Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: Karlito »

... a przecież VC mają na jeszcze większej, czyli na 150x100 #-o
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

nie no to już przeginka :lol2: :lol2: ja chyba zostawie na rydwanowej bo na turnieje póki co nie zanosi się by ktoś jeździł z lordem na smoku :P a szkoda bo klimat jest...
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Dysk jak pisałem 5x5

Ogólnie podstawki muszą być jakoś usankcjonowane, więc obowiązuje podstawka z najnowszego wydanego modelu.

W przypadku WoC jest to Galrauch. Jeśli ktoś się burzy, że to nie taki smok, to weźcie sobie Egrimma van Horstmana jako najnowszego, też 5x5.

Turniejowo to jest odpowiednia podstawka. Nikt Ci raczej nie zdejmie smoka jak będzie na większej, ale mniejsza jest lepsza w grze:)

Grolshek, jak już to będziesz czytać, to powiedz mi kogo wsadziłeś na Galraucha? W sensie jaki model, albo fote zarzuć:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ja właśnie montuję rozpę na 12k, na drugi weekend Nowego Roku i chętnie bym swojego wsadził ale niestety jeszcze nie jest pomalowany więc wezmę Lorda na Mantysi (tutaj też jest zjebka bo DE Mantysia jest na 50x50 :wink: ) i ze dwie Chimerki + pewnie ze dwa DP i jakiś Dyskowców. Zrobię sobie latający Cyrk Monthiego :mrgreen: Zobaczymy co na to Ogry w sojuszu z HE :twisted:

Grolshek wrzucił Lorda z Cyckowęża na Galraucha. Gdzieś są foty nawet, chyba tutaj w Galerii.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2013, o 13:17 przez Karlito, łącznie zmieniany 1 raz.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

nie zdziwie się jak tego z Manticory...jest genialny....Na mojego ja wsadziłem z Cyckowęża ale z inną tarczą i nogami metalowymi od 5 ed jeźdzca. Pasuje idealnie na siodło.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ja mam na Smoku tego zakapturzonego, a na Mantysi tego drugiego.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Ty Karli masz nową wersję "Galraucha" bo też dwugłowy :P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Mój ma dwie głowy, a nie jedną rozszczepioną :P
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

szczegóły :PP
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Lord z cyckowęża jest na Galrauchu. Galrauch ma dwie identycznie głowy. Fota w galerii jak mówi Karlito.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Ja swojego dragona mam na podstawce 8x8 cm, na innej się nie mieścił, z McFalrane`s(chyba) Dragons i nikt się nie doczepił. Kumpel gra orkasami i nadal trzyma starego azhaga na wywernie na podstawce 4x4 i też nikt się nie czepia :mrgreen:
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

sorinmarkov pisze:Ja swojego dragona mam na podstawce 8x8 cm, na innej się nie mieścił, z McFalrane`s(chyba) Dragons i nikt się nie doczepił. Kumpel gra orkasami i nadal trzyma starego azhaga na wywernie na podstawce 4x4 i też nikt się nie czepia :mrgreen:
40x40 podstawka ogranicza dobrze maszyny bojowe, wiec trochę naginasz pod siebie, ale w domu to spoko, grać można byle fun był
na turnieju do zdjęcia taka figurka by była, chyba, że organizator pozwoli na machloje z podstawkami

też bym może grał na smoku zombie gdyby dało się tego od zachariasza postawić 50x50 a nie to zryte 100x150 :D
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Jak można przetłumaczyć na polski Pavane of slaanesh ?? bo szukam w słowikach papierowych i internetowych i nie mogę znaleźć niczego -_-

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Taniec slaanesha.. Pavane jest odpowiednikiem polskiego słowa PAWANA (jakichś dawnych dworskich tańców)...tak ja znalazłem
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 563

Post autor: Cylindryk »

Parę pytań.
1. Koń Knightów jako Daemonic Mount, neutralny lub Khornowy. Oczywiście konik dostanie jakieś dodatkowe łańcuszki... Przejdzie? W sumie jak patrzę na tego pana to powinien przejść, ale w sumie lepiej się dopytać...
1a. Podstawka Daemonic Mountowa... to dwie kawaleryjskie? Chociaż... 50mm... niech to... hm... jakie podstawki połączyć, by takie coś powstało?
EDIT: dobra... 4xWarriorowa będzie ok... cicho proszę... :oops:
2. Podstawka Spawna: To będzie 4x podstawka imperialnej piechoty, prawda? Spawna mam, tylko tak bez podstawki biedak na razie jest.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2014, o 21:40 przez Cylindryk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Meter
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Karak Var

Post autor: Meter »

ad1 powinna przejść
ad1a 2 kawaleryjskie albo 4 spod warriorów
ad2 tak 4 od piechoty imperialnej

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Ad1. Jeśli chodzi ci o konia od Nowych nightów to spokojnie przejdzie bo one są spore i mocno obładowane bajerkami. Mój pierwszy BsB na DM był właśnie na jednym z takich koni i nigdy nikt nic nie mówił że prox..

Ad1a. 2 kawaleryjski to to samo co 4 piechotne 25x25 :P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 563

Post autor: Cylindryk »

1. No właśnie BSB/Maga chcę sobie zrobić na DM i tak w sumie patrzę, i tak różnicy między koniem Knightów a DM z linka nie widzę poza pozą. Dam mu jakieś skałki, zrobię nieco bardziej "demoniczne" oczy i kolor futra i chyba będzie ok. :)
1a. Racja....
2. Dzięki. :)

Awatar użytkownika
seawolf
Plewa
Posty: 6

Post autor: seawolf »

Witam piszę tutaj z prośbą o pomoc przy wyborze modeli które powinienem kupić by skompletować podstawową armię. obecnie posiadam 3 dragon ogry 5 knightów na koniu oraz 10 wariorów pieszo 10 złych psów jednego giganta oraz lorda na koniu plus furie ale chyba nie będę mógł nimi grać ze względu na obecny podział demony/wojownicy. ostatni raz zajmowałem się moimi figurkami 5 lat temu, więcej grzechów nie pamiętam :mrgreen:
seafruitloot

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

seawolf pisze:Witam piszę tutaj z prośbą o pomoc przy wyborze modeli które powinienem kupić by skompletować podstawową armię. obecnie posiadam 3 dragon ogry 5 knightów na koniu oraz 10 wariorów pieszo 10 złych psów jednego giganta oraz lorda na koniu plus furie ale chyba nie będę mógł nimi grać ze względu na obecny podział demony/wojownicy. ostatni raz zajmowałem się moimi figurkami 5 lat temu, więcej grzechów nie pamiętam :mrgreen:
Furie to już nie ta armia, ale nie sprzedawaj ich, może wrócą stare dobre czasy. Dragon ogry ładnie pomaluj i odstaw na półkę bądź graj dla klimatu.

Przyda się chimera, a nawet dwie w dalszej perspektywie. . Można pomyśleć o skullcrusherach.

Powiedz mi co masz na myśli pisząc podstawową armię?? Ile pkt. Granie turniejowe czy for fun.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

ODPOWIEDZ