Seriale wszelakie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Seriale wszelakie

Post autor: Gokish »

a oglądalność spada HIT :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

W dupie mam oglądalność amerykanskich much. U nich odpadł fantastycznie w klimacie robiony Constantine, a nie wiadomo ile sezonów utrzymują sie takie hity jak Chirurdzy :D

Marsjanin to Marsjanin, psychofanDC we mnie cieszy się po uszy
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tacy Chirurdzy mają 2x taką oglądalność jak Supergirl ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Wstyd przyznać, ale zdarza mi się spojrzeć na Grey'a Anatomy, ale to chyba bardziej z sentymentu. Lost, PB i właśnie GA to były pierwsze seriale które sie oglądało...


J'onn J'onzz !!!!

Skakałem po całym odcinku aż go znalazłem... Jedna z moich ulubionych postaci.... chyba jednak musze SG ogladac:(
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja ogladam bo zwiazek :D

No i Durin to jest postawa, gokish tylko kupuje efekty i marna fabula mu nie przeszkadza - vide DD :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Tak nawiasem mówiąc, to oglądam sobie tą Jessice Jones, jakoś specjalnie mi dupy nie urywa. Jestem na 5 odcinku i nie wciągnęło mnie tak, żeby pocisnąć pozostałe jednego wieczora. Fajny serial, ale bez fajerwerków.

edit:
a i jakaś nowość w serialach ostatnio, nie ma pedałów (przynajmniej do tej pory), są lesby...
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Polecam
The Man in the High Castle (sezon 1 , 8 odcinkow)
Historia alternatywna, Niemcy wygrywają WWII i podbijają wespół z kitajcami USA. Ciekawe to wyszło pilot już skrywa tajemnicę którą później drąży serial.

Może było ale Into the badlands
Historia alternatywna po wojnach w stanach rządzą baronowie jest całkowity zakaz broni palnej. Serial mniej więcej wygala tak jak ta scena z 3 odcinka.

uwaga spoiler chcesz oglądać to urywek serialu
https://www.youtube.com/watch?v=yIpNw_59bdA
bądź
https://www.youtube.com/watch?v=F1inzaUK0hc
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Przewijał się tytuły.

Człowiek zamkowy na plus bo się przyjemnie ogląda i jest dobrze zakręcone :D.

A Badlandsy się rozkręcają.


I tak czekam na Peggy :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

a ja jeszcze w temacie Marsjanina, Qcowi się spodoba

https://www.youtube.com/watch?v=cf2Df9vUHek
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Fajny serial btw :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Durin pisze:a ja jeszcze w temacie Marsjanina, Qcowi się spodoba

https://www.youtube.com/watch?v=cf2Df9vUHek

Prawdziwy bohater jest tylko jeden

Obrazek
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Arro przewidywalnie. Chociaż ostatnia scena z fajna muzyczką :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Ha a ja myślałem że to już przerwa po crossoverze ;)
Fajnie mam co obejrzeć dziś wieczorem

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Gokish pisze:
Durin pisze:a ja jeszcze w temacie Marsjanina, Qcowi się spodoba

https://www.youtube.com/watch?v=cf2Df9vUHek

Prawdziwy bohater jest tylko jeden

Obrazek
Ja się napaliłem jak szczerbaty na suchary jeśli chodzi o odcinek "król wszechświata". A nóż widelec pierwszy nie-jednostrzałowiec :P

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Obecny, drugi sezon Fargo przebija film i 1 szy sezon o dwie długości -
mamy Ojca Chrzestnego, Bonnie & Clyde, To nie jest kraj dla starych ludzi, Natural Born Killers i Dawno temu w Ameryce w jednym.
Najlepsza w historii rola kobieca (żona rzeźnika), siejący terror Indianin (Prawdziwy superbohater, nie taki rysowany kredką i noszący lateksowe wdzianko - gdyby więcej takich było to biali amerykanie siedzieliby w rezerwatach) oraz charyzmatyczny czarnuch - którego poziom dotrzymać mogliby jedynie Omar Little z The Wire i Chalky White z Boardwalk Empire.
Fargo drugi sezon rating 9 na imdb.

Homeland jest bardzo dobry i aż dziw bierze że tu nie wspominany. Po wybuchowym Pakistanie teraz opisuje arabsko - rosyjską wolną amerykankę w Niemczech. Przemyślany scenariusz to rzadkość w czasach komiksowych kopii i reality show.

Nie dla komiksowych zapychaczy, które stanowić będą zapewne w przyszłym sezonie 90% programu.
Ziemko racja że lepiej od nich już Last Kingdom zobaczyć.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dziku Homeland dobre się zrobiło? Bo ja gdzieś odpadłem na 3/4 sezonie. Znudziło mnie ale jak ruszyło znów to powrócę chętnie ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Limitless jest UBER!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

told ya :D


Quantico też polecam ostatni odcinek jesiennej części wg mnie najlepszy cliffhanger jaki w tym roku był. Czekam na marzec bo jestem mega mega ciekawy co dalej.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Człowiek z Wysokiego Zamku: warto obejrzeć raczej dla świata przedstawionego (Cesarstwo Japonii i Rzesza dzielą między siebie cały świat z małymi wyjątkami). Sama fabuła a szczególnie gra aktorska mocno średnia.

Kto czeka na Vikingów? Albo na 12 małp?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Duke zgadzam sie, historia alternatywna to chyba najwiekszy smaczek tego serialu. Jestem na 8 odcinku i ciagle trzyma poziom.

Na ten sezon vikingow chyba czekam najbardziej, co oni biednemu lokiemu zrobia ;)

ODPOWIEDZ