno - to mysle, ze owczesne wybory wygladalyby troche inaczej.
Cimoszewicz wygrałby wtedy w cuglach, kto wie czy nie w pierwszej turze nawet. A tak był Tusk i Leszek.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Cimoszewicz to człowiek trochę innego formatu.
Nie pasuje do dzisiejszej polityki głównego nurtu, której filarami są mierność, powierzchowność, fałsz, podłość i granie na emocjach.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Barbarossa pisze:Cimoszewicz to człowiek trochę innego formatu.
Nie pasuje do dzisiejszej polityki głównego nurtu, której filarami są mierność, powierzchowność, fałsz, podłość i granie na emocjach.

Dobrze napisane. Niestety wlasnie ogarnieci ludzie jak on czy moj absolutny ulubieniec, wspanialy czlowiek - Frasyniuk odeszli od zenujacej jakbym to nazwal "polityki brudu" i zajeli sie czyms innym.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:
DZIK pisze:Piękny wynik, zamieniłbym osoby z miejsc 2 i 3 ze sobą - wtedy wybory byłby z pozytywnym rezultatem już w I turze.
dodatkowym bonusem że SLD tak jak jego naturalny partyjny elektorat ostatecznie wymiera, palikot wyprowadza sztandar.
Sprawdza się stara prawda że nie da się oszukiwać całego narodu przez cały czas.

Wiesz SLD sobie troche jaja z tych wyborow zrobilo, bo chyba zdawali sobie sprawe czym to sie skonczy.

Nie nie nie Ziemuś inaczej

wszyscy oprócz Millera wiedzieli, że to są jaja i gówno z tego będzie D:
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Właśnie Kwaśniewski daje pocałunek śmierci Komorowskiemu. Jeżeli chcieli wygrać to niepotrzebnie Kwaśniewskiego wystawili. Skoro oni się bratają to kolejny powód, żeby głosować przeciwko.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Xet pisze:Właśnie Kwaśniewski daje pocałunek śmierci Komorowskiemu. Jeżeli chcieli wygrać to niepotrzebnie Kwaśniewskiego wystawili. Skoro oni się bratają to kolejny powód, żeby głosować przeciwko.

A jeszcze wczoraj mówił, że jak go zaproszą to wesprze Komorowskiego :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ