Zwierzoludzie Piety

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

łaaa, genialne podstawki, las jak się patrzy

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Masz talent i wyczucie. Gratulacje. :)

Napalony Jeremiasz
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Napalony Jeremiasz »

Figurki są świetne (zwłaszcza jak na pierwsze dzieła). świetna trawa...:D

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

SOOOOlidny Table Tob ;-D mam nadzieje ze sie pojawisz na gornym slasku an turze zebym mogl to zobaczyc z bliska i pogratulowac:) mam sentyment do Bestii, to byla 1 armia ktora chciaelm zbierac, ale pozniej padlo na krasie i teraz Lizaki;) ale powolutku tez zaczynam na boczku kupowac bestyjki :-D Jedyne co bym poradzil to zeby gorom wygreenstuffowac zlaczenie korpusu i rak, bo strasznie to widac ;-)
pzdr
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

podstawki bajera trawa bardzo realistyczna (zapewne przez jej pomalowanie)
skóra i trzony toporów rozumiem tylko w bazowym kolorze i dopiero zaczniesz je malować? jestem ciekaw jak to się rozwinie bo rozumiem ze to VIP

_Mihau
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 125

Post autor: _Mihau »

Beastmeni moze troche ciemni ( no ale to bestie mroczne!!) ale za to podstawki miodzio! musze w moich leśniakach zrobić coś podobnego:)

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Dzięki za wszystkie pochwały :)
Jasif pisze:mam nadzieje ze sie pojawisz na gornym slasku an turze zebym mogl to zobaczyc z bliska i pogratulowac:) (...) Jedyne co bym poradzil to zeby gorom wygreenstuffowac zlaczenie korpusu i rak, bo strasznie to widac ;-)
pzdr
Na górnym może kiedyś...
Wygreenstafuje na pewno następne herdy bo tych skończonych nie będę już ruszał. Aż tak strasznie chyba nie jest.
VegaMStudio pisze:skóra i trzony toporów rozumiem tylko w bazowym kolorze i dopiero zaczniesz je malować? jestem ciekaw jak to się rozwinie bo rozumiem ze to VIP
Te też skończone, ale przy następnych bardziej się przyłożę i nie wiem co to VIP.

Cała prawda o leśnych podstawkach:
Obrazek

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Wypas i pozazdrościc. Mógłbyś na zamówienie robic.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

W kupie i na dodatek bez modeli postaci wyglądają dziwnie...
Powinieneś pomyśleć o większych konarach zachodzących na parę podstawek. Wyszłoby bardziej naturalnie.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Zgadza się. Podstawki rzeczywiście wyglądają mało naturalnie razem, ale przynajmniej poćwiczyłem je trochę. Łączenie podstawek na pewno zastosuję w następnych klockach bestigorów :) jak dożyję.

Obrazek
Obrazek

Na razie 12 bez FCG, każdy ma inną broń, żeby wyglądali bardziej zbójecko, ale zdaję sobie sprawę, że mało to efektowne, pomimo wielu godzin babrania się w szczególikach. W sumie miało być jak najbardziej realistycznie + jakiś jeden wyróżnik kolorystyczny. Nie wiem czy go widać i czy będzie wystarczającym wyróżnikiem dla całej armii.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Na pewno wyznacznikiem będą podstawki, widać ten żółtawy.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Po długiej przerwie wyjąłem farby i na rozgrzewkę walnąłem muzyka:
Obrazek
Teraz dokańczam stare minotaury.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Takie pytanie, te gałęzie kulasz z green Stuffu czy zdobywasz je w jeszcze inny sposób?

A Bestie bardzo ładne, widać że się przykładasz :wink: .
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Dla mnie spoko :mrgreen:
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Arathorn
Mudżahedin
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arathorn »

Gdybym ja to malował to na tym medalionie dał bym jakiś znaczek, czy coś i troszeczkę bardziej bym pocieniował te rogi. Ale i tak jest super :)
Arathorn pisze:Łącznie z tym postem jestem od ciebie "skuteczniejszy" o 1353,714286% :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Dzięki. Gałęzie kulam z parku... Dokładniej są to korzenie i póki co, nic im się nie dzieje.
Obrazek
Obrazek
Starać się staram, ale moja trzydziesta figurka niewiele się różni od trzeciej :/
Zwykły muzyk nie dostanie nic więcej przez malowanie. Nie wiem czy będzie w ogóle przydatny.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2011, o 11:30 przez Pieta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Arathorn
Mudżahedin
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arathorn »

Ogólnie nice i przyłączam się do pytania
Majestic pisze:Takie pytanie, te gałęzie kulasz z green Stuffu czy zdobywasz je w jeszcze inny sposób?
Arathorn pisze:Łącznie z tym postem jestem od ciebie "skuteczniejszy" o 1353,714286% :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Malowanie jak zwykle bardzo dobre. Model niestety wszystko psuje. Chcesz mieć ładne miotki to postaraj się upolować te wydane przez Iliad Games.
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Arathorn pisze:Ogólnie nice i przyłączam się do pytania
Majestic pisze:Takie pytanie, te gałęzie kulasz z green Stuffu czy zdobywasz je w jeszcze inny sposób?
Dzięki. Gałęzie kulam z parku... Dokładniej są to korzenie i póki co, nic im się nie dzieje.

Awatar użytkownika
Arathorn
Mudżahedin
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arathorn »

#-o OMFG moja głupota nie zna granic...
Arathorn pisze:Łącznie z tym postem jestem od ciebie "skuteczniejszy" o 1353,714286% :mrgreen:

ODPOWIEDZ