Przekazanie jednego procenta podatku

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Przekazanie jednego procenta podatku

Post autor: Heretic »

Szanowni Państwo Zarząd Stowarzyszenia Szybki Szpil zwraca się do Was o pomoc i wsparcie jego idei statutowych. W tym celu możecie przekazać w swoim corocznym rozliczeniu podatkowym 1% na jego działalność. Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji to możecie nas wspomóc. Wszelkie informacje tj. Statut Stowarzyszenia oraz nr KRS znajdziecie na portalu Klubu Szybki Szpil w zakładce Stowarzyszenie tutaj :

http://portal.klubszybkiszpil.pl/index. ... arzyszenie

W ubiegłym roku wsparliśmy środowisko WFB. między innymi zakupując koszulkidla polskiej reprezentacji na ETC. Liczymy na spory feetback z Waszej strony :)


Dziękujemy za okazane wsparcie!
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Nina_love
Chuck Norris
Posty: 377
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Nina_love »

Dobrze było by wiedzieć ile udało się zebrać 1% w 2016r. - to zawsze działa motywująco :)

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Nie za bardzo wiem, jakie to ma znaczenie, ale ponad 2 K, więc niezbyt duzo.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Nina_love
Chuck Norris
Posty: 377
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Nina_love »

Jeżeli chodzi o potrzeby to faktycznie niewiele. Chęci wspierania 1% przez środowisko to trudno ocenić ale zważywszy na wielkość organizacji i jednak zaangażowanie batlowców to wynik jest dobry - oby w tym roku więcej osób zdecydowało się przekazać 1%.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

90% tych wpłat pochodziło od ludzi niezaangażowanych w nasze zabawy. Aczkolwiek my to Stowarzyszenie mamy od marca zeszłego roku, więc nie ma się co dziwić. Liczymy na wsparcie w tym roku. Jeżeli nie macie określonego ważnego celu to prosimy o wsparcie.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Kurde no nie mogłem tego znaleźć jak rozwiązywałem swoją krzyżówkę :/ a zawsze 120 zł było. Za rok wypiszę na odpowiedni cel
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ