Nowy kodeks

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Nowy kodeks

Post autor: QQrydza »

To tak niewiele nie :D ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Tak na szybko to zrobiłem:

1 Doombull of Tzeentch @ 351.0 Pts
Frenzy; Shield; Eye of the Gods; Mark of Tzeentch
Armour of Destiny [50.0]
Sword of Swift Slaying [25.0]
Gnarled Hide [15.0]
Uncanny Senses [10.0]
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Nie wiem czym się tak jarać, zobaczycie że będzie jak z kolejnymi dodatkami, przepadnie w otchłań zapomnienia a jedyne co zostanie w nowej edycji to zmiana % na lord/hero i może później wspólne statystyki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

dobra dobra nie cffaniakuj kolego :wink: , same % już wystarczą żeby było lepiej :)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Artur pisze:Nie wiem czym się tak jarać, zobaczycie że będzie jak z kolejnymi dodatkami, przepadnie w otchłań zapomnienia a jedyne co zostanie w nowej edycji to zmiana % na lord/hero i może później wspólne statystyki.
Wystarczy że dopuszczą marki na bestiach i nowy ambush do naszego booka i byłoby super. Zmiana wręcz konieczna żeby ugrywalnić bestie.
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

dywan, 4+ ward, GW, mark tęczy - taki doombull to przyszłość nas wszystkich
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

A może połączenie obu?

Dywan, Armour of Destiny, GW, mark tęczy

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

-Qc- pisze:dywan, 4+ ward, GW, mark tęczy - taki doombull to przyszłość nas wszystkich
Wydaje się fajny, szkoda że mój model ma 2 topory (bo grałem na Axes of Khorgor), a ten wielki metalowy gdzieś mi się wala po bitspudle...
Tak czy inaczej...
http://imgur.com/Ch2eeIq
Wygląda na to że grając legionem nie mamy dostępu do magicznych przedmiotów z podręcznika.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Oczywiście, że mamy. Mamy dostęp do herosów, a oni mają napisane co mogą brać. To tylko czepialstwo.

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Witajcie, dawno mnie tu nie bylo i czytam o jakis markach na bestiach :D mozecie mnie troche wtajemniczyc? tzn czy to jest oficjalne i na turniejach mozna na tym grac, czy to tylko jakas kampania?

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Wygląda na to ze lada moment będzie można brać marki chaosu na koziołkach "za psie punkty" :mrgreen:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Dibo pisze:Wygląda na to ze lada moment będzie można brać marki chaosu na koziołkach "za psie punkty" :mrgreen:

A na turniejach dodadzą marki i update ambusha czystym bestiom? Wiadomo coś?
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

LS sugeruje uznanie zmian wychodzących w książkach EoT, w praktyce wszystko jest w gestii organizatora.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Jak dla mnie zmiana w Ambushu jest niemal zerowa, póki jest tabelka z miejscem wyjścia to jest to mało grywalne.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Dla mnie bomba. 4 unity ungorkow sa tanie i sporo mogą namieszac, a latającym doombullom przyda się wsparcie championow i muzyków.
Gdyby nie to, że stracą pewnie bonus pts to duże boosty dla bestyjek.

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Stan pisze:LS sugeruje uznanie zmian wychodzących w książkach EoT, w praktyce wszystko jest w gestii organizatora.
osobiście będąc organizatorem dodaję możliwość trzymania w ambushu oddziałów bez potrzeby trzymania takich samych na stole...skoro raz euro nam pozwoliło, to czemu innym razem zabrało, prawda.

nie zaglądałem tutaj ponad miesiąc z kilku istotnych przyczyn a tu na horyzoncie wielkie zmiany, jakby wszyscy chcieli nam teraz wejść bez mydła czy wazeliny, bo jako jedyni pozostaliśmy wierni WSZECHBESTII :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

słaby ten dodatek dla besti :P

wporzo mark nurgla ma minoskach czy bestigorach, ward 3+ na boombullach zawsze mile widziany, ungory z slaanechem ( w chuj mało klimatyczne ) też syte, najgorzej wychodzi Khorne dla bestii, mogli go nie co zmienić, bo po co minoską frenzy, to już lepiej jak by go nie traciły, albo roll na PF by dawał zawszen dubletach to co na dwóch gałach ( oczywiście jeśli zdali LD w miedzy czasie, ergo dwie szóstki tylko nie dają pozytywnego dwóch gał przy 10 LD )

zawsze lubiłem herohammera, ale do myślenia co będzie w 9 ed., szmira (?) :lol2:

za frytki napisał bym im taki AB do besti by sikali pod siebie z klimatem i z grywalnością na najbliższe kolejne 8 ed, jak z bretką 8)

Awatar użytkownika
ninjaska
Chuck Norris
Posty: 386

Post autor: ninjaska »

Oi,
jakies wnioski po pierwszym Drafcie na 2015? Bestie zostaly dopieszczone jak nie wiem. Marki i 300pkt? Co wiecej, Marki Chaosu, w odroznieniu od Legionu, mozemy brac na wszystkich odddzialach. Wiec moga byc Harpie/Razorgory Slaanesha czy Khorne.

Tak na szybko to zwyciezcy w poszczegolnych kategoriach:
Lord
Dumbul 3++
GBS Khorne

Hero
bez zmian, tyle, ze BSB 206 jest BSB 216?

Core
Raidersi Slaanesha
Gory Khorne
Rydwany Slaanesha/Khorne

Special
Pestigory
Razorgory Slaanesha (moze nawet duzy oddzial!)
Harpie Slaanesha

Rare
wciaz nic
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

ninjaska pisze:Oi,
Co wiecej, Marki Chaosu, w odroznieniu od Legionu, mozemy brac na wszystkich odddzialach. Wiec moga byc Harpie/Razorgory Slaanesha czy Khorne.
:shock:

Nie zwróciłem na to uwagi.
Ale pewnie to zmienią jak w Legionach Chaosu, bo wygląda to na błąd.
W każdym razie jest pięknie i tak :)

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Bestigory z markiem robią się cholernie drogie, pomimo tego że mark by im dużo dał. Nie da rady zmieścić 40 bestigorków z markiem, FCG i magic bannerem w 550 punktach niestety. Chyba 35 wchodzi maksymalnie.

A nowego ambusha z LoC nie dali nam?
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

ODPOWIEDZ