Kanał na jutubie - podoba się?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Kanał na jutubie - podoba się?

Post autor: ZOO Art Studio »

Witam wszystkich forumowiczów;

Zacząłem się trochę You Tubem bawić i wystartowałem z kanałem Parę filmów już jest więc pytanie do Was - jak Wam się podoba? Jakieś sugestie? Opinie? Uwagi? Za wszystkie z góry dzięki!

https://www.youtube.com/channel/UC7F9WY ... 0Ulki5pqPg

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Hej!
Obserwuje YT od dłuższego czasu i kanały Twojego typu mają spore szanse na sukces. Problemem jedynie jest wybicie się nawet najlepszego kanału z racji na gigantów którzy zagarniają sporą część ślepo zapatrzonej widowni.
Myślę że najlepiej byś zrobił robiąc crossa z jakimś Yutuberem bo sam z siebie raczej bardzo długo będziesz tkwił w miejscu z oglądalnością. Warto tez zacząć współprace z jakąś firmą promującą Youtuberów.
Ogólnie kanałów tego typu już jest na tyle dużo że ciężko o nową jakość ale szanse masz zawszę;)
Twój kanał i w ogóle Twoja osoba przypomina mi Remigiusza Maciaszka:)
Powodzenia!

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Kolejny zagrajmer... zieeew.

Ten segment rynku jest dokumentnie zapchany, az peka w szwach. Na co komu jeszcze jeden LP z Bioshocka tyle lat po premierze? No i dobrze byloby nie bluznic.

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

-DE- pisze:No i dobrze byloby nie bluznic.

:oops: Staram się, ale jakoś nie wychodzi. Choć w nowszych filmikach chyba ciut mniej bluzgów jest. Co do zagrajgejmerskiego kanału - może i dużo ich jest, ale to mi generalnie sprawia fun. Na pewno na tym nie poprzestanę i będą pojawiały się vlogi, recenzje (zresztą już jest naGRAMY) i inne krótkie formy. Ale let's playe będą na pewno corem.

Dzięki za uwagi i czekam na kolejne :)

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Obejrzałem sobie jeden z Twoich filmików i przyznam, bardzo przyjemnie się Ciebie ogląda a Bioshocka wręcz uwielbiam :) Lets Playe to ciężki kawałek chleba zwłaszcza w dobie powszechnego uwielbienia Rocka, Roja, Isamu itp. ale trzymam kciuki i życzę powodzenia :)

Masz ode mnie suba i z ciekawością będę śledził Twoje poczynania :)

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

skoczył 3suby tym postem:D Można by rzec że nastąpił efekt kuli śnieżnej:P

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

:) Dzięki wielkie za wszelkie uwagi i oczywiście subskrybentów będę starał się nie zawieść. To właśnie w tym wszystkim jest zajebiste - cieszy cię każdy sub i like bo wtedy widać, że to co się robi ludziom się podoba :)

Rozpisałem sobie kolejne rzeczy do zrobienia i mogę zdradzić, że po BioShocku będzie Space Marine i Skyrim na wielu modach. Mam nadzieję, że się spodoba. Jak macie jakieś sugestie co chcielibyście zobaczyć to się nie krępujcie i piszcie :)

Ave!
Niedźwiedź

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jak chcesz zrobić Skyrim to polecam Ci coś, co zaczął robić Pauleh, ale mu nie wyszło (bo paskuda od roku nie dodaje dalszych czesci :D):

https://www.youtube.com/watch?v=5KgY6805PM0

Skyrim roleplay! Mega sprawa, jak wymyslisz dobrą fabułę to i ogladanie polowania na lisa 3h sie nie nudzi :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Oooo - musze obczaić! Dzięki za podpowiedź!

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Azgaroth pisze: w dobie powszechnego uwielbienia Rocka
On jest dość akurat kulturalny i spokojny :wink: Ja też życzę powodzenia. Polecam też spróbować gier Multi-Player ( Overwach , Rainbow Sic Siege ) samemu czy też ze znajomymi.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

-DE- pisze:Kolejny zagrajmer... zieeew.

Ten segment rynku jest dokumentnie zapchany, az peka w szwach. Na co komu jeszcze jeden LP z Bioshocka tyle lat po premierze? No i dobrze byloby nie bluznic.
bluznic czy bluzgac?
i wlasciwie czemu nie?
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Prawda, czasem aż ciężko słuchać takich "świętojebliwych" do bólu. Przekleństwa są po to żeby z nich korzystać ale ze smakiem i umiarem. Na kanale Angry Bear moim zdanie jest idealnie, więc bym się nie przejmował.

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

MAĆKO pisze:Prawda, czasem aż ciężko słuchać takich "świętojebliwych" do bólu. Przekleństwa są po to żeby z nich korzystać ale ze smakiem i umiarem. Na kanale Angry Bear moim zdanie jest idealnie, więc bym się nie przejmował.
To tak jak w wojsku. W regulaminie jest punkt o poszanowaniu języka ojczystego, a mimo to, każda komenda czy rozkaz brzmi najbardziej zrozumiale zakończona starą dobrą "kurwą waszą macią" o czym kiedyś już pisał A. Sapkowski.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

No ciężko się powstrzymać czasem - w końcu granie w gry to także upust dla emocji. Tak czy tak na pewno będę się starał klnąć bezsensownie - ot tak, żeby jak najmocniejszym mięsem rzucić.

Pozatym przemyślałem to co -Qc- napisał i chyba faktycznie zrobienie własnej interpretacji Skyrim RPG może być fajne. Tak więc od przyszłego tygodnia startuje z tym projektem jako jednym z dwóch głównych obok BioShocka

Jeszcze raz za wszelkie suby i like'i - postaram się Was nie zawieść :)

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »


Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Nie no. Ja generalnie nie nagrywam dla pustych like'ów i subów. Radochę mi sprawia, jak ktoś obejrzy moje filmy. To tak jak z malowaniem - największą frajdę sprawia szczera opinia. A jak jest pozytywna to tym lepiej.

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Co do filmiku z arenką w HS (ten ostatni, bo innych nie oglądałem), wydawał mi się trochę nudny, tzn wg mnie za dużo czasu poświęciłeś na opowiadanie o wybieranych kartach, a za mało na samą grę (właściwie to tylko końcówka). No i wg mnie idealna długość filmików na yt to 15 - max 20minut, później już po prostu się dłuży, myślę, że mógłbyś trochę to pociąć, wyedytować i byłoby dużo lepiej. Ogólnie na plus, kliknąłem suba, powodzenia :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Ja tam nie mam problemu z filmikami, które trwają 30, 45, 60 czy 120 minut. :F
Ostatni filmik (mag arena) mi się podobał, elegancko wszystko wyjaśniane, na koniec gra i miodzio.

P.S. Bardzo ładna broda.
Obrazek

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Dancaarkiiel pisze:P.S. Bardzo ładna broda.
Dzięki :D Byłem hipsterem zanim to było modne, więc z brody jestem dumny ;)

Co do długości filmów - staram się zmieścić w tych 20 minutach. Natomiast jeśli chodzi o areny z Hearthstone'a to pierwszy odcinek raczej zawsze będzie nieco dłuższy, bo wybór kart traktuję poniekąd jako poradnik i chce dokładnie omówić, dlaczego piknąłem te karty, a nie inne. Systematycznie ląduję w okolicach piątej rangi, więc co nieco już wiem i początkujący beda w stanie coś dla siebie wyłuskać z mojego gadania. Następne filmiki będą krótsze.

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

I jak tam z kanałem ? ;) Dawno nic nie wrzucałeś a już nawet wciągnąłem się w oglądanie Twoich potyczek w Heartstone ;)

ODPOWIEDZ