Warshrine

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Re: Warshrine

Post autor: rudobrody79 »

Swojego Warshrine'a zrobiłem z chaosowego rydwanu bez obługi, zastępując konie demonicami metalowymi ze starej edycji.Dołożyłem jeszcze sztandar i mam jeszcze zamiar doklei jakieś trofea. Wyszło całkiem, całkiem. Byc może wyglądem nie przypomina tęczowego raczej slaneshowy ale możes grac nim jak chcesz.

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Mój warshrine Khorna, na zdjęciu jeszcze niegotowy (teraz są już łańcuchy). Jest niby na za dużej podstawce (o 25mm dłuższa od rydwanowej) ale nikt się jeszcze nie skarżył:
Obrazek

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

jugger ciagnie kamień?

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Tia, teraz jest sporo łańcuchów, musze tylko się zebrać i pstryknąć fotki

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

może dodaj jakieś koła, bo obawiam się, że jugger nie podoła...

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Widać żeś tzeentchowiec i tylko magią i innymi ustrojstwami bys się wysługiwał. Juggernaut to bestia z brązu z ogniem płynącym w żyłach, wspaniały demon Khorna a nie jakiś pokraczny horror czy flamer :P Zresztą żeby sprawic wrażenie ze daje radę za kamieniem (nie widać na focie) jest pas zaoranej ziemi

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Niezły pomysł ... tylko nie wyglada to tak monumentalnie jak powinno... na kamieniu mozna by bardziej pokombinowac... wysoka gora czaszek, wielki kociol krwi.... cos w ten desen bo czegos jeszcze tu brakuje. Ale Pomysł naprawde zacny =D>

Dodawac kola do kamienia?... wygladało by to troche dziwacznie i zepsuło by koncept tego warshrine'a.

Awatar użytkownika
DOC
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Pszczyna / Gliwice

Post autor: DOC »

Macałem tego shrina Szczura i jest fajowy, ziemia wytargana a i model w sumie pasuje do charakterystyki Warshrina (M4). :D
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ja mam koncepcję na Warshrinea z Corpse Cartu VC i rumaków od Knightów, a na wozie będzie sobie stał Skulltaker wśród całej góry czaszek wokoło. Niedługo zabieram się za robienie pierwszego :D
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

chciałbym przedstawi Wam swój model Ołtarza
Obrazek

Obrazek
nie oczekuję pozytywnych komentarzy pod względem malowania, dużo jeszcze pracy będzie mnie kosztował.
co sądzicie o konwersji ?
Ostatnio zmieniony 21 gru 2010, o 19:39 przez rudobrody79, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Sądzę że przydałoby się do jutra zmniejszyć i poodwracać fotki bo polecą do kosza...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

a ja powiem, że jeszcze nie widziałem żeby ołtarz/rydwan/cokolwiek ciągnęły mounty z jeźdzcami... usuń te demonice....
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Durin pisze:a ja powiem, że jeszcze nie widziałem żeby ołtarz/rydwan/cokolwiek ciągnęły mounty z jeźdzcami... usuń te demonice....
może faktycznie usunę te demonice
ps.zmieniłem post tak, żeby był bardziej przejrzysty. zmniejszyłem zdjęcia.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

rudobrody79 pisze:
Durin pisze:a ja powiem, że jeszcze nie widziałem żeby ołtarz/rydwan/cokolwiek ciągnęły mounty z jeźdzcami... usuń te demonice....
może faktycznie usunę te demonice
ps.zmieniłem post tak, żeby był bardziej przejrzysty. zmniejszyłem zdjęcia.
Wydaje mi się że troszkę przegiąłeś z ilością nałożonej farby, chyba że tylko na zdjęciu tak wygląda.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Jeśli chodzi o malowanie, to sam rydwan malowałem kilka lat temu farbami olejnymi ( na Dzikim Wschodzie byłem pionierem ) jak nie miałem innej możliwości :( natomiast zaprzęg malowałem nie tak dawno,jednak nie wyszło mi to za dobrze. pierwsze cieniowanie jakoś nie wyszło i nie wiem sam jak z tego zrobic coś w miarę ładnego. :?

W związku z nadejściem 8ed.skupiłem się na przygotowaniu oddziałów piechoty do gry. Ołtarz, jak i kilka innych nie grywalnych jednostek musi poczekac na swoją kolej.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Co jak co ale ołtarz jest bardzo grywalny teraz :D
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

wiem, wiem. dopiero w lutym tego roku zacząłem grac, wczesniej tylko zbierałem. na I-ym turnieju byłem w lutym tego roku. w dodatku miałem wówczas zrobione tylko 3 regomenty: dwa Knights i jeden warriorów oraz ogry i smocze ogry. trzeba było więc zadziałac. nabyłem i zrobiłem 10 psów,10 konnych maruderów, bohaterów i jeszcze box knight-ow. no i przyszła 8 edycja, więc trzeba było zmobilizowac piechotę. z około 90 jaka została do zrobienia ( skonwertowania ) wykonałem 16 maruderów, 18 choosenów, 17 warriorów, 3 trolle i masę bohaterów. wszystkie zdjęcia jak obrobię to wrzucę w dział modele.

Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1667
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Post autor: Offspringman »

krótkie pytanie: shrine dał blessing oddziałowi, a nastepnie zginął. blessing się utrzymuje, czy znika razem ze shrinem?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

bless zostaje FQ GW

michus
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Szczecin/ Wrocek

Post autor: michus »

Całkiem spoko wyglądają Warshrin'y zrobione z Harrego the Hammera:) górka z czaszek i trupów, a na niej Harry. Znajomy ma Tzeentchowy więc podczepił z przodu dwa minotaury z głowami sępi (po dwie głowy na każdego, jak przystało na Tzeentcha :twisted: ). Wszystko w niebieskawych kolorach:) Postaram się zdjęcia jakieś pstryknąć i pokazać:)

ODPOWIEDZ