Kto na prezydenta??

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Kto na prezydenta??

Post autor: Heretic »

Głosujemy do 08.05.2015 r. do 24.

Niestety nie mogę wpisać wszystkich zgłoszonych kandydatów, ponieważ liczba opcji ankiety jest ograniczona do 10.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Można dodać jeszcze żaden i nie będę głosował/a

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Ogólnie masz rację, ale może być tylko 10 opcji. No, ale ta to opcja must have
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

za to pokaż wynik działa bez zarzutów. idą łeb w łeb.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

jakiś bład wyskakuje
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Wysłany formularz był nieprawidłowy. Spróbuj wysłać ponownie.

Nie działa.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Ankieta bez sensu, bo nie uwzględnia jedynego poważnego kandydata: Cthulhu.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Hmmm.

Zaraz coś wykombinuję żeby działała.

Na razie po prostu toczcie dyskusję w temacie.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

ja na Izaaka Sztolzmana 8)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Grzesiu Braun =D> , ale nie powiem wahałem się pomiędzy nim a Cthulhu.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

mamusia bartusia pisze:Jestę moderatorę. Nie potrafię założyć ankiety, ale umiem kasować posty co mnie siem niepodobajom.
Lol to już wiemy kto trolluje - Eltharion wystąp!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Coś jest schrzanione z ankietą, nei wiem czemu nawet jak się 10 opcji daje. Musze z Tomashem pogadać czy to nie jest jakaś kwestia techniczna do naprawy.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Chciałem podziękować Ziemkowi, Tomashowi i bezpośrednio Hereticowi za założenie ankiety. :)TZn czekam by była sprawna bo ja jej nie widzę, ale z postó wynika, że próbujecie głosować :P
Czy w ankiecie jako 11 kandydata można dodać najpóźniej zgłoszonego kandydata?(w sensie że trzeba by było na niego ręcznie głosować) ale stosowne info w pierwszym poście?

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Heretic pisze:Głosujemy do 08.05.2015 r. do 24.

Niestety nie mogę wpisać wszystkich zgłoszonych kandydatów, ponieważ liczba opcji ankiety jest ograniczona do 10.
Możesz zlikwidować Korwina, czy Palikota, bo to jest i tak margines :P

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Jarlaxle pisze:
Możesz zlikwidować Korwina, czy Palikota, bo to jest i tak margines :P
Najgorsze są skrajności
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Palikot chce zmniejszyć opłaty na ZUS o 30% i zwiększyć ulgę do 6000, więc to taka kosmetyka. Marichuane i tak palą z mefką 3 mln gimbazy i innych, a tak by mieli czystą i zdrową, kościół też mółby się finansować z 1% podatków, więc w sumie to nie taka skrajność dla większości osób. Gdyby nie te wypowiedzi, że trzeba się wyrzec polskości i sojusze z izaakiem stolzmanem to myślę, że dalej bym go popierał (ale głosował i tak raczej na korwina) :) Z kolei ten korwin dla ludzi 50+ jest nie do ogarnięcia.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Możesz zlikwidować Korwina, czy Palikota, bo to jest i tak margines
Nieważne kto głosuje, ważne kto glosy liczy.
Ale tak naprawdę, w wyborach chodzi o to, żeby bez względu na wynik były wygrane :mrgreen:

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Sorry ale Korwin trzecia siła w Polsce :wink: bzdury o gimnazjalistach z legitymacjami chyba się kupy nie trzymają patrząc po wynikach.

Do tej ankiety jakiś link ? Nie widzę jej... :|

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

GrimgorIronhide pisze: Do tej ankiety jakiś link ? Nie widzę jej... :|

Niestety mamy problemy techniczne.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Gimanzjum to jest żelazny elektorat Korwina :mrgreen:

ODPOWIEDZ