Cygor/Ghorgon

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Re: Cygor/Ghorgon

Post autor: Khuman »

fakt :D

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

ObrazekObrazek
Obrazek

jabber rządzi!

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Mieli zrobić Jabbera, a zrobili Jabbę :P.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Krowy... :?
Jabber ma zbyt gruby język, zbyt małe skrzydła i ciulową końcówkę ogona.

p.s. Strasznie duże podstawki.
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Mi się Cygor/Ghorgon podoba... Jabber cóż kwestia gustu mogło być gorzej... a te podstawki to chyba rydwanówki...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Trochę obwieszeni niepotrzebnym stuffem, ale dają radę. Najlepszy cygor i mnie najbardziej potrzebny więc ogólnie się cieszę. Jabber cóż... muszę się opatrzyć, nie ma czegoś co odrzuca, ale i czegoś co przyciąga, taki zwyklak. No i te malowania GW, pamiętam że dziwaczny wydawał mi się razor, ale to była wina kolorów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

O kurde, ale paskudztwa :/

Armia z takim genialnym klimatem, a wszystkie najfajniejsze modele od minosów po large targety takie żalowe.

Akurat Jabberslythe chyba z tego najlepszy. Ale mordy i ciała tych krów są porażką.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Ciała - fakt są brzydkie, takie zbyt ''ludzkie'' ale głowy mi się podobają. Gdyby Jabber miał większe skrzydła też by dawał rade. Tak czy siak 6.5/10 oceniłbym
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Cóż, chyba muszę się oswoić z tymi brzydalami. Bo na dzień dzisiejszy widzę 2 giganty z głową krowy i bakterię z kibla domestosa :wink:
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Kołata pisze:O kurde, ale paskudztwa :/

Armia z takim genialnym klimatem, a wszystkie najfajniejsze modele od minosów po large targety takie żalowe.

Akurat Jabberslythe chyba z tego najlepszy. Ale mordy i ciała tych krów są porażką.
Niestety mam podobne odczucia, Jabber wygląda nawet fajnie, ale te bydlaki są nie za bardzo. Może za bardzo wymodelowane i wygolone ciałka mają, czyścioszki takie. No i za szczupłe, przynajmniej ghorgon - rączki jakieś takie małe, niegroźne się wręcz wydają ;/

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Mi sie podobają ciekawe jak by ghorgon wyglądał z głową cygora:)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Pewnie jak cygor, bo podejrzewam że mają te same korpusy. Chudość cygorowi pasuje, za to ten sam korpus gorgonie niebardzo.
Obrazek

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Myślę że GW by zrobiło tego Gorgona bardziej podręcznikowo (w opisie pisze że prawie zawsze ma ostrzo-dłoń np., a ten model ma jakieś śmieszne 2 noże wychodzące z nadgarstka jak jakiś skaven), gdyby nie ten model, który wyszedł prędzej i może GW by miało problemy z prawami autorskimi gdyby zrobiło go tak jakw podręczniku?

Obrazek
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

fakt ten model jest genialny zerżnięty z AB

co do Cygora i Ghorgony, nic się nie postarali, to jest gigant z innymi plecami do tego inne rączki i głowy, reszta z zestawu giganta, żal, nie postarali się nic, i za co tu płacić, to że Krowy wynika z flaffu ale osobiście jestem zachwycony z tego, głowy naprawdę rewelacyjne ( 8 / 10 ,) ale reszta szkoda słów ( 4 / 10 ), te obwieszenia czaszkami, i innymi obeliskami na plus podnoszą ocenę o 3 ( czyli z 1 ) =P~

jabberslythe, bardzo fajny nurglowy DP, a nawet mógł by spokojnie robić za GUO, jak dorobi mu się spasłe brzuszysko , ogon średni, powinien dostać w nowym AB regenke ( 7 /10 ocena całości ) =D>

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

dżaber będzie świetną alternatywą dla abominacji...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

w sensie zastosowania czy modelu :P

model abominacji jest fajny, i ciekawie można go przerabiać :)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Skaveńskiego modelu abominacji nienawidzę dlatego szukam alternatyw, uważam że ten dżaber nadawałby się po kilka przeróbkach
idealnie jako opcja na abomkę.

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Skoro Khumanorowi się nie podobają, to tym samym u mnie zyskują :twisted: bo rozumiem że nogi powinien mieć bardziej podobne do arachnoroka niż do giganta. Cygor ma kopyta, ba! nawet krowi ogon, jest git.

Przyglądam się temu jabberowi i wkurza mnie tylko to futerko. Gdyby miał łuski po całości inaczej by to wyglądało. Będzie konwersja :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Iddqd pisze:Skoro Khumanorowi się nie podobają, to tym samym u mnie zyskują :twisted: bo rozumiem że nogi powinien mieć bardziej podobne do arachnoroka niż do giganta. Cygor ma kopyta, ba! nawet krowi ogon, jest git.

Przyglądam się temu jabberowi i wkurza mnie tylko to futerko. Gdyby miał łuski po całości inaczej by to wyglądało. Będzie konwersja :D
ma kopyta bo to krówka, w zestawie giganta też były kopyta do wyboru i to te same :P ogon fakt prze słodki pewnie ( brakuje takich detali w GW ) i Ghorgona też go może mieć, to jednak nie zmienia oceny ogólnej, nie postarali się tak jak z figurkami ogrów :roll:

tak to futro nie potrzebnie dali, ale nie będzie problemu z przerobieniem tego

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Czaszki czaszki czaszki! GW to jednak z nimi przesadza. :^o
Dla mnie modele średnie. Fajnie, że chociaż jakiekolwiek są. Z podstawkami przesadzili. Ghorgona i Cygor na rydwanowej? Tym juz w ogóle będzie isę opłacało grać(ha, jakby teraz się opłacało :lol2: ). Jak cygor jest do przełknięcia(poza łbem, który jest okropny). Ghorgona słaba wręcz. Brak futra i ta głowa... Jak te plastikowe ochydne minosy...

ODPOWIEDZ