Creaturecaster - nareszcie zakończone

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Creaturecaster odmawia realizacji kluczowego punktu kamp

Post autor: Naviedzony »

Jeśli tak, to nie ma sprawy. Myślałem, że potrzebna jest jednomyślność, żeby doprowadzić sprawę do końca.

Awatar użytkownika
mikemayday
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: GroMaz

Post autor: mikemayday »

Wszystkich współuczestników kickstartera Creature Caster informuję, że rozesłałem pilne maile z informacją o indywidualnej wysokości dopłaty. Proszę każdego o szybkie potwierdzenie (mailowe) otrzymania tej wiadomości.

Osoby, które z przyczyn wysokich dopłat na cło i VAT zmuszone były zrezygnować, informuję, dzięki kilku transakcjom i częściowej ugodzie ze strony CC uda mi się odzyskać znaczną część wpłaconych przez was pieniędzy (powyżej 90%). Zwroty planuję rozsyłać w drugiej połowie lutego, kiedy wszystko powinno być rozliczone.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jestem pod wrażeniem Twojej skuteczności w załatwianiu spraw z CC. Śledzę ich działania na Kickstarterze i wiem, że nie mogło być łatwo.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Brawo i dzięki! :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

tak z ciekawości, za jaką kwotę w sumie zrobiliście u tego typa zamówienie?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Idzie w tysiące złotych.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Ja się wycofałem. Figurka już mi nie potrzebna. Fajnie, że uda się odzyskać większość kasy.
Brawo Mike =D>

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »


Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Żeby było śmieszniej, prawdopodobnie taniej wyszłoby mi porzucić mój model, na który wpłaciłem kasę na KS i kupić go jeszcze raz przez ich stronę internetową. :D Oni są nienormalni.

Awatar użytkownika
mikemayday
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: GroMaz

Post autor: mikemayday »

Rozesłałem superpilne maile. Zakończmy tę farsę.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Z mojej strony zakończona. Nigdy więcej nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

Swoją drogą ciekawostka: Ci którzy zamówili DVD (i go nie dostaną, bo CC ostatecznie nie dał rady go zrobić) nie otrzymają zwrotu swoich 30$, które zapłacili za to DVD. To by było zbyt hojne. Nie. Będą musieli zamówić coś w sklepie, który CC otwiera i wtedy mogą dostać tę kasę w formie rabatu. Czyli żeby uzyskać zwrot za rzecz, której nie dostali, mimo że za nią zapłacili, będą musieli jeszcze dodatkowo dopłacić firmie, która ich w ten sposób oszukała. Nice? Nice! :)

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Również przelałem swoją dolę. Dzięki mikemayday za ogarnięcie tematu.
Ta firma jest dla mnie spalona...

A co było na DVD?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Na szczęście go nie zamawiałem, więc nie wiem dokładnie. Ale z grubsza biorąc painting i modelling tutoriale robione przez Painting Buddha.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
mikemayday
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: GroMaz

Post autor: mikemayday »

No cóż, po tak długim czasie udało się nareszcie sprawę zamknąć. Wszyscy zamawiający powinni mieć już swoje modele, a dla tych, którzy zrezygnowali udało mi się odzyskać 93% wpłaconych pieniędzy.

W porównaniu z wrzucanymi przez innych na początku procesu rozsyłania fotkami wydaje mi się, że jakość modeli, które otrzymaliśmy, jest sporo wyższa. Ja jestem bardzo zadowolony ze swojej gromadki, choć smutne, że trzeba było tyle na nią czekać (i dopłacać podatek).

Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę na treewalkera i maggota to zapraszam, mam te dwa modele na zbyciu.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Raz jeszcze dziękuję Ci za ogarnianie tematu od początku do końca =D>

P.S. A treewalker za ile? Może być info na PW :)

Awatar użytkownika
mikemayday
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: GroMaz

Post autor: mikemayday »

Treewalker za 250.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Ja też chciałbym Ci Mike jeszcze raz serdecznie podziękować za ogrom pracy włożony w to bagienko. Pełna profeska! =D>

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jestes gosc!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Dzięki =D>

ODPOWIEDZ