Got - spoiler alert

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Re: Got - spoiler alert

Post autor: Laik »

Szaitis tak się gra VC - a nie jakieś kreski!
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ale vc przegrały do zera, cała kadra stoi
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Kolega robił tyle głupot w bitwach, że dostał ksywę "Coldone". Po tym odcinku chyba zostanie mianowany na dothrak. Ja wiem, że to fantasy itd. Ale ta szarża przekracza granice absurdu, jeżeli o mnie chodzi. Nie wiem, ale chyba dowodził nimi ostatni Namiestnik Gondoru. Pzdr.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Gra o tron uczy i bawi :mrgreen: teraz już wiem czemu maszyny są takie dobre na smoki :lol2: i czemu ten smok zawsze siedzi wtedy za górką :twisted:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

słabiutki ten sezon mimo wszystko
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Cos sie niby zaczyna dziac, ale ogolnie cienizna. Watek przewodni - defloryzacja aryi i brienne.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Strasznie słaby ten sezon, narazie same rozczarowania
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Fajnie jest. Tzn ja zapomniałem już połowy fabuły, uważam że Martin od 3 książek nie wie co zrobić z tą fabuła to tutaj niczego nie oczekuję. Są Smoki, są balisty i są onelinery i tyrion. Jest ok
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

w tym odcinku się dzieje więcej niż przez pół sezonu generalnie.

Dla mnie trochę za mocno przyśpieszają.
Obrazek

Awatar użytkownika
Radian
Mudżahedin
Posty: 203
Lokalizacja: Londyn; Białystok FRONT

Post autor: Radian »

Eltharion pisze:Gra o tron uczy i bawi :mrgreen: teraz już wiem czemu maszyny są takie dobre na smoki :lol2: i czemu ten smok zawsze siedzi wtedy za górką :twisted:
Śmiechłem bardziej niż powinienem :D
Może temu, że grałem na smoku....
~Biegnący z Berserkerami

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Tutajec pisze:w tym odcinku się dzieje więcej niż przez pół sezonu generalnie.

Dla mnie trochę za mocno przyśpieszają.
4 odcinki na fabułę która powinna mieć pewno z 900 stron. Izi
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

clipped wings [*]

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Każde usunięte CGI (wilki, smoki) to tysiące oszczędności :P Dziwie się, że jeszcze ten jeden został :D

Obrazek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Calkiem spoko odcinek. Poza debilna scena z Bronem i koncowka. Zeby moje bolce tak trafialy :)
A i oczywiscie ciesze sie szczesciem Brienne :)
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Słabiutki ten sezon. Oj słabiutki.
Varys i Tyrion w jeden odcinek z worshipperów stają się prawie zdrajcami. Bez jakiegoś szczególnego powodu.
I tak miło ze strony scenarzystów, że jakaś postać w serialu ogarnęła żeby Jon i Danka się hajtnęli.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Varys akurat od czasu spalenia tych dwóch gości przez smoka ma rózne wąty do Danki.

Zreszta strasznie marudkujecie. Imo bardzo fajnie to zbudowane jest i oglada sie mega przyjemnie. zaproponujcie jakis spojny i zadowalajacy was scenariusz moze :D pamietajac ze hajsu tylko na 8 odcinkow jest <3
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

-Qc- pisze:Fajnie jest. Tzn ja zapomniałem już połowy fabuły, uważam że Martin od 3 książek nie wie co zrobić z tą fabuła to tutaj niczego nie oczekuję. Są Smoki, są balisty i są onelinery i tyrion. Jest ok
Że co? Martin nie bierze udziału w tworzeniu serialu od co najmniej 3 sezonów.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nordri pisze:
-Qc- pisze:Fajnie jest. Tzn ja zapomniałem już połowy fabuły, uważam że Martin od 3 książek nie wie co zrobić z tą fabuła to tutaj niczego nie oczekuję. Są Smoki, są balisty i są onelinery i tyrion. Jest ok
Że co? Martin nie bierze udziału w tworzeniu serialu od co najmniej 3 sezonów.
Ale ja uważam, że Martin pisze słabe książki. Stąd i serial nie ma dobrej bazy. Pamieam jak przez mgłę niesmak związany z czytaniem tego co tam ostatnio wydał. Zgubił się chłopak w tym i tyle, Lotra z tego nie będzie
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

-Qc- pisze: Ale ja uważam, że Martin pisze słabe książki. Stąd i serial nie ma dobrej bazy. Pamieam jak przez mgłę niesmak związany z czytaniem tego co tam ostatnio wydał. Zgubił się chłopak w tym i tyle, Lotra z tego nie będzie
Ooo, słowa prawdy płyną z Twych ust:) Cykl faktycznie robił się z tomu na tom coraz bardziej mętny i niestrawny, a 5. tom to najlepszy tego przykład - główni bohaterowie zagubili się w swoim podróżowaniu gdzieś tam albo tkwieniu w miejscu, zupełnie jakby autora dopadła cholera skleroza i zapomniał, co miał z nimi zrobić. Ucieszyłam się, kiedy okazało się, że scenarzyści zaczęli w pewnym momencie ciachać te wszystkie wątki mniej potrzebne, zamulające i czasem bezsensowne, ale w dwóch ostatnich sezonach to ciachanie przybrało trochę zbyt entuzjastyczną formę.

Ale nie ma co narzekać, poczekajmy na "Wiedźmina" :D
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Dajcie spokoj, pierwsze 3 tomy sa genialne. Skads sie ten hype przeciez wzial.
We can't stop here. This is bat country.

ODPOWIEDZ