Seriale wszelakie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Re: Seriale wszelakie

Post autor: GrimgorIronhide »

Vikingowie popsuli się nieodwołalnie po 3cim sezonie. A szkoda.

Z kolei Sleepy Hollow też biednieje już w 3cim sezonie.

Poza the Fall nie mam co oglądać póki co :|

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Duke pisze:Człowiek z Wysokiego Zamku: warto obejrzeć raczej dla świata przedstawionego (Cesarstwo Japonii i Rzesza dzielą między siebie cały świat z małymi wyjątkami). Sama fabuła a szczególnie gra aktorska mocno średnia.
Czyli dla znających oryginał chyba nie ma nic do zaoferowania?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Nawet jak znasz to da się obejrzeć ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

GrimgorIronhide pisze:Vikingowie popsuli się nieodwołalnie po 3cim sezonie. A szkoda.

Z kolei Sleepy Hollow też biednieje już w 3cim sezonie.

Poza the Fall nie mam co oglądać póki co :|

Trzeci sezon Vikingow tez mi sie podobal za bardzo (pomimo fajnych batalistycznych momentow), licze na powrot dobrych watkow w 4tym.


Naviedzony jesli czytales ksiazke to pewnie fabula Cie nie zaskoczy, ale z drugiej strony niefajnie zobaczyc jak zekranizowali ksiazke? (to tak jak czytalo sie GOTa a potem sie go oglada)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemuś ale Gota trochę zmieniają i lekko większy jest niż MotHC :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Oparłem się na tym, że jeśli dla Duke'a warto obejrzeć tylko dla świata przedstawionego a ten... no cóż... lepiej niż w oryginale ukazany raczej nie zostanie. Ale jeśli polecacie, to z całą pewnością rzucę okiem. Wikingowie faktycznie trochę się zepsuli w trzecim sezonie. Ale może teraz z nieco okrojonym składem osobowym odpadnie część niefajnych wątków i wrócą do formy. :)

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Oglądał ktoś 'Pod Kopułą' ? Warto czy nie bardzo ?
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Przeżyję Palmera ale patrząc na kolejny zwiastun Legend powiem tyle. Weźcie już nie róbcie Arrowa :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zobaczylem 2 odcinki JJ. Laska nie wiadomo skad podnosi auto w 1 odcinku. Niesmak z mojej strony potezny, bo jesli byla superboahterka (co pozniej wyczytalem) to fajnie by bylo dac z 3 min scene zeby to pokazac. (dla ludzi ktorzy nie znaja tej postaci) Po 2 partach poki co powiem, ze srednio mi sie podoba.

Man in the high castle skonczony i bardzo mi sie podobal. (nie czytalem ksiazki)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Człowiek z Wysokiego Zamku - mogę z czystym sumieniem polecić
Obrazek

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Oglądał ktoś 'Pod Kopułą' ? Warto czy nie bardzo ?
Polecam książkę i pierwsze 2 sezony potem w mojej opinii serial się skiepścił i przestaliśmy oglądać.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Pakt
mocny, dobry, ciężki, przystępny bo 6 odcinków to nie 13 godzinny tasiemiec i łatwiej zmieścić w ramówkę,
fajna obsada i operator dokładnie oglądał dwa sezony True Detective - co widać i czuć
Jedyna uwaga- to nie jest produkcja dla osób wrażliwych, młodych matek itp...

nie sadziłem że polski serial będę kiedyś polecał (no może poza Pitbullem)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

beowulf return to the shieldlands - w temacie podobnych do wikingów

Wczoraj wyszedł pierwszy odcinek, jest całkiem zjadliwy. Są potwory, jest trochę scen walki, fabuła też może być.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemek to trzeba było nie czytać tylko obczaić cały sezon wszystko byś się o niej później dowiedział :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jeśli chodzi o beowulf return to the shieldlands to widziałem początek odcinka 0 i te potworki rodem z filmów kategorii z całkowicie pogrzebały ten serial w moich oczach :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

https://www.youtube.com/watch?v=aXyW4Cuwphg <3

W marcu jakoś przed premierą zamawiam Netflixa. I liczę, że Netflix wypowie umowę nc+ i HoC będzie leciał spokojnie w naszej wersji na Netflixie.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gokish pisze:Ziemek to trzeba było nie czytać tylko obczaić cały sezon wszystko byś się o niej później dowiedział :D

Taka formuła chyba ciekawsza, nie jest to origin story jak w DD
Przede wszystkim produkcje Netflixa. Nie ma co prawda House of Cards (licencję na ‪#‎tenkraj‬ ma nc+)
?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

HoC co ludzie mówią nie ma póki co na naszej wersji Netflixa bo nc+ wykupiło prawa do pokazywania tego u siebie w naszym języku jako pierwsze czy coś takiego.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Mnie raczej nie wciągają seriale (może jeden na dziesięć,których próbuję dowozi mnie dalej niż odcinek pilotowy) ale ostatnio nawet zainteresował mnie 'the L-Word' i póki co dotrwałem do 9 epizodu bez znudzenia. Choć szczerze przyznam, że czasem przykre jest oglądanie ludzi, którzy są dla siebie takimi strasznymi fiutami (głównie kobiety nimi są rzecz jasna w tym serialu;))tym bardziej, że to sytuacje realne a nie bycie zjedzonym przez zombie/poturbowanym przez superłotra. No ale wiadomo, jakby wszyscy byli w porządku, to nie byłoby historii ;)
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Jaki polecacie serial dla osoby która skończyła tajemnice smallville, pamietniki wampirów , supernatural,orginals,Gra o tron.
Skończyłem wszystko co jest z tego powyższego i planuje zacząć coś nowego ale jeszcze nie wiem co;)

ODPOWIEDZ