Seriale wszelakie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Seriale wszelakie

Post autor: Afro »

O fuck, no pingwin w ostatnim odcinku zmiażdżył :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

@Qc

No ogólnie wg całej kminy komiksowej to Strange założył Defendersów :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

No a Avengers założył Henry Pym, pierwszy Ant-Man, który w MCU nie chce mieć nic wspólnego ze Starkiem, SHIELD czy Avengers. No a oryginalni Defenders to Hulk, Strange i Namor. MCU to nie 616.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

I zawsze musi przyjść taki co nie da pomarzyć :P
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Afro pisze:O fuck, no pingwin w ostatnim odcinku zmiażdżył :D
Sasha byla delikatniejsza :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Nie no, marzmy sobie....
Ja na przykład tak sobie marzę, że wkrótce (gdzieś w okolicach Phase IV) przyjdzie zmęczenie materiału, komiksowe filmy będą przynosiły coraz mniejsze zyski i w ogóle, wtedy Marvel dogada się z Foxem i nakręcą Avengers vs. X-Men.

A tak btw
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Artein.

Tu Ciebie zaskoczę bo już Fox chce rozpocząć rozmowy z Marvelem aby coś razem zrobić (i pierwszym filmem gdzie ma do tego dojść jak wszystko pójdzie ładnie to Deadpool + Spiderka oraz kogoś z ludziów X)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Plotki słyszałem ale póki co to tylko plotki.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Wiadomo ale patrząc jak jakiś film na połączyć te wszystkie rozdzielone przez licencje światy to tylko ten gość :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

na zakonczenie wszystkich filmow o bohaterach z MCU powinien byc film 'deadpool kills the marvel universe' :)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Obczaiłem ten komiks :D i mega byłoby na zakończenie takie coś dać ale to by furtkę zamknęło :D.


Jaram się na poniedziałkowe Gotham. Tyle tam akcji będzie hohohoh
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gokish pisze:Obczaiłem ten komiks :D i mega byłoby na zakończenie takie coś dać ale to by furtkę zamknęło :D.


Jaram się na poniedziałkowe Gotham. Tyle tam akcji będzie hohohoh
W lucyferze to bedzie dopiero akcja :) Przynajmniej promo zapowiada ostrą jazdę
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

skończyłem na spalonych skrzydłach i póki co dalej słabo nie mogę ruszyć tego :D wolę 22.11
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jak ja uwielbiam Gotham, ten serial bije na leb dla mnie wszystkie absolutnie seriale w superherosach, nawet DD. Tyle smaczkow, tak dlugo ciagniety watek prof. Lestranga ktory zaczyna sie laczyc z innymi. Mam nadzieje, ze dociagna to az do momentu jak Bruce zamieni sie w Batmana. Zapowiedzieli poki co 3eci sezon.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tiaa serio? Wątek z Barbara spoko ale cała reszta gdzie był Bruce meh
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

wiedzialem ze tak napiszesz - w ciemno!! Nawet gdyby watek z brucem byl spoko i tak bys tak napisal. Dlatego nie lubie takiego nieobiektywizmu. Odcinek jak dla mnie super i nie uwazam, ze gra bruca jest slaba.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jest wkurwiającym średnio grającym dzieciakiem ot tyle. I zaczynam się skłaniać, że pierwszy sezon jednak był lepszy tu zaczyna być napierdolone wątków za dużo
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Jak na dzieciaka to gra całkiem nieźle.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ziemko pisze:wiedzialem ze tak napiszesz - w ciemno!! Nawet gdyby watek z brucem byl spoko i tak bys tak napisal. Dlatego nie lubie takiego nieobiektywizmu. Odcinek jak dla mnie super i nie uwazam, ze gra bruca jest slaba.
No marvelovi fanboye tak majo :D

A tak btw - Lucyfer skonczyl sie cliffhangerem i mam hejta ze tydzien trzeba czekac :D Super sie rozkrecilo i kibicuje 2 sezonowi. Rozwineli psotacie tak jakos logicznie a i z zaskoczeniem i mimo ze troche uproszczony to jest dla mnie hitem
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Idz tam flasha ogladac Gokish, serial na poziomie dla dzieci :D albo arrowa :D

Wielowatkowosc gotham jest genialna, budowanie napiecia wokol hugo od poczatku sezonu i teraz takie wyplyniecie - jak dla mnie petarda!

ODPOWIEDZ