Warshrine

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Re: Warshrine

Post autor: Karlito »

Dlatego ja zawsze daję Favorke Championowi. Przy dwóch Ołtarzach mam murowany Ward i Stubborna najpóźniej w drugiej turze :twisted:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

chyba, że ktoś ci tego championa najpierw ubije
ja raz jak grałem z innym Wochem, to udalo mi się go wysnajpować , zanim wpadł ward 8)

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

lepoiej favor na bsb do oddzialu, champion ma lepsze itemki do noszenia ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Jak dasz bsbkowi favorke to nie będziesz mógł zmodyfikować rzutu na EOTG przed bitwa- a ten jest krytyczny gdzyż daje największą szansę na warda.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Rzut na ward przy zlozeniu bsb z favorem oddzial z terrorem wchodzi Ci w 2-3 turze (przy 2 shrine'ach). Do tego momentu nie jest aż tak kluczowy (jest wazny), chyba ze biegasz oddziałem na pałe do przodu... masz przeciez czym zajac przeciwnika, ot prowokacja dyskowcem, zaslona z psow, jakis fast to odciagania uwagi.

Jeśli nie wejdzie Ci bless na starcie masz mniejsze szanse na uzyskanie go z shrinow, niz gdybys mial terror na oddziale.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

sYsek pisze:chyba ze biegasz oddziałem na pałe do przodu...
Jak tego nie zrobisz, to to nigdy nigdzie się nie doczłapie.
Obrazek

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

sYsek pisze:lepoiej favor na bsb do oddzialu, champion ma lepsze itemki do noszenia ;)
np jakie? bo ja jakoś nie widzę...
sYsek pisze:Rzut na ward przy zlozeniu bsb z favorem oddzial z terrorem wchodzi Ci w 2-3 turze (przy 2 shrine'ach). Do tego momentu nie jest aż tak kluczowy (jest wazny), chyba ze biegasz oddziałem na pałe do przodu... masz przeciez czym zajac przeciwnika, ot prowokacja dyskowcem, zaslona z psow, jakis fast to odciagania uwagi.
ale ma wejść w pierwszym rzucie, a szrajny mają tylko to upewnić/ dopakować ich bardziej
a ward jest ważny tak samo albo i bardziej na początku, bo jak go nie będzie, to ty co ma zarzynać zostanie rozstrzelane

jedyne grywalne [nie na Euro już] złożenie chosenów to ~20+ tzeenthowców z fcg, favourem, wailingiem i halkami, najlepiej z BSB w środku

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Najlepsze złożenie Chosenów to przynajmniej 20-tu chłopa, mark tzeentcha, Sztandar z frenzy, łaska bogów i postawienie przy nich dwóch Shrinów. Ward murowany najpóźniej w drugiej turze. Ewentualnie dorzucić Championowi czerep do rzucania. BSB w oddziale też jest dobrym rozwiązaniem, można go dopakować w konkretne jebnięc.. bo warda i tak będzie miał :twisted: Ja staram się również dawać jescze jednego Herosa żebym nie musiał rzucać challengów BSB-kiem. Oczywiście ja nie gram na EURO.
Ostatnio zmieniony 2 lis 2011, o 09:57 przez Karlito, łącznie zmieniany 1 raz.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Mój BSB w chosenach śmiga z ASF i Collar of Khorne i daje rade w pojedynkach a choseni mają na magię warda 2+. A jak wiadomo za każdym razem kiedy choseni zdają warda ginie jedna feministka!

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

ward 2+ na chosenach bez sensu, nikt w nich nie rzuca czarów na które ten ward by się przydał
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

choseni tzeentcha z bannerem +1mv, chamiopn z maską od terrora bsb z favorem, takie złożenie wydaje mi się mocniejsze. od startu masz przerzuty za 2, 7, fear i terror, co sporo zwiększa szansę na warda już na wejściu, później dalej przerzucasz te blessingi, więc jest solidnie.
ale każdy gra jak lubi ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

tylko że favorka na bsb nie działa przy pierwszym rzucie.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

dlatego nie lubię tak grać 8)

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Ja jednak wolę jak mi ward wpada już w grze, wtedy przynajmniej BSB który siedzi w środku też ma warda na 3+.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Hmm ostatnio spotkałem się z informacją, że Warshrine nie musi mieć podstawki rydwanowej, może mieć monsterową- 50x50mm. Czy to prawda, czy bullshit?

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Czysto teoretycznie tak. W praktyce zalecał bym rydwanową jednak, taką ( daaawno temu co prawda ) wzkazał jako właściwą autor całego AB.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ghoul
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40

Post autor: Ghoul »

Apropo Slaanesh warshrine:

Obrazek
:)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

nooo te panienki już mi się podobają ;]
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Fajna, ale to już n-ta wariacja rydwaniu.. ja pracuję nad trochę innym warshrinem teraz, nie wyglądającym jak rydwan ze śmieciami- jak pomaluję to się pochwalę :)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

jako iż tematu zamarł (może nikt nie gra na shrinach już? :P ) to wrzucę swoje 2 shriny. Z założenia jak cały woch robię bez markowy tak i shriny są takie. Fotki nie sa jakieś mega ale widać coś :P

Obrazek
Obrazek

Drugi dopiero w fazie przygotowań. Wózek będzie co nie co wzbogacony o jakiś stos czaszek lub jakąś ikonę
Obrazek
Obrazek
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

ODPOWIEDZ