Nowy kodeks

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Re: Nowy kodeks

Post autor: Karlito »

Toć przecież napisałem że planuję zakupić :mrgreen: Chyba nawet jutro, przy okazji zakupu wzgórz nabędę sobie AB.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Karlito pisze:Kurcze cały czas się zastanawiam, jakie nowe jednostki mogliby dostać Beastmeni, żeby rozwinąć wachlarz możliwości tej armii i trochę ją urozmaicić.
jednostek jest wystarczająco dużo, wystarczy je nieco ugrywalnić, niestety nie jestem pewien czy mają pomysł na to

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Khuman pisze:jednostek jest wystarczająco dużo, wystarczy je nieco ugrywalnić, niestety nie jestem pewien czy mają pomysł na to
wróciłem do zdrowia, więc wreszcie napiszę co myślę a nie ukrywam, że zaniepokoiły mnie pogłoski, które pewnie każdy z Was śledzi na bieżąco.
Przede wszystkim boję się żeby nie stało się naszymi bestiami to co stało się z ChD.

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce :) Jestem przekonany, że gdy dokonamy upgreat-u to wszystkim to wyjdzie na zdrowie. śmiem twierdzić, że nawet GW. Znajdą się u nas na pewno ludzie, którzy poprą nasze wypociny / albo jak kto woli chciejstwa/ i będziemy mieć swoją starą - dobrą armię z nowymi ulepszonymi zasadami godnymi obecnych realiów 8 edycji. Nasza praca w cale nie musi skończyć się tutaj na wypisaniu kilkudziesięciu postów. nasza aktywność może a nawet musi zostać zauważona i postarajmy się aby osiągnięte zamierzenie, jakim jest przystosowanie Zwierzoludzi do panującej edycji, zostało powszechnie przyjęte i zatwierdzone tak jak gra się obecnie armią Dogs of War lub jak się grało ChD na podręczniku przez czasem Thamurkhana. Gdy się to stanie poprosimy naszego specjalistę jakim jest DeBelial o wl=klepania nowych zasad do ABuildera.

Dodając, trzeba by nadać nazwę naszego upgreatu :idea: , tzn: jestem za Beastmen of Kislev (BoK)
nie ukrywam, że lepse to niż Polish Beastmen albo ....of Poland, prawda. Niech to będzie coś innego. Proszę wszystkich o wypisanie tutaj swoich realnych - niewyolbrzymionych - przemyśleń na temat co byśmy zmienili / dodali. czas zweryfikować koszt punktowy naszych jednostek, porównując je do innych armii, które otrzymały swoje ABooki w 8 edycji.

Zasady:
1. Skreślić zasadę Minotaurów dotyczącą najeżdżania i gonienia na K6.
2. Skreślić zasadę dotyczącą wykluczenia pierwotnej furii gdy jednostka otrzymuje szał poprzez Zew Rzeźnika
3. Dodać zasadę, jaką dało nam nowe euro o możliwości wystawienia oddziałów w zasadzce bez pokrycia ich na stole.
4. Dodać zasadę armijną: po dołączeniu bohaterów lub lordów do oddziału posiadającego szybki krok, dołączany bohater otrzymuje również tą zasadę ( ując ładnie - że zostaje prowadzącym oddział więc musi dotrzymać im kroku, itp itd ), nie przejmuje tym samym ich współczynnika ruch.

Jednostki Podstawowe:

1. gory - zwiększyć siłę do 4 i dodać możliwość wzięcia Mag.Sztandaru do 25p
2. ungory - nie mam zdania zbyt mało nimi grywam
3. ungor riders - dodać zasadę szybkostrzelny
4. rydwany zwierzoludzi - podnieść Wytrzymałość do 5 i zastąpić gora kolejnym bestigorem
5. ogary - kopia zasad z ABooka WoCh-u
6. bestigory w obecnej formie przenieść do jednostek Core, dodając +1LD i dodając możliwość wzięcia tarcz oraz halabard zamiast GW

Jednostki Specjalne
1. wspomniane już bestigory - dodając +1LD i dodając możliwość wzięcia tarcz oraz halabard zamiast GW a także po dodaniu +1A i piętna zostałyby:
A. pestigorami z cechą nurgla taką jak mają obecnie w Wochu i Doch-u
B. khorngorami z cechą khorna taką jak mają obecnie w Wochu i Doch-u

2. ciężkie rydwany zwierzoludzi - podnieść Wytrzymałość do 6 i zastąpić gora kolejnym bestigorem, dodać możliwość dodania piętna
3. razorgory - dodać trafienia z uderzenia
4. harpie - zmniejszyć koszt podniesienia jednostki do opcji zwiadowców z 3p na 2p
5. centigory - może wypowiedzą się gracze wystawiający czasem ten bestyjki
6. minotaury - zmniejszyć koszt punktowy

Jednostki rzadkie:
1. cygor - zmniejszyć koszt punktowy o -100p i dodać opcje takie jakie mają: chimera czy mantikora
2. gorgon - jak wyżej
co do pozostałych jednostek się wypowiadam ....

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Karlito pisze:Toć przecież napisałem że planuję zakupić :mrgreen: Chyba nawet jutro, przy okazji zakupu wzgórz nabędę sobie AB.
A ja napisałem że do fluffu kup POPRZEDNI AB, nie ten aktualny :)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Dibo pisze:
Karlito pisze:Toć przecież napisałem że planuję zakupić :mrgreen: Chyba nawet jutro, przy okazji zakupu wzgórz nabędę sobie AB.
A ja napisałem że do fluffu kup POPRZEDNI AB, nie ten aktualny :)
na allegro często bywają w granicach 20 zł

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Dibo pisze:
Karlito pisze:Toć przecież napisałem że planuję zakupić :mrgreen: Chyba nawet jutro, przy okazji zakupu wzgórz nabędę sobie AB.
A ja napisałem że do fluffu kup POPRZEDNI AB, nie ten aktualny :)
...aaaaaa no teraz to nawet ja zrozumiałem :mrgreen:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
B.Knight
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: B.Knight »

czy ktoś słyszał o tym ze AB bestii ma być połączony z WE?
Obrazek

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

B.Knight pisze:czy ktoś słyszał o tym ze AB bestii ma być połączony z WE?

To chyba tak jakby łączyć AB Dwarfów i O&G w jedno.....bądź spokojny to się nie zdarzy.

Awatar użytkownika
Lothar
Chuck Norris
Posty: 358
Lokalizacja: Katowice,szybki szpil

Post autor: Lothar »

A to czasem bretonia nie miała być połączona z We ?
Przeze mnie droga w miasto utrapienia,
Przeze mnie droga w wiekuiste męki,
Przeze mnie droga w naród zatracenia.
Jam dzieło wielkiej, sprawiedliwej ręki.
Wzniosła mię z gruntu Potęga wszechwłodna,
Mądrość najwyższa, Miłość pierworodna;
Starsze ode mnie twory nie istnieją.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Pierdu pierdu. Wyssane z palca plotki.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Przeklejone plotki z Bell of Lost Souls
EARLY-MID JUNE
Orks

LATE JUNE
Ork Theme Apocalypse Supplement

EARLY-MID JULY
Brettonians

LATE JULY
Chaos Space Marines Sets and Supplement

EARLY AUGUST
40k New Starter Set

MID-LATE AUGUST
Blood Angels

EARLY SEPTEMBER
Armageddon Apocalypse Supplement

MID SEPTEMBER
Warhammer Fantasy 9th Edition

SEPTEMBER - OCTOBER
Orcs and Goblins

OCTOBER
Fantasy Starter Set

OCTOBER - NOVEMBER
Dark Eldar

NOVEMBER - DECEMBER
Hobbit (Core Development halts May 2015, add-on releases continue till Q2 2015)
40K Scenery for 40k:
- Wrecked Land Raider kit
- Xenos bunker series (Eldar, Orks, Tau)

DECEMBER - JANUARY
Space Wolves
"Battle of Garm" Apocalypse supplement

JANUARY - FEBRUARY
Beastmen


FEBRUARY - MARCH
Necrons
WFB Scenery ("Bridge Kit")

MARCH +
Skaven
Grey Knights
High Elves
Sororitas
Inquisition
Empire

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

EEE tam :roll:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Co eee tam? Niektórzy nie żyją tak z dnia na dzień, tylko czas im upływa zupełnie inaczej, czając się głęboko w kniejach.
Zanim skończę swoje hordy gorów, będzie się już grało na hordach ghorgon na przykład i dalej będę w lesie :(
Muszę czuwać.

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

być może mamy zasady w ABook-u przygotowane już na 9-ą edycję :roll: :roll: :roll:

chociażby dali nam jakąś aktualizacje #-o w WD czy cuś #-o

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

GW zwróciło się o zwrot wszystkich produktów związanych z Bestiami do sklepów (zwracają za wszystko kasę) moim zdaniem oznacza to szansę na reedycję armii.

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

przelas pisze:GW zwróciło się o zwrot wszystkich produktów związanych z Bestiami do sklepów (zwracają za wszystko kasę) moim zdaniem oznacza to szansę na reedycję armii.
Podałem info w innym temacie, sklepy będą poproszone o zwrot AB, a nie wszystkich produktów. To źle bo mam parę metalowych pumb odłożonych w mojej dziurze i chciałem sobie je powolutku kupować. A to w sumie dziwna rzecz bo nigdzie nie spotkałem się ze zwrotem pudełek, czy blisterów, zawsze to zostawało, i potem sklepy robiły "wietrzenie magazynów" jak np w Krakowskim Bardzie swego czasu, sam kupiłem 3 edycyjnego Vindykatora, żeby przerobić na Looted furę i Old One Eye metalowego w później 5 edycji:)
Więc może to oznaczać olanie armii a nie reedycję :(

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

No właśnie zastanawia mnie to zwracanie booków. Wygląda na plotę, imo. Pewnie tylko bretę każą zwrócić, bo book już tuż-tuż.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

1) GW NIGDY nie prosi sklepów o zwrot figurek, nawet jak wchodzi reedycja danej jednostki
2) zanim GW da możliwość zwrotu podręcznika (GW nie prosi - daje możliwość, jak jakiś sklep chce to może sobie stare booki zostawić i je sprzedawać - droga wolna!) najpierw zdejmuje go ze swojej strony, a tutaj nadal jest: http://www.games-workshop.com/en-GB/War ... -Languages

także tego...
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

przelas pisze:GW zwróciło się o zwrot wszystkich produktów związanych z Bestiami do sklepów (zwracają za wszystko kasę) moim zdaniem oznacza to szansę na reedycję armii.
skąd masz te info :?:
Smh pisze:1) GW NIGDY nie prosi sklepów o zwrot figurek, nawet jak wchodzi reedycja danej jednostki
2) zanim GW da możliwość zwrotu podręcznika (GW nie prosi - daje możliwość, jak jakiś sklep chce to może sobie stare booki zostawić i je sprzedawać - droga wolna!) najpierw zdejmuje go ze swojej strony, a tutaj nadal jest: http://www.games-workshop.com/en-GB/War ... -Languages

także tego...
czyżby to był tani chwyt na zakup tego co może chcielibyśmy mieć ale niekoniecznie w tej chwili.... :-k
...może za jakiś czas sobie kupię tą czy tamtą jednostkę...ale nie muszę już tego robić ... :-k :-k :-k

moim zdaniem bezsens...albo chcą zwrot, żeby zrobić update zasad armijnych i wypuszczą to samo z nowymi cenami :?:

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Albo po prostu podręczniki te będą dostępne tylko na stronie GW, jak ktoś już je będzie kupował to może coś jeszcze weźmie. Te armie miały chyba w całości przejść do MO według plotek.

ODPOWIEDZ