Powrót po 10 latach - czy to już koniec?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
MarcinekSBS
Plankton
Posty: 1

Powrót po 10 latach - czy to już koniec?

Post autor: MarcinekSBS »

Hej, z ciekawości wróciłem do starej zajawki po 10 latach. Zauważyłem, że w moim mieście wszystkie sklepy hobbystyczne poznikały. To forum też jest martwe. Nawet Warhammer zmienił nazwę na jakieś fantasy battles. Co się dzieje? Co się stało?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Forum absolutnie martwe nie jest :) " gra od 4 lat powodzeniem tworzona jest przez fanów. Spora część aktywności obecnie jest na FB, messengerze.

Z którego miasta jesteś?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Radian
Mudżahedin
Posty: 203
Lokalizacja: Londyn; Białystok FRONT

Post autor: Radian »

Pierwszo słysze o grupach na messengerze, są to regionalne czy ogólnopolskie?
~Biegnący z Berserkerami

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Wiesz są turnieje na 200+ osób więc gra czuje się świetnie. Natomiast większość forumowego ruchu jest na https://www.the-ninth-age.com/

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Radian pisze:Pierwszo słysze o grupach na messengerze, są to regionalne czy ogólnopolskie?
na messengerach są rozmowy klubowe często, do tego są grupy na FB - zarówno ogólnopolskie jak i lokalne - stąd mniej ruchu na BP
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 553
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

MarcinekSBS pisze:Hej, z ciekawości wróciłem do starej zajawki po 10 latach. Zauważyłem, że w moim mieście wszystkie sklepy hobbystyczne poznikały. To forum też jest martwe. Nawet Warhammer zmienił nazwę na jakieś fantasy battles. Co się dzieje? Co się stało?
Nie jest tak źle jak się wydaje. 9th age jest w linii pierwszej pokrewieństwa do 8ej edycji i wydaje się być najbardziej zwrównowazona. Sporo graczy pozostało przy poprzednich edycjach (oldhammerowcy :P). Dyskusja między zwolennikami bywa burzliwa, ale to tak jakby ktoś chciał grać w Cywilizację II a kto inny w Vączęść.
Dyskusje, rozpiski, kluby, info o turniejach, nowościach etc niestety przeniosło się na FB (sam musiałem z tego powodu wrócić na fb z wielkim obrzydzeniem).

Tak czy inaczej, pogooglaj, poszukaj a graczy znajdziesz :)

Joint the 9th age, we have cookies.

ODPOWIEDZ