Seriale wszelakie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Re: Seriale wszelakie

Post autor: Gremlin »

Zwyczajowe seriale sa dla ludzi, którzy maja zwyczajowo dużo czasu, i musza go w jakiś bardziej badz mniej produktywny sposób wypełnić :).

Ot milo czasem przeczytać o czymś co "nie zwyczajowi" ludzie oglądają, a nóż będzie to coś ciekawego.
xYz

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ja ogladam juz tylko Lucyfera/preachera z tych pasemek, a tak to netflixowe rzeczy jak "good wife" czy teraz "suits", z czego ten peirwszy to hit dla mnie, az dziw ze mi uciekl wczesniej :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Artein pisze:Dlaczego nikt nie rozmawia o zwyczajowych serialach?
Wróciły już Gotham, Arrow, Flash, Legends i Supergirl.

Gotham póki co jest bardzo ok. Bruce stał się naprawdę dobrą postacią. To jak zagrał na aukcji (chyba w 3 odcinku) było świetne, bardzo w stylu, w jakim Bruce Wayne powinien się zachowywać publicznie.

Seriale CW po dwóch odcinkach szału nie robią ale to tylko dwa odcinki, więc może się rozkręcą.

Mamy też, moim zdaniem, całkiem udany serial Gifted, czyli X-Men ale bez tych naprawdę dużych imion. Mamy natomiast Polaris, Blink czy Thunderbirda. Całkiem niezła obsada jak na taki serial. Do tego jednym z reżyserów jest Bryan Singer.

Bo z tego co wymieniłeś to tylko Gotham jest do oglądania :D. Reszta jest tak kurewsko słaba, że nawet nie sprawdzam co tam się dzieje. (i Flash którego lubiłem meh 1 odcinek już powrót? żart :D)

Gifted spoko zobaczymy jak się rozkręci.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jestem w połowie ale trochę marnuje potencjał.

Inne So lepsze xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Odpowiadasz botowi. :)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mogę pogadać z Tobą tylko napisz coś xD a bot całkiem fajny serial polecil, dopóki nie klikasz firanek może rozrusza temat xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Co to znaczy "klikać firanki"?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Bot w opisie miał link zatytułowany "piękne firanki". Dowcip stracił czar wraz z usunięciem oryginalnego posta :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Właśnie skończyliśmy z dziewczyną oglądać Sex Education na Netflixie. Fenomenalny! Zabawny, ciepły, dobrze zagrany i napisany, z sympatycznymi bohaterami, brytyjski... same zalety :)
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Cyel pisze:Właśnie skończyliśmy z dziewczyną oglądać Sex Education na Netflixie. Fenomenalny! Zabawny, ciepły, dobrze zagrany i napisany, z sympatycznymi bohaterami, brytyjski... same zalety :)
Finał nie spełnił moich przewidywań to fochlem xD poza tym hit :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

popieram przedmówców.
Całkiem spoko jest również YOU (chyba na netflixie się po Polsku - TY). Wciągający.
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

The sinner na netflixie. Mega sztosiwo.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

7/10
Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

nowy sezon Punishera na Netflixie już jest =D> :!:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

byłem, widziałem, trzyma klimat
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.


Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Było już o serialu w świecie wh40k?

https://deadline.com/2019/07/frank-spot ... zM72JHpwL8
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jak w netflix ie to mega hit
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

To co? Kto pierwszy zacznie o driadach z brooklynu? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Co tu gadać dużo... To co mieli zjebać wygląda na to że zjebali tj:
- Nilfgardczycy aka kitowcy
- Wciskanie czarnoskórych aktorów gdzie sie da ( czarne driady... no kurwa) Czekam tylko na to kto się okaże gejem :roll:
- Imo bardzo słaba Yennefer. Strasznie mi nie podchodzi aktorka. :?

Reszta bardzo fajnie się zapowiada. Nie ma co marudzić na siłę. :wink:

PS: Już jest memiczny ten serial xD
Obrazek
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ