Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: Keller »

Już zdjęli, czy mi tylko nie chce się wyświetlić ?? (na szczęście wcześniej już zobaczyłem:P)

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

ło kuwa.....już chce go mieć dla samego potwora :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
qdlaty
Pseudoklimaciarz
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa/Staszów

Post autor: qdlaty »

Trochę więcej zdjęć i niewielkie info na temat poszczególnych postaci, zaciągnięte z warseer. Na pierwszym zdjęciu w linku na dole ponoć ten słynny Glotkin.
Regarding the WFB plaguelords:
Maggoth Lord - nurgle monster + rider set, new never before seen box allowing 3 options:

- Orghotts Daemonspew, Chaos Lord on Whippermaw.
- Bloab Rotspawned, Chaos Sorcerer on Bilespurter.
- Morbidex Twiceborn, nurgle champion on Tripletongue

- The character with the two axes is the leader, his axes give him +2S and poisoned attacks. If I remember correctly they all have S6 T5 as base stats, plus a load of W and A. See how ugly his face is?
- The wizard has a cloud of flies that attack units like a shooting attack and count as magical. Also he carries an item that give him +1 to something and -1 to the same thing to all enemy wizards within 12" so I suppose it's to casting checks or whatever wizards do in WFB. He's the one with the stone thrower attack. I'm also pretty sure he's the only one without a 6+ ward save.
- Morbidex Twiceborn is the one I was talking with the regen aura for Nurglings.

They all have 3+ armour save.
The puking one (Bloab) is a lvl. 3 mage and has a ranged attack st. 3(4) with 24 inch range That allows no armour save (vile bile) i think.
Morbidex Twiceborn has a 6+ ward save, fear, regeneration, mark of nurgle, eye of the gods and a st.6 range 6 poison attack, nurglings within 12" also get regeneration, 385 points maybe

http://spikeybitsblog.com/2014/10/rumor ... t=FaceBook

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Jakbyś przeczytał całość to byś wiedział, że glotkin bedzie w następnej fali, teraz jest trójka którą wymieniłeś z imion
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Dobra...who the hell is Glotkin? :P
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Taki kozak, który sklepie Nagasha;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Jakiś zarys fabularny ma? Bo same przeznaczenie postaci jak najbardziej mi pasuje ;D
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
qdlaty
Pseudoklimaciarz
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa/Staszów

Post autor: qdlaty »

@Durin: przeczytałem i wiem, że będzie w następnej, ale czy to komukolwiek przeszkadza żeby już teraz "wyciekło" jego prawdopodobne zdjęcie i jakieś informacje o nim?

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

no ale to jest zdjęcie jednego z tych 3 przecież
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
qdlaty
Pseudoklimaciarz
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa/Staszów

Post autor: qdlaty »

No cóż mea culpa :)

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Morok

Post autor: Morok »

Putrid Blightkings to jest oficjalna i na stałe jednostka Chaos Warrior

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Co było oczywiste od samego początku gwoli ścisłości :) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Morok

Post autor: Morok »

no a czy w demonach może być?

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Według zasad można ją wystawić w Woch'u, Doch'u i bestiach.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Nie, to był bubel z White Dwarfa. Wg zasad dołączonych do jednostki w pudełku można ją dołączyć do Warriors of Chaos i do Legions of Chaos.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

A no to zmienia postać rzeczy. Ja dopiero w przyszłym tygodniu dorwę pudło z nimi :D
Choć z myślę, że taki bubel to jest robienie w wała ludzi, bo np.: ludzie z grający bestiami się nastawili, że będzie u nich w armii, kupili podczas pre-ordera a tu nagle taki ch...yyy... niespodzianka.
Przynajmniej do czasów Legions of chaos.

Awatar użytkownika
qdlaty
Pseudoklimaciarz
Posty: 28
Lokalizacja: Warszawa/Staszów

Post autor: qdlaty »

No to rodzina Glott przedtawia się tak:
http://imgur.com/a/pzqJS

niestety nie znam niemieckiego a nie chce mi się tego przepisywać do google translate. Jeżeli ktoś coś ciekawego wyczyta to dajcie znać

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Mnie zastanawia tylko czemu cygor/ghorgon jest postawiony jakby był z odziałem bestii o.O:idea:

ODPOWIEDZ