Początek z beast of chaos

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: Początek z beast of chaos

Post autor: Dibo »

To ciekawe Wilczq że pakujesz sie w kwadratowe podstawki, bo u nas w Krakowie tendencja jest z goła odwrotna masowo przerzucamy sie z kwadratów na kółka. Tak samo ja. Moje psiaki będą mi służyły za Fernisian wolves w armii Wikingów czyli Space Wolves. :mrgreen:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Dibo pisze:To ciekawe Wilczq że pakujesz sie w kwadratowe podstawki, bo u nas w Krakowie tendencja jest z goła odwrotna masowo przerzucamy sie z kwadratów na kółka. Tak samo ja. Moje psiaki będą mi służyły za Fernisian wolves w armii Wikingów czyli Space Wolves. :mrgreen:
we wrocku te same tendencje... dobrze że w oba systemy gram od dawna... choć przyznam że w 40K już dawno nie grywałem :roll:

może jutro coś pyknę :mrgreen:

pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Khumanor pisze:
Dibo pisze:To ciekawe Wilczq że pakujesz sie w kwadratowe podstawki, bo u nas w Krakowie tendencja jest z goła odwrotna masowo przerzucamy sie z kwadratów na kółka. Tak samo ja. Moje psiaki będą mi służyły za Fernisian wolves w armii Wikingów czyli Space Wolves. :mrgreen:
we wrocku te same tendencje... dobrze że w oba systemy gram od dawna... choć przyznam że w 40K już dawno nie grywałem :roll:
;)

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

Ja z 40stką nie koncze :wink:
Po prostu chce spróbować czegos nowego, a pozostałe armie do mnie nie przemawiają. Co innego jest tu gdzie nie moge sie zdecydować czy grać zwierzakami, lizakami czy ogrami :?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

poczytaj flaf... pograj kilka bitewek na kartonikach każdą armią i zdecyduj... najlepszy sposób na znalezienie armii dla siebie

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

Jest jeszcze cos takiego jak figurki , najlepiej grac tym co sie podoba wizualnie tez ;)
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

... ponieważ zasady się zmieniają i co edycję inaczej się gra tą samą armią. Raz na wozie lub pod wozem, ale z tym co się podoba. Zwierzaki od czasu wyjścia nowego armybooka zyskały (po wyjściu rulebooka ósemki). Da się poczarować i prawie wszyscy mają stompy i thunderstompy; stubborna w licznych oddziałach.
Obrazek

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

jak lubisz wpier#ol (dostawać) weź ogry! jak niemasz panny -> lizaki :wink:
a to że bestie dostały boosta w 8ed to prawda - i gra sie przyjemnie.

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

Rozumiem, że Gorebull może się przyłączać do klocka minosków? I ile byczków byloby mieć najlepiej, czy na początek(1000 pts) starczą 3?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

tak może się przyłączyć tak samo jak doombull

5 jak już chcesz go wystawiać w minoskach by miał look out sir... ale można próbować z 4 to jednak mało

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Nie stosują się tu zmiany dotyczące monstrous infantry? Mają przecież szereg z 3 a nie 5 modeli. Dla mnie to pod erratę podchodzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

errata dotyczy modeli szeregowych a nie do zasady LoS.. niestety trzeba mieć 5modeli

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Hej na codzień gram DE ,ale coraz bardziej korci mnie ,żeby dokupić sobię parę ciekawych modeli i wybór padł na beastmany. Zwłaszcza podobją się modele starych minosków , charioty i latający LT w rarach. Mam takie pytanko ,czy miałby ktoś na tyle ochoty ,żeby sprawdzić ,czy dałoby się coś sensownego na 1k skleić ,żeby były tam minoski , latający LT , ze 2 charoity itp. Czy są to dobre figsy na początek i ewentualnie jakie byście radzili? (grałem tylko parę razy przeciw beastą więc wiedzę o nich mam mizerną :/)
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

na 1K można by coś złożyć... bardzo podobnego o czym mówisz tylko bez latającego LT bo kosztuje 275pkt. więc przekracza milmit punktowy

graj tym co się Tobie podoba najbardziej... bo jeśli chodzi o tą armię to liczy się przyjemność gry a nie PG

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Zeppelin : Jak będziesz w sobotę na turnieju w Krakowie to pogadamy , przyniosę Beastmeńskiego army booka to sobie spokojnie przejrzysz, ja będę w tym czasie grał bretką.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

super dzięki Dibo - jakoś Cię znajdę :wink:
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Kurde wyszła głupia sprawa ... nie dotre na turniej ... może wpadne na chwilke popołudniu.

A jak coś to łap moje gg 6533326 może sie ugadamy na jakąś bitwę zobaczymy jak działają bestie w tej edycji :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Szmyt
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: Schwarze Pferd, S(a)tanica

Post autor: Szmyt »

macie pomysły jak zrobić bsb wargor/gorebull?
tego raczej ciezko dostac:
Obrazek

świta mi myśl żeby nowego bestigora ze sztandarem przerobić - w pudelku sa dwa sztandary :)
patyk zmodyfikować, wsadzić do lewej reki, do prawej jakaś bangla, dużo rogów doprawić, calość na wysokiej podstawce żeby się wyróżniał...

a gorebull? kupić lorda i sztandar na plecy przyonaczyć?

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

No ja niedługo skończę malować i przerabiać swoich herosów. Jak skończę to też się pomysłami podzielę, na gorebulla to pomysł już dałem, coś takiego. pzdr.
Obrazek
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

cold turkey
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: cold turkey »

Wspaniała armia, szkoda, tylko, że tak tania punktowo. Chciałem kupować, ale jak patrzyłem na kodeks to złotówkowo wychodziła bardzo źle.
HE 2.5k

ODPOWIEDZ