Beast of CHAOS, pytania poczatkujacego...

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Re: Beast of CHAOS, pytania poczatkujacego...

Post autor: Dargor »

Cylindryk pisze:Jestem... zawiedziony...
Środowisko WFB ma wszystko, co się da, unormowane, ustandaryzowane, a tak w sumie ważnej rzeczy jak Kamień Stada nie? Nawet w podróbce WFB o nazwie ETC? Zaprawdę, szok...

Osobiście myślałem dać to na podstawkę od Daemon Prince'a i zrobić to tak, by miało wysokość maks Olbrzyma...
Na ETC ma być to LOS Blocker na 5" znaczniku wybuchu. Przynajmniej tak było ostatnio.
Aczkolwiek jak graliśmy kiedyś na wielką potyczkę to mój LOS blocker był górą na ponad 11" długą i szeroką na 6" (tereny do gier rządzą:))
Ale jak chcesz mieć full legal to proponuję duży placek.

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Czy mogę zrobić rozpę z markami dla Bestii w AB?
Obrazek

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

tak wybierasz opcje legion of chaos w wyborze armii tylko rydwany maja skopany koszt

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

W nowszej wersji jest bez błędu w kosztach.

Awatar użytkownika
Lenar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań

Post autor: Lenar »

Czy umiejętność Slugtongue'a powoduje panikę?

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Tak, na normalnych zasadach :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Hej,

czy dajac marki oddzialom jezeli wpuszczam tam postac musi miec taki sam mark jak oni, czy moze miec inny badz nie miec wcale? I czy w Glotkinie jakies postacie dostaly zasade ambush?

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Bohaterowie musza miec tego samego marka co oddzial albo nie miec go wcale.

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Jeszcze takie pytanie, czy czary z doeny wild mozna rzucac do walki wrecz? Chodzi mi o czary: bray-scream (model wykonuje zianie jako 2D6 w CC?), Traitor-Kin (szaman będąc w CC rzucajac w promieniu 12" to walczace z nim jednostki tez obrywaja?), Savage dominion (na bohatera w CC?)

Chce przetestowac po dlugim czasie domene wild i usze to wiedziec :P Dzieki :)

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Niestety nie. Bo jakiś kasztan bez siusiaka uściślił że jak w starym czarze nie ma zapisku ze można rzucać do kombatu - to nie można i tym sposobem prawie cały lore od wild idzie sie paść.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Ktoś wie co to za model?

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

Limitka Maelstrom Games z okazji ETC w 2010
Obrazek

Awatar użytkownika
efferus lupus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: efferus lupus »

Witajcie chciałbym rozpocząć kompletacje bestii. Na początku chciałbym pograć na około 1300 pkt bez lordów i z zachowaniem zasad obowiązujących w 8 edycji jeśli chodzi o procentowy stosunek poszczególnych kategorii jednostek na stole. Jakie jednostki polecacie ? Nie chce byście podawali mi gotową rospę bo to nie o to chodzi, ale chciałbym uniknąć sytuacji w której kupie starter czy jakiś box a jednostki w nim okażą się kompletnie nie grywalne.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Obojętnie na co będziesz grał: 8 edycja czy 9th age
Starter (Batalion) do Koziołków to najlepszy wybór. Bataliony bywały rożne ale do tej armii jest to najlepszy możliwy start.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
efferus lupus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: efferus lupus »

Ok dzięki a powiesz mi o co chodzi z tymi markami chaosu ? W armybuilderze na którym mam najnowszy plik do 8 edycji nie mam opcji wyboru żadnej marki dla jednostek bestii a w rospiskach na etc widzę, że w każdej rospie są. Druga sprawa czy na bohaterach beastmenów mogę używać wszystkich magicznych przedmiotów w głównego podręcznika, w AB jest krótka lista tych przedmiotów więc chciałbym się upewnić .
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

W 8ed nie było marków.
W end of times się pojawiły.
Na etc były.
W zależności od tego w co grasz, możesz je wykupić lub nie możesz.

Awatar użytkownika
efferus lupus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: efferus lupus »

Ile bohaterów bestii kosztuje przedmiot enchanted shield ? Normalnie w głównym podręczniku kosztuje on 5 pkt, ale w armybuilderze kosztuje on 15 dlatego się zastanawiam czy mam jakiś błąd czy rzeczywiście ta tarcza kosztuje 15 pkt.

Awatar użytkownika
ninjaska
Chuck Norris
Posty: 386

Post autor: ninjaska »

Zerknij do podrecznika Beastmenow. Tam zdaje sie jest drozsza i wykupujesz wg niej.
Obrazek

Awatar użytkownika
efferus lupus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: efferus lupus »

ok dzięki. Mam także pytanie o zasadę bloodgreed Gorebulla jeśli walczy on w oddziale Bestigorów to oni również za wygranie walki wręcz mają kolejny atak ?(czyli trzeci jeden atak mają bazowo drugi dostają z szału - zasada slaughterer call gorebulla i trzeci za wygranie rundy walki wręcz) bo rozumiem najeżdżanie czy też pościg mają z jednej kostki jako oddział ?

Luczi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Ulthuan

Post autor: Luczi »

Witam! Morghur ma zasade że nie rani go ostrzał. Czy dotyczy to także oddziału w którym siedzi? Dzięki i Pozdrawiam!!
He. BM.

ODPOWIEDZ