Beastmen Tactica by GW

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Beastmen Tactica by GW

Post autor: CAR2N »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Badajcie , komentujcie co tam wypocil Phil Kelly
WFB playing since 1994

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

prawdę mówiąc mam ten nr WD, przeczytałem to od deski do deski tak samo jak inne tactici z ostatnich kilku miesięcy i prawdę mówiąc uważam, że ten dział to bullshit.
To co oni prezentują to czysto marketingowa zagrywka nie mająca nic wspólnego z tworzeniem realnego zagrożenia dla przeciwnika. Nie gram beastmenami i ani razu nie miałem z tą armią styczności (coż trochę niszowa jest), ale jak widzę, że w rozpisce na 2000+ 1 szaman 2 levelowy to jest "heavy magical support" czy jakoś tak to gdzieś było to coś tu jest nie halo :)

Tak z innej beczki nieco. Te ich raporty bitewne to też dobre jaja marketingowe :) Ciekawe czemu nigdzie nie ma tak wyczesanych jednostek z podręcznika jak Jabber czy Cygor czy inne tam Ghorgony.
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

żałosne te taktyki - zakładają że przeciwnik gra klockami piechoty, nie rusza się, czeka az wyjdzie ambusz, daje nam podejść, po czym pozwala sie zaszarzowac od frontu i tylu ambuszerami jednocześnie.

Idź pan w h*j panie kelly z takimi poradami - w polsce na masterze dostalbys 5x maske.
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Odpuściłem sobie czytanie tych taktyk po ujrzeniu giganta w armii. :lol2:

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

generalnie do koleś chyba zakłada że rzuca same 6 ( amush) a taktyka przeciwnika jest naprawdę imponująca (nie widzę że mam klocek na plecach). To są super uber taktyki przestałem czytać po ....bla bla bla musisz mieć Khazraka bo jest super ołsom...
Kolejną fajową taktyką jest dawanie jednemu tylko magowi na 2000 skrola i fetysza coby pocisk który wejdzie zamiótł wszystko.
Czemu nie zapodają taktyki jak skołować Ghorgonę z butelki po piwie i 4 spinaczy i 5 złotych

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

Daja takie figurki jakie istnieja ;) proste , tak samo jak te raporty z wh40k przedstawiajace zazwyczaj armie , ktorych AB dopiero co wyszedl czy tez nowe figurenki ;)
Co do rozpisek to jak czytalem zagraniczne fora to oni tam tak grywaja na 1 , max 2 magach , to w PL jest takie "zboczenie" ,zeby miec wielu shamanow z DS-ami itd :evil:
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

CAR2N pisze:Daja takie figurki jakie istnieja ;) proste , tak samo jak te raporty z wh40k przedstawiajace zazwyczaj armie , ktorych AB dopiero co wyszedl czy tez nowe figurenki ;)
Co do rozpisek to jak czytalem zagraniczne fora to oni tam tak grywaja na 1 , max 2 magach , to w PL jest takie "zboczenie" ,zeby miec wielu shamanow z DS-ami itd :evil:
zgadzam się z opinią po wyżej... dawno temu jak jeszcze istniała horda chaosu i grałem na czystymi demonami Khorna ( przypomnę tylko o frenzy i braku warda na magię ) szkoda że dużo sprzedałem ale pomijając ten fakt wylądowałem w Niemczech na ich turnieju w Monachium i zająłem 5 albo 4 miejsce nie pamiętam dokładnie... a rozpy mieli tak fanowe że szczęka mi opadała, czasem wydaje mi się że jak polak nie zajmie przynajmniej miejsca w top 5 to o pomstę do boga idzie :roll: naprawdę można grać klimatycznymi rozpiskami i grywalnymi :D

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

a niedawno były taktyki dla demonów - mam nawet fotke moge wrzucić jak chcecie ; ]

przykładowa rozpiska demonów : Bloodthrister - full wypas , 3x herald tzeentcha z master of sorcery , 3 x horrory ,4xpsy 2x fiendy slanesha : ] komentować rozpisek nie będę bo żal strzępić języka
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Jasiuuu pisze:a niedawno były taktyki dla demonów - mam nawet fotke moge wrzucić jak chcecie ; ]

przykładowa rozpiska demonów : Bloodthrister - full wypas , 3x herald tzeentcha z master of sorcery , 3 x horrory ,4xpsy 2x fiendy slanesha : ] komentować rozpisek nie będę bo żal strzępić języka
postrzępię język ;) same rarytasy :twisted:

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

Heh ja pamietam jak kolega chcial kupic bloodzia (za czasow 4 edycji , pkt byl wart sporo) ,ale zrobilem przegietego krasio lorda z takim toporkiem ,ze w 1 turke mogl go sciac , i sie kolega rozmyslil ;)
Na turniejach powinny byc ograniczenia magow np na 2tys - 1 mag , na 3tys - 2 magi max , wtedy jest fun ,ze mozna sobie powalczyc heroskami czy zwyklymi jednostkami.
Zabawnie jak dadza limity 25% na herosow , i taki vermin lord skavenski wart 500pkt zajmie wszystko ;)
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

CAR2N pisze:Na turniejach powinny byc ograniczenia magow np na 2tys - 1 mag
fuck yeah!
I w tedy by była różnorodność w wampirzych rozpiskach np:
Lord+wk+wk+wk
albo:
Lord+wk+wk:
Lub:
Lord+wk
I najleprze kombo:
Wk+Lord :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Uśmiałem się :mrgreen: A jego taktyki to jeden wielki bullshit ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

a co do tych taktyk przypomiało mi się taktyka z DE wysyłanie lorda z execotur axe z steed of shado... może beastlorda wysłać z +3S, giftem do SV i hełmem... co wy na to ? tylko trzeba liczyć że 3 szamanów to mus

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

I co taki koleś zrobi? Zesra się pod smoka a potem tamten go zje?
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

GarG pisze:I co taki koleś zrobi? Zesra się pod smoka a potem tamten go zje?
dobry plan ;)

zapomiałem że tamten zadaje d6 W ( czy jakoś tak ) :twisted:

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

CAR2N pisze:Heh ja pamietam jak kolega chcial kupic bloodzia (za czasow 4 edycji , pkt byl wart sporo) ,ale zrobilem przegietego krasio lorda z takim toporkiem ,ze w 1 turke mogl go sciac , i sie kolega rozmyslil ;)
Na turniejach powinny byc ograniczenia magow np na 2tys - 1 mag , na 3tys - 2 magi max , wtedy jest fun ,ze mozna sobie powalczyc heroskami czy zwyklymi jednostkami.
Zabawnie jak dadza limity 25% na herosow , i taki vermin lord skavenski wart 500pkt zajmie wszystko ;)
Tylko, że nie każdy ma smokolorda w armii

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

D3 combat kończy się po szarży. Bez sensu jest taki koleś.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ