Modele

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

wez ten z MO - jest cudowny

Awatar użytkownika
ulgdor
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: ulgdor »

Ja ostatnio przerobiłem sobie Maga imperialnego z Gamezonu na nurglowego konnego maga. Całkiem fajna sprawa, do tego jest taki fajny sługa, który dodaje niezły klimat takiemu nurglakowi.

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Zgadliście jak zwykle nie wiem :roll:
co to jest to MO ?

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Mail Order
Obrazek

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

mail order

Awatar użytkownika
Szczep
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: Szczep »

Miałem nie kupować tego modelu ale chyba się jednak skuszę
http://www.coolminiornot.com/208361

edit: w grudniowym white dwarfie można obejrzeć nowy chaos chariot [przynajmniej ja nigdy takiego nie widziałem]

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

mam takie oto pytanie do posiadaczy tej figurki albo co będą znać na nie odpowiedz, minowicie da się odciąć sigvaldowi tak glowe aby odciąć ją razem z wlosami? :P Po prostu chce gdzieś zrobić przeszczep glowy :P

http://www.grafika.cytadela.pl/sklep/wfb/8340.jpg
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

da sie ale bedzie ciezko
nie obejdzie sie bez GS, i do głowy i do reszty pancerza

Awatar użytkownika
kenny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: kenny »

Zawsze możesz wkomponować włosy przy pancerzu do innej głowy będzie to prostsze, ale nie wiem co dokładnie chcesz zrobić.

Awatar użytkownika
Norb
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Olsztyn "Miscast"

Post autor: Norb »

Czy może ktoś wie cos na temat nowych modeli herosów? Są jakieś plany wydawnicze GW? Np. konni boh. czarodziej na koniu, dyskowiec. Czy zostają obecni metalowi. Choć chyba powoli trafiają na MO only. Tak kombinuję czy nie kupić teraz ale jak mają wejść nowe plastiki może to pewnie będą fajniejsze od tych starych.

Awatar użytkownika
kenny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: kenny »

Na 100% bohaterowie nie będą plastikami, a że ostatnio GW przenosi do MO te modele:
CHAOS CHAMPION OF SLAANESH
CHAOS CHAMPION OF NURGLE
CHAOS SORCERER OF TZEENTCH
LORD OF NURGLE ON DAEMONIC MOUNT
LORD OF SLAANESH ON DAEMONIC MOUNT
LORD OF KHORNE ON DAEMONIC MOUNT
LORD OF TZEENTCH ON DISC OF TZEENTCH
To możemy się martwić o bohaterów.
Jednak nie do końca oznacza to, że będą wydane nowe, bo GW chce przyciągnąć więcej klientów do MO.
Tak naprawdę nikt nie wie jakie są plany GW wszystko to tylko plotki :P
Bardziej prawdopodobne jest wydanie tych bohaterów którzy pojawią się w armybooku.

Awatar użytkownika
kenny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: kenny »

Dobra mały off top, ale to temat modele :P a nie będę zakładał nowego tematu dla takiej pierdoły.
Chodzi mi o model niedźwiedzia, możecie mi pomóc w szukaniu. Potrzebuje jednego albo dwóch do konwerski, a jak na razie znalazłem tylko dwa różne modele i to za bagatela 60 zł za sztukę. Widzieliście może jakieś przez przypadek, może poradzicie coś mi :D

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Także dołączam się do pytania - planuję kiedyś w przyszłości niedźwiadki uzbroić w blachę żeby biegały jako juggernauty - macie jakichś kandydatów?

Awatar użytkownika
kenny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: kenny »

To może ja pokaże co znalazłem :

Obrazek

Obrazek

Przy obydwu i tak będzie dużo roboty, ale może macie coś innego?

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Obrazek
Obrazek

Oba modele są w aktualnej ofercie Jamy http://www.jotte.istore.pl w dziale Reaper Miniatures; Warlord; Krasnoludy.

Jama daje oferuje też możliwość sprowadzenia każdego modelu wyprodukowanego przez Reapera (tyle, że w tym przypadku trzeba poczekać, aż przesyłka dojdzie z US).
W ofercie Reapera jest więcej miśków i musisz przekopać się przez katalogi zamieszczone na

http://www.reapermini.com

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

o ten ostatni będzie dobry z krasiem, wiecie może jaka jest jego wielkość? na jakiej podstawce stoi?

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Wszystkie miśki Reapera są podobnej wielkości. Popatrz na pierwsze z zamieszczonych zdjęci i będziesz wiedział co i jak (tam masz krasnala wiec możesz zobaczyć skalę).

marsjan
Plankton
Posty: 4

Post autor: marsjan »

drugi miś ma dokładnie 64 mm podstawka 40mm :)

Awatar użytkownika
Mikizz
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Koło

Post autor: Mikizz »

Chciałbym dodać że wczoraj dostałem moje figurki do WoC i są piękne jak porównałem je do VC to Vc wysiada. Dbałość o szczegóły ,symbole i ta masywność postaci są niesamowite ! .

Awatar użytkownika
czys
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Opole\Wrocław

Post autor: czys »

Macie jakieś pomysły jak zrobić BSB z figurki lorda nurgla na demonic steedzie (ten taki z kosą). Obcięcie kosy nie wchodzi w grę, bo ona daje mu fajny klimat, a szmata na niej nie jest już zbyt logiczną bronią. Myślałem o plecach, ale tam to to tak średnio może wyglądać... no i też nie jest zbyt wygodne.

ODPOWIEDZ