Zmiany w Bestiach - Czyli remedium na nasze bolączki

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Re: Zmiany w Bestiach - Czyli remedium na nasze bolączki

Post autor: archeolog »

buniek pisze::roll: to powie ktoś jak działały marki ze starego booka?
ten kotlet chaosu srednio grywalny - 20 skinków go kasuje w 2 tury
No nie wiem, czy z 10W i wardem na 2+ 20 skinków by go zapluło w 2 tury, bo to wychodzi:
80 strzałów na 5tkach (multiple, daleki) = 27 hitów + 11 poisonów
czyli 15 ran
czyli po wardach na 2+ 3 łundy

To albo byś potrzbował 70 skinków, albo musiałby pluć 6 tur...

A tak wracając do Marków jest pewna niekonsekwencja w GW. Bo u DOCH mark slaanesha daje ASF a u WOCH immune to psychology przez co slaneshowców w woch (po za marudami horsmenami) raczej nie uwidzisz. Więc postać marków dla bestii tez warto by przemyśleć.
No dobra, ale DoCh to jest esencja chaosu, czyste zło :twisted: a WoCh to tylko wyznawcy chaosu, troszkę zmutowani i przerośnięci, więc niekonsekwencja w markach musi być, przecież kultysta nie może mieć silniejszego efektu marka niż obiekt kultu.
z tymi skink's to joke był, kotlet chalasu chyba tez :oops:
wie ktoś wogóle kto zbiera informacje na temat rewitalizacji booka? do kiedy? etc? może pasuje sie umówić na jakaś debate i usatlić co i jak, jestśmy już duzi, jak za 2 tyg uslysze ze sie cackaliśmy i przepadlo to będze mi przykro

flamel88
Pseudoklimaciarz
Posty: 21

Post autor: flamel88 »

Pewnie że to był joke:) ale chłopaki do tematu podeszli profesjonalnie. Samice gorów +++ :mrgreen:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Mi się ta tabelka podoba i pewnie po drobnych przeróbkach była by super... Takie Bestigory z 2 atakami to po prostu mażenie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 9 mar 2012, o 15:10 przez Przemcio, łącznie zmieniany 1 raz.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Przemcio pisze: przerubkach mażenie
#-o #-o #-o #-o #-o
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

Dibo pisze:Ej no ! dajcie sie chłopakowi wyszumieć :D Ale przy lancy i kropierzu centigorów już ryknąłem śmiechem.
Pomysły fajne, dopracować klimat i już !
co to jest kropierz ? :mrgreen: cos jak kropidlo ? :oops: masakra te PL nazwy ... :lol2:
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

CAR2N pisze:
Dibo pisze:Ej no ! dajcie sie chłopakowi wyszumieć :D Ale przy lancy i kropierzu centigorów już ryknąłem śmiechem.
Pomysły fajne, dopracować klimat i już !
co to jest kropierz ? :mrgreen: cos jak kropidlo ? :oops: masakra te PL nazwy ... :lol2:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kropierz

:lol2:

a teraz obczaj w tym centigora 8)

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

CAR2N pisze:
Dibo pisze:Ej no ! dajcie sie chłopakowi wyszumieć :D Ale przy lancy i kropierzu centigorów już ryknąłem śmiechem.
Pomysły fajne, dopracować klimat i już !
co to jest kropierz ? :mrgreen: cos jak kropidlo ? :oops: masakra te PL nazwy ... :lol2:
:shock:
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

CAR2N pisze:
Dibo pisze:Ej no ! dajcie sie chłopakowi wyszumieć :D Ale przy lancy i kropierzu centigorów już ryknąłem śmiechem.
Pomysły fajne, dopracować klimat i już !
co to jest kropierz ? :mrgreen: cos jak kropidlo ? :oops: masakra te PL nazwy ... :lol2:
Nie "masakra te PL nazwy", tylko złap czasem za jakąś książkę do historii jak nie wiesz co to jest kropierz...

Po twojemu - barding...
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

archeolog pisze:
CAR2N pisze:
Dibo pisze:Ej no ! dajcie sie chłopakowi wyszumieć :D Ale przy lancy i kropierzu centigorów już ryknąłem śmiechem.
Pomysły fajne, dopracować klimat i już !
co to jest kropierz ? :mrgreen: cos jak kropidlo ? :oops: masakra te PL nazwy ... :lol2:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kropierz

:lol2:

a teraz obczaj w tym centigora 8)
Ahm czyli sejvik +1 w tym by byl ? ;)
Centki bylyby fajniejsze gdyby mialy +1W/+1I do tego fast i tyle. Przy tej wartosci pkt jaka jest teraz sa malo oplacalna jednostka niestety.
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Wystarczył by fast.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

fast by nie wystarczył (harpie w scoucie nadal wydają mi się lepsze), Centki najbardziej boli I2 i 25 za model, gdyby kosztowały 20 to by były warte uwagi, tak to przy koszcie 2 bestigorów i gorszej walce 2 ataki S5/4 kontra 2 ataki z S6 to nie ma szału (centigor to 2 bestigorki) i mniejszej o 2 razy ilości woundów są lekko słabe.

Jak dla mnie w bestiach grywalne są Bestigorki, , Harpie, Razorki, Cory ,Razorgor Chariot powinien mieć albo 3+ Sv albo być tańszy, Minosie są wporzo ale powinny być ciut tańsze, reszta jest nie grywalna

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

ungory sa calkiem grywalne, imo niegrywalne mamy w zasadzie tylko rare :wink:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Po A bestigory sa do innych zadan niż centy, to nie kawa brety ze od frontu wjezdza, po B bestigory maja 1 atak, po C zasada Drunken daje sporo możliwości. Majac Fasta ten oddzial bardzo dużo zyskuje, zwlaszcza ma mobilności na której bardzo im brakuje. Mi jeden taki oddział by sie przydał do flankowania i niszczenia śmiecia.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

nic sensownego nie jestesmy w stanie ustalic? chłopy #-o

p.s ktos z was wczesniej pisal coś o tuskgor chariotach i ich wystawianiu, ocb bo nie pamietam :roll: ;d

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Zróbcie jak w orkach za czasów 7 edycji, zestaw sześciu przedmiotów który podnosi grywalność konkretnych jednostek, napiszcie zasada a ja mogę skubnąć trochę fluffu. Nie wiem jak pojawi się sztandar dający trafienia z uderzenia, do nagle centki staną się fajne, jakiś topór który daje jakieś śmieszne bonusy(dodatkowy A lub Wt dla piechoty) i pozwala brać bestigory w corach, róg który może wziąść nie tylko postać ale i muzyk minotaurów który daje łatwiejsze wychodzenie z ambusha itp. A w arkanach jakiś kamyk z zaklętym czarem dającym jakąś ochronę dla nieszczęsnych potworów którym idiota phil kelly dał taki a nie inny koszt żeby nie okazały się zbytnio lepsze od giganta. itp.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Gory z BSB z +1S też są grywalne wczoraj taka 40 zjadła 4 mournfangi a potem wbiła się i zjadła Irongutów, którzy klepali się z bestigorami.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

likaon pisze:Zróbcie jak w orkach za czasów 7 edycji, zestaw sześciu przedmiotów który podnosi grywalność konkretnych jednostek, napiszcie zasada a ja mogę skubnąć trochę fluffu. Nie wiem jak pojawi się sztandar dający trafienia z uderzenia, do nagle centki staną się fajne, jakiś topór który daje jakieś śmieszne bonusy(dodatkowy A lub Wt dla piechoty) i pozwala brać bestigory w corach, róg który może wziąść nie tylko postać ale i muzyk minotaurów który daje łatwiejsze wychodzenie z ambusha itp. A w arkanach jakiś kamyk z zaklętym czarem dającym jakąś ochronę dla nieszczęsnych potworów którym idiota phil kelly dał taki a nie inny koszt żeby nie okazały się zbytnio lepsze od giganta. itp.
ok;) spróboje coś pokminić na dniach

flamel88
Pseudoklimaciarz
Posty: 21

Post autor: flamel88 »

archeolog pisze:
CAR2N pisze:
Dibo pisze:Ej no ! dajcie sie chłopakowi wyszumieć :D Ale przy lancy i kropierzu centigorów już ryknąłem śmiechem.
Pomysły fajne, dopracować klimat i już !
co to jest kropierz ? :mrgreen: cos jak kropidlo ? :oops: masakra te PL nazwy ... :lol2:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kropierz

:lol2:

a teraz obczaj w tym centigora 8)
Proszę bardzo: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 20&start=0

Jak dla mnie wygląda spoko :)

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 8&t=100748

Draft #3 już jest i dostaliśmy zwiększony limit na oddział do 550pkt. :) Chyba na to wielu czekało.
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

nice 8)

ODPOWIEDZ