Beast of CHAOS, pytania poczatkujacego...

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Re: Beast of CHAOS, pytania poczatkujacego...

Post autor: Stan »

IMO nie ma potrzeby dorabiania dywanu, magiczne przedmioty chyba nie podlegają wysywigowi, np. nikt nie ma na swoich modelach wyrzeźbionej korony czy dispell scrolla.

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Stan pisze:IMO nie ma potrzeby dorabiania dywanu, magiczne przedmioty chyba nie podlegają wysywigowi, np. Większość nie ma na swoich modelach wyrzeźbionej korony czy dispell scrolla.
Naprawiłem za ciebie:)
Dużo osób, zwłaszcza z przeszłością zwłaszcza z przeszłością w WH40k np. stara się trzymać w miarę wyswig na bohaterach, przynajmniej podstawowy, a akurat bitsów scrolli jest na pęczki więc tu nie ma problemu większego.

P.S Jeśli chodzi o dywan to na DB świetnie wyglądają skrzydła:)

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

ja akurat mam zboczenie wysywigowe, to co mam na modelu musze mieć, tak samo zamiast 1 maga w empire, który może co gre robic za innego z inneym lorem, mam paru, każdy od swojego lora. chociaż nigdy w rozpie nie gralem na 2.

jeśli chodzi o magic itemy jest to tak samo ważne ja zwyczajne, np. doombull z sworf of might w rozpie, a na modelu mam gigantyczny topor ;p przecież to parodia..

tez myslalem o skrzydlach, no ale "atabyan carpet" to ni cholery mi na skrzydla nie pasi...
jeśli już to dysk fajnie przerobiony albo greenstuff zostaje..

szkoda ,ze nie ma czegos takiego za kilka zeta, jak bitsy magic itemow..
wtedy som nie bylby zwykłym hw, itd. itp..

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Mateo pisze:ja akurat mam zboczenie wysywigowe, to co mam na modelu musze mieć, tak samo zamiast 1 maga w empire, który może co gre robic za innego z inneym lorem, mam paru, każdy od swojego lora. chociaż nigdy w rozpie nie gralem na 2.

jeśli chodzi o magic itemy jest to tak samo ważne ja zwyczajne, np. doombull z sworf of might w rozpie, a na modelu mam gigantyczny topor ;p przecież to parodia..

tez myslalem o skrzydlach, no ale "atabyan carpet" to ni cholery mi na skrzydla nie pasi...
jeśli już to dysk fajnie przerobiony albo greenstuff zostaje..

szkoda ,ze nie ma czegos takiego za kilka zeta, jak bitsy magic itemow..
wtedy som nie bylby zwykłym hw, itd. itp..
Nawet w opisie magicznych przedmiotów masz napisane że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby np Sword of Might nie był np Hatchet of might :) Więc tu nie ma problemów. Ja mam tak samo, swojemu metalowemu Doombullowi odkleiłem ten dwuręczny topór i dałem 2 topory (Axes of Khorgor FTW:)

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Dargor pisze:Nawet w opisie magicznych przedmiotów masz napisane że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby np Sword of Might nie był np Hatchet of might Więc tu nie ma problemów.
no dobra tu masz racje i da się jakos to zrozumieć, no ale skrzydla zamiast dywanu to dla mnie już za wiele;P

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Carpet to carpet - daje mu lot, i bardziej fluffowo jest to, że dostaje skrzydłą a nie chodził po targowisku w Marienburgu i kupił dywan...

Co kto woli. Dywan pod pachą i para anielskich skrzydeł są OK moim zdaniem
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

E tam, dywan to dywan. Przecież on nie kupił tego na targowisku.

Zajebal kogoś z dywanem i sobie przywlaszczyl, to jest fluffowe.
A skrzydła jakoś słabo ;p szczególnie że nazwa to carpet

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Obrazek

słabe skrzydła :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Skrzydła jako skrzydła zajebiste, ale skrzydła jako dywan chujuwa

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Skrzydła lepsze niż dywan, zupełnie nie pasujący do beastmenów. Ja tam jestem zwolennikiem tego typu count-as'ów. Grunt żeby pod klimat armii pasowało. :)
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

No oczywiście, kto jak lubi ;)

Ja jak mam w rozpie dywan, to na modelu też muszę mieć i tyle.
A skrzydła podobają mi się bardzo

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

To zrob sobie dywan chlopie! ale skrzydla lepsze, count asy są super!

[dyskusja sie troche zapętla ... :)]
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

dokladnie ,koniec juz ;p

Awatar użytkownika
klakson
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: klakson »

Przeciez gosc od poczatku pytal z czego zrobic dywan a wy mu ze skrzydlami wyjezdzacie i jeszcze macie do niego pretensje ze nie chce skrzydel tylko ciagle ten dywan :D
Obrazek

Krówka
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 125

Post autor: Krówka »

Ten slawny bsb jak jest złożony, ten 216?

Sztandar +1do sily dla unitu, mark nurgla i co jeszcze? Scaly skin?

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Tak + Heavy armor i shield :mrgreen:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Ten sztandar działa tylko na unit czy na wszystko w unicie? Łącznie z bsb i innymi hero w środku?

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Na wszystkie modele w tym unicie :)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

gra ktos lub kminiliscie gre bez bestigorow?
imo kloc putridow jest lepszy

bestigory kminie w liczbie 10 muzyk sztandar z +1ld i tam siedzi deathmag
narazie na male pkt do 1600 spr sie bardzo fajnie

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

10 modeli do trzymania maga to bardzo słaby deal moim zdaniem, bo bardzo łatwo taki oddział wystrzelać i zabić samego maga.
Obrazek

ODPOWIEDZ