EURO 2016 w piłkę nożną

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Re: EURO 2016 w piłkę nożną

Post autor: Entombet »

Nie rozumiem trochę tej podniety Grosickim, to taki biegający kurczak bez głowy. Lepsze wrażenie dla mnie zostawił Kapustka choć grał przez chwile.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Przesadzacie z tą Belgią tak przeleciałem który gdzie się urodził to całych dwóch nie w Belgii. (Benteke i Kabasele) Więcej takich to np u Szwajcarów :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

I pokażcie marudy swoje metryki urodzenia, najlepiej tak do 10 pokoleń wstecz, żeby udowodnić swoją nieposzlakowaną turbopolskość ;)
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Gniewko pisze:I pokażcie marudy swoje metryki urodzenia, najlepiej tak do 10 pokoleń wstecz, żeby udowodnić swoją nieposzlakowaną turbopolskość ;)
Dlaczego nie 100? #-o
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

JaceK pisze:
Kołata pisze:Straszne.
Po prostu nie lubię jak reprezentacje są opierane na importowanych zawodnikach. To nie piłka klubowa. Dlatego niech Niemcy i Francuzi idą w ślady Belgów.

Jeszcze raz - jeden i drugi urodzili się w Belgii.
Oczywiście możesz udawać, że tak nie jest i dalej promować swoje teorie.
Inglief pisze:Żenująca poprawność polityczna.
Szacunek do innych ras i narodowości.
Wiem, nie rozumiesz tego uczucia.
Powiedz to rodzinom ofiar wszystkich ostatnich zamachow w Europie, przeciez Mohamed to urodzony belg a jakis inny abdul to z krwi i kosci francuz. To że żadnego innego jezyka oprocz arabskiego nie umieją to tylko winna europejskiego systemu edukacji pewnie i za małego socjalu...
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

JaceK pisze:
Kołata pisze:Brawo Walia! lukaku, fellaini i reszta 'belgow' do domu.
Żenujący rasizm.
Jeden i drugi urodzili się w Belgii, więc są tak samo Belgami, jak Ty Polakiem.
Jasne, mój sąsiad Ukrainiec nie wychowuje swojego syna na Polaka, tylko na Ukraińca. I miejsce urodzenia go wali. Po prostu.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Galharen pisze:
JaceK pisze:
Kołata pisze:Straszne.
Po prostu nie lubię jak reprezentacje są opierane na importowanych zawodnikach. To nie piłka klubowa. Dlatego niech Niemcy i Francuzi idą w ślady Belgów.

Jeszcze raz - jeden i drugi urodzili się w Belgii.
Oczywiście możesz udawać, że tak nie jest i dalej promować swoje teorie.
Inglief pisze:Żenująca poprawność polityczna.
Szacunek do innych ras i narodowości.
Wiem, nie rozumiesz tego uczucia.
Powiedz to rodzinom ofiar wszystkich ostatnich zamachow w Europie, przeciez Mohamed to urodzony belg a jakis inny abdul to z krwi i kosci francuz. To że żadnego innego jezyka oprocz arabskiego nie umieją to tylko winna europejskiego systemu edukacji pewnie i za małego socjalu...
ta a Breivik to rodowity Arab tak jak ten z Ohio co próbował mu dorównać niedawno .
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A miala Polityka wlasny temat, to nie trzeba sie bylo realizowac w euro czy smiesznym temacie iglefefefe
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

-Qc- pisze:A miala Polityka wlasny temat, to nie trzeba sie bylo realizowac w euro czy smiesznym temacie iglefefefe
Masz rację. Też nie wiem po co te wjazdy rasowe?
A już najzabawniejszy jest nacjonalizm Polaków, którzy od 75 lat nie widzieli tu żadnych imigrantów oprócz Ukraińców. :roll:

Piłka może być fajna, Euro wyzwoliło kawał dobrych emocji w Polakach, niestety nie we wszystkich...
Więc może Panowie od czystości rasy sobie odpuszczą i temat wróci na właściwe tory. Skupmy się na umiejętnościach piłkarzy, taktyce i szczęściu.
Za co z góry dziękuję.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

-Qc- pisze:A miala Polityka wlasny temat, to nie trzeba sie bylo realizowac w euro czy smiesznym temacie iglefefefe
100 % racji. Nie ma sensu dyskutować z osobami, którzy problem emigracji znają jedynie z prasy.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Weźcie gadajcie w tym temacie o piłce, żal patrzeć na przepychanki pro i anty talibowe :P

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Kurde, żal mi Włochów. W karnych Buffon bronił naprawdę pięknie, doświadczenie zaprezentowane.

Choć za te *ujowe strzały pewnie gołymi rękoma zatłucze resztę swojej drużyny

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Jeszcze dwa karne i strzelaliby bramkarze?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Max 2 karne, bo np ze szwajcaria fabian byl jako 10 do strzelania. Obstawiam, ze strzeliliby lepiej niza reszta. Kurcze kumam nie strzelic bramkarz obroni, ale zeby takie kosmosy obok bramek walic? (Choc pewnie emocje wziely gore) Jak zyje 31 lat na tym padole to nie pamietam 9 serii rzutow karnych....

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

JaceK pisze: Masz rację. Też nie wiem po co te wjazdy rasowe?
A już najzabawniejszy jest nacjonalizm Polaków, którzy od 75 lat nie widzieli tu żadnych imigrantów oprócz Ukraińców. :roll:
Tak tylko w kwestii podstawowej:

Nie myl nacjonalizmu, z rasizmem.

Gdyby nie pierwsze to pewnie by Cie na tym świecie nie było, a przez drugie na tym świecie mogło by Cie nie być.

A co do meczu... to jak powszechnie wiadomo "wszyscy graja a na końcu wygrywają Niemcy". Czy to w piłkę czy politycznie.
xYz

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ziemko pisze:Max 2 karne, bo np ze szwajcaria fabian byl jako 10 do strzelania. Obstawiam, ze strzeliliby lepiej niza reszta. Kurcze kumam nie strzelic bramkarz obroni, ale zeby takie kosmosy obok bramek walic? (Choc pewnie emocje wziely gore) Jak zyje 31 lat na tym padole to nie pamietam 9 serii rzutow karnych....
W pucharze afryki strzelali chyba 13 serii z 3 lata temu albo dwa. Ale 13 bezbłędnych :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Gremlin pisze: "wszyscy graja a na końcu wygrywają Niemcy"
Taa, a bramka jest okrągła a piłki są dwie.
Ziemko pisze:ax 2 karne, bo np ze szwajcaria fabian byl jako 10 do strzelania. Obstawiam, ze strzeliliby lepiej niza reszta. Kurcze kumam nie strzelic bramkarz obroni, ale zeby takie kosmosy obok bramek walic? (Choc pewnie emocje wziely gore) Jak zyje 31 lat na tym padole to nie pamietam 9 serii rzutow karnych....
Rok temu na PNA było 11 serii w meczu WKS bodajże z Ghaną, a do rekordu i tak chyba brakło dość sporo.

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Wujek Google mówi że najwięcej było w pucharze Namibii (48 strzałów), a na PNA 34.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Zazę do cyrku Juve powinno sprzedać.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No dreptal pieknie :P

ODPOWIEDZ