Beastlog Czopka

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Re: Beastlog Czopka

Post autor: buniek »

Co zrobisz z tym niebieskim futrem? Jak je wykończysz? Bo jak dla mnie koza z niebieskim futrem wygląda, hmm... specyficznie :roll:

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

to szary :wink:
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Wygląda jak niebieski :oops: my fault

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Hehehe to pewnie efekt lampy błyskowej. Ja chciałem mieć moje Kozy czarno szare to teraz w złym świetle wyglądają jak mroczne smerfy :)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Witam,

Ten niebieski szary, to Shadow grey, obecnie zwany jako "the fang" ? Ja zakupiłem tą farbkę i myślałem że będzie dobrym uzupełnieniem, jednak się pomyliłem...:(


"ciekawa kolorystyka, washem je przeciągniesz?"
No raczej, widać że to tylko kolory bazowe, jeszcze dużo pracy przed autorem:)

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Ja drajbraszuje czarne futro codex grey, tej samej farbki używam do "siwych" kózek, niestety nie wiem jak obecnie się to nazywa. W ogóle syfu i zamieszania narobili z tą nową paletą :roll:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

ale jest większy wybór i ciekawszy :)

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Ale nie ma ogryn flesha, jakby był to bym nową paletę lubił, nie ma to lipa :roll:

Edit: wiem, że zrobili odpowiednik, ale to nie to samo

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

bardzo to samo :P

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

No właśnie problem w tym że nie to samo. Jak robisz 1 warstwę to luz, identyczne, jak robisz 7 (tak jak ja) to już odrobinę co innego :roll:

Chyba po prostu będę mieszał w oddziale figsy malowane ogrynem i tym nowym shitem i będą kózki opalone i nieopalone :mrgreen:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

po co 7 warstw tego samego? :roll:

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Żeby nie wyglądało jak z plasteliny, Poza tym pewnie zaczyna z kolor+czarny, przechodzi w sam kolor i kończy kolor + biały.
P.S Nowe farbki GW (z serii Layer) nie kryją już tak dobrze jak stare, a to dlatego żebyś używał Shade i Drybrush, czyli nowych palet.

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Zaczynam kolor + 7 warstw ogryna, highlight (brązem) gdzie potrzeba, wygląda całkiem spoko, a przede wszystkim relatywnie sprawnie mi to idzie ;). Moja specyficzna technika wzięła się z tego, że kompletnie nie umiem highlightować dużych powierzchni :(

Najbardziej w nowej palecie mnie wku@wia to, że to co jest na kartce z odpowiednikami, kompletnie się kupy nie trzyma. Nabyłem "odpowiednik" (wzięty z tej rozkładówki co jest czym w nowej palecie z WD) Dark Angels Green i to jest kompletnie inna farba :roll:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

bywa :P

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

No niestety :cry:

Z drugiej strony jest pare fajnych nowych kolorów i poprawili konsystencję bleached bona... Coś za coś ;)

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Fajne konwersje, ale szkoda że nie pomalujesz ich na miarę twoich prawdziwych możliwość tylko na skróty :?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

każdy jakoś zaczyna :roll:

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Nie kumam wypowiedzi Khuman ale chodzi mi o to że Czopek maluje super, a tu idzie na łatwiznę http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=26077 :mrgreen:

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Blog jest po to założony żeby pokazywać postępy w tworzeniu armii, a to co wrzucam to nie są skończone modele, co jest oczywiste, więc czemu od razu iście na łatwiznę. Wszystko w swoim czasie. :wink:
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Niektórzy sądzą, że malowanie z użyciem sporej ilości washy to łatwizna (przynajmniej tak odebrałem tą wypowiedź)...

ODPOWIEDZ