Nowy kodeks

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Re: Nowy kodeks

Post autor: Smh »

zastanawiam się bardzo mocno dlaczego gracze każdej armii w każdym systemie myślą, że są jacyś mega specjalni i wyjątkowi i tylko dla nich GW będzie robić jakieś wyjątkowe zasady produkowania / wypuszczania ich modeli

zasady są proste i tylko nieznacznie zmieniane od dawna... no, ale skoro wolicie sobie bajki pisać i jarać się plotkami bo "wycofują wszystkie figurki - apokalipsa"... to śmiało ;)

1) sklepy dostają info od handlowców 2tyg przed premierą
3) w momencie przekazania info o nowym booku jest informacja o zdjęciu i braku możliwości zamówienia starego booka
4) tydzień przed premiera zaczyna się preorder (przedsprzedaż) na stronie GW i od tej chwili może być tez uruchamiana przedsprzedaż w sklepach
5) 2 tyg po informacji od handlowca jest premiera

I tak się dzieje ZAWSZE, przy KAŻDEJ premierze od ponad 3 lat... więc serio? Dla bestii ma być inaczej?

faq:
- nie, handlowcy nie maja, a nawet jak maja to nie informują nikogo ze sklepów o tym co być może będzie następne
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby jarać się ,że może wreszcie coś sie ruszy w beastmeńskiej sprawie #-o #-o #-o

jakby to powiedział szef pingwinów - skiper: no proszę Cię Marlenko :!: :wink: :wink:

Awatar użytkownika
dziczek
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dziczek »

Na belloflostsouls.net podają nową zajawkę dt. WH40K. Tym razem GK. A kiedy Kozy się doczekają.......
http://www.belloflostsouls.net/2014/08/ ... irmed.html
Nie jestem leszczem, jestem sandaczem :P

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

dziczek pisze:Na belloflostsouls.net podają nową zajawkę dt. WH40K. Tym razem GK. A kiedy Kozy się doczekają.......
http://www.belloflostsouls.net/2014/08/ ... irmed.html
Jeżeli będzie to podręcznik utrzymany w stylu 8 edycji, to spoko, mogą go dawać, natomiast jeśli będzie w stylistyce tych 7dmo edycyjnych do WH40k, to oby jak najdalej. W sekcji z opisem jednostek nie ma już inspirujących Artów, tylko fotki figurek pomalowanych na TT, u orków widać nie nawiercone lufy, brak wyszczególnionych oczu, masakra jeden wielki katalog z modelami:(

Awatar użytkownika
dziczek
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dziczek »

W sumie patrząc na to co robi GW i nowy kodeks GK to może prędzej niż później doczekamy się książki. Brak nowych figsów i tylko nowe opakowania wraz z ksiaźką. Chyba naprawdę bym chciał żeby to GW padło i Hasbro ich wciągnęło. Biorąc pod uwagę jakie wsparcie jest od WotC dla M:TG, w końcu znormalnialo by ;-)
Nie jestem leszczem, jestem sandaczem :P

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

w bestiach jest dość mocno trzeba popracować nad balansem zasad, wiec nie wiem czy będzie to tak szybko, bo nie chciał bym przedrukowali AB i dali tylko twarda okładkę, nowych figurek nam nie potrzeba

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

tutaj raczej będzie odpowiedni temat do tego czy zamieszczamy nowy jak zrobili to w woch-u :?: :idea: Dibo zdecyduj proszę sam
qdlaty pisze:Pewnie już większość widziała, ale dla tych co nie śledzą warseera wrzucam tu pierwsze nowe jednostki z End of Times odsłona druga:

http://i.imgur.com/QCp25ka.jpg
http://i.imgur.com/com76P0.png
dziwi mnie kierunek polityki GW dlaczego dopuszczają lorda nurgla i tą jednostkę jako specjalną również w bestiach i demonach :idea:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Mi się zawsze nurgiel kojarzył z bochem... a przynajmniej bardziej niż inny bóg chałasu
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

no przecież :) ........prymitywne bestie jak są pokazane w podręczniku i chmary much...to zawsze idzie w parze. tak jak łajno wraz z wszelkiej maści dziczą :D :D :D

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

dalej niema booka? 8)

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

wrzucę wam tutaj bo Bestii też dotyczy nowy EoT.
http://imgur.com/a/pzqJS
Osobiście zastanawiam się, czemu na ostatnim zdjęciu widać cygora/ghorgona (nie znam się na nich i nie wiem jak odróżnić :P) dołączonego do oddziału ... oznaczałoby to zmiany w zasadach, albo ktoś zapomniał o swojej robocie w GW.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

a cholera ich tam wie :)
Może stoi tak żeby w kadrze się zmieścić :) , poza tym muchy stoją krzywo :P
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
ninjaska
Chuck Norris
Posty: 386

Post autor: ninjaska »

Mamy Marki Chaosu!
http://enkiel.blogspot.ca/2014/10/end-t ... stats.html

Throgg i jego Doombulle Nurgle! Aaaalbo Horrory wokol Herdstona, albo Diabel Khorna i Skull Kanony! Na Zeby Taala, puszka z pandora otwarta!
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Chyba lepiej doombull tęczy z wardem na 3+...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Doombull trafiany na 6 i z wardem na 4+...syto ;P

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Jeśliby te marki były ogólnodostępne dla beastmanow, to dałoby to mega dopal armii. Zwłaszcza mark slaanesha. Ale wszystkie inne też by można nieźle kombowac. Oby to na euro dopuścili w armii beastmanow.

Edit: i ambush zmienili z tego co widać. Nie trzeba mieć drugiego unitu na stole. Każdy unit z zasada ambush można walić do ambusha.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Wiesz z WS 6 raczej trzeba rozpę składać żeby go na 6 trafiać... tu 2 przykładowe złożenia doombulli do legionów dodajesz takiego do unitu z blasted standart i masz wywalone na działa...

1 * Doombull @ 325.0 Pts
Frenzy
Armour of Destiny [50.0]
Axes of Khorgor [40.0]

1 Doombull @ 342.0 Pts
General; Frenzy; Heavy Armour
Sword of Might [20.0]
Ram Horn Helm [15.0]
Talisman of Preservation [45.0]
Gnarled Hide [15.0]
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Do tego tabelki eye of the gods i reign of chaos :D

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

dokładnie można też pomyśleć nad 10 ungorów slaanesha x 2 co by próbować wyskoczyć na działa:)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Kołata pisze:Do tego tabelki eye of the gods i reign of chaos :D
"However, if a Beastmen character or unit champion receives the Daemonhood reward (whatever the source), it is instead treated as the Spawndom reward." :mrgreen:
Obrazek

ODPOWIEDZ