Bestie i Wojownicy - propozycja zmian w BP

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Bestie i Wojownicy - propozycja zmian w BP

Post autor: Rakso_The_Slayer »

To i moje 3 grosze.

Inicjatywa fajna.
Moim zdaniem łączenie mogło by wyglądac tak:
max 1 hero (nie może być generałem ani BSB)
core za core (muszą być podstawowe cory głównej armii)
spec za spec (max 1 na <2k max 2 na 2k+)
rare max 1 na więcej niż 2k ale zabiera nam możliwość wystawiania speciali z danej armii.

Ogólny koszt armii "kontyngentu" nie może przekraczać 25-30% ogólnego formatu armii.
można brac magic itemy, gifty itp. tylko ze swoich booków.
Obrazek

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

Witam.
Dopiero zaczynam grać bestiami i propozycja Raksa mi się podoba.
Zwłaszcza, że będę mógł wziąć Helkę :D .
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Właśnie Hellki w zwierzoludziach nie chciałbym widzieć :| To pomysł klasy gorów opłacających ludzkich obsługantów dział.
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Natomiast jeśli mamy się bawić w rebalancing, to proponuję następującą drogę:

1) Ochotnicze zgłoszenia ze strony przynajmniej 5 klubów: klub zobowiązuje się zrobić 1 turniej w swoim ośrodku na nowe zasady zaraz po ich wyjściu oraz rozegrać kilka bitew testujących propozycje zasad przedtem.
2) Ochotnicze zgłoszenia po jednym reprezentancie każdej armii (jak jest więcej kandydatów - zróbcie sobie głosowanie na podforum), który zbierze projekt paru zmian do swojej armii.
3) Ja mogę Wam opiniować projekty zmian oraz wyznaczyć ramy ogólne (możliwie mała liczba istotnych zmian, a nie 10 stron dupereli, dla przykładu, oraz pożądany poziom powera wszystkich armii), potem złożyć PDF i opublikować na stronie. Jak się zgłosi drugi doświadczony gracz, który chce coś takiego ciągnąć, to zapraszam - przyjmiemy procedurę trzyosobowego głosowania w razie rozbieżnych opinii (reprezentant armii + nas dwóch recenzentów).

Jeśli to się podoba, to proszę o deklaracje woli na Priv. Jeśli zbierze się dostateczna liczba ochotników żeby projekt miał realne szanse powodzenia, to w miesiąc możemy zamknąć projekt. Podobnie jak BP, będzie on oczywiście całkowicie dobrowolny, ale przy dużym zaangażowaniu ludzi wierzę, że się może przyjąć.
-Barbarossa.


No Panowie i Panie, co teraz?

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Helkę i działa gory ukradły od znienawidzonych i słabych ludzi, zapytacie skąd wiedzą jak używać tych machin, prosta odpowiedź, bo ich zjadły.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

likaon pisze:Helkę i działa gory ukradły od znienawidzonych i słabych ludzi, zapytacie skąd wiedzą jak używać tych machin, prosta odpowiedź, bo ich zjadły.

Helka to demon i nie da się ukraść : ] działek DoW chyba nie mogą brać beasty : ]
Obrazek
T

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Jeszcze by tego brakowało żeby Bestie korzystały z działa. W ogóle może im steamtanka dać.
Come crawling faster, obey your Master...

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

wru pisze:Jeszcze by tego brakowało żeby Bestie korzystały z działa. W ogóle może im steamtanka dać.
Popieram steamtanka =D> :mrgreen:
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

dać im Slanna !

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

I abonkę :D

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Niewiedziałem że besty nie mogą brać DoW, źle zrozumiałem posta rainholda
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

ODPOWIEDZ