Chaos - nudny czy nie

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Re: Chaos - nudny czy nie

Post autor: cahir »

Nie wydaje mi się , żeby aż tak znerfili Warriorów i Knightów, zeby nagle stali się niewystawialni (chociaż... to GW :roll: ). Dlatego wydaje mi się, że można teraz kupic Batalion, ale z innymi zakupami polecałbym się ostro wstrzymać.

Co do Warków - słyszałem, że ma być "reedycja"... W boxie z halabardami i pakowani po 10ciu. Ale ile w tym prawdy, czas pokaże.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

jedyne co słychać o nerfowych warriorach to plotka o obniżeniu I i A, pkt. relatywnie maleją, źle to nie wygląda :P

najgorsza to o zmniejszeniu WS ( 4 ) ale to jakiś lamer to zapuścił dla samej frajdy zniszczenia potęgi chaosu :wink:

słyszałem o tym że Knighci mają być w corach a w specjalach masa nowych chosenów:

piechota ( wiadomka )
juggery
dyskowcy
sprężyny
beast of nurdle (?)

marki nie wiele się zmienią ale za to warshrajny bardzo, stały efekt zależny od marka jaki mają i jaki ma jednostka 8)

o plotkach mutantów i innych tam śmieci nie biorę pod uwagę bo lubię chaos homomortali :twisted:

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Dobrze, że kasy z wakacji zostanie... =D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Wojacy prawie na pewno zostaną z WS5. Mieli takowy ( albo porównywalny w skali ) chyba od zawsze. Nawet w 6 ed hordach Chaosu, gdzie latali bazowo z ciężką zbroją i 1A, mieli WS5. Zresztą muszą takowy mieć, bo zwykli maruderzy mają 4.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

chyba że z maruderów też ściągną WS :P

hehe.. :lol2:

jak pisałem plotka lamera =P~

nawet w 4ed. mieli 5WS niektóre rzeczy się nie zmieniają 8)

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Z tym co khuman pisze to może mieć sens - skoro shrine'y będą miały jeden boost zależny od marka to moga nam obciąć ataki. Wtedy Shrine Khorne'a będzie dawał +1A i wyjdziemy niby na swoje.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

mark of Khorne daje frenzy podobno za 20pkt.

warshrajn z mark of Khorne daje:

nie Khornowym unitom frenzy

Khornitom Hate ! :twisted:

zacnie 8)

co prawda nie ima się to do plotek o slanneshowej bandzie

mark of slannesh +1I ( czyli 5 ) też około 20pkt. choć dochodzi do 30pkt.

warshrain slanesha daje:

nieswoim +1I

swoim ASF!

czytaj WL w corach z lepszym AS i T :? czyli już wiadomo jak cory zapełniamy tym bardziej jak knihgty będą za około 35 i w corach :roll: do tego mamy w specjalach ala pegazy czyli dyski i robi się dość ciekawie ? :mrgreen:

wszystko już będzie wiadoma za 2 miesiące, albo wcześniej =P~

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Mam nadzieję, że GW w końcu oficjalnie oświadczy, że wydaje nam książkę i poda datę. Bo nie chcę się srogo rozczarować, lecąc do sklepu i zobaczyć inny book zamiast chaosu. :evil:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Spokojnie, będzie book na koniec października. Dzieciakom trzeba wcisnąć nowy crap (DO, Szrajny, Chosenów, Smoki etc.), oni z tego przecież żyją.
Chromolić to, że będą nowe fajne figurki, ważne, żeby zasady unitów dobrze zbalansowali a nie wypuszczali potworka jak ostatnio.
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Ja tam czekam na nowe figuraski. Specjalnie zrezygnowałem z budowy Warshrine'ów, żeby poczekać na modele.
Ale Forsakenów sam sobie zrobię z Marud i jakichś macek. =D

No i czołzeni w plastiku <3. Pójdzie sporo kasy...
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

config
Warzywo
Posty: 16

Post autor: config »

Co konkretnie sie wprowadza przy takich aktualizacjach jak ta, która ma nastąpić? Tylko odpowiedz w języku zrozumiałym dla początkującego.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Wycofuje starą książkę i daje nową, z nowymi zasadami ogólnymi, zasadami oddziałów, jednostkami i statystykami.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Nową księgę armii zastępującą poprzednią. Tak jest w zasadzie od 1 edycji prawie 3 dekady temu i zapewne tak będzie jeszcze długo.

A co się może zmienić ? "Fszystko" :mrgreen: . Koszty pkt, zasady, statystyki poszczególnych oddziałów, mogą się pojawić ( i w zasadzie zawsze się pojawiają ) jakieś nowe oddziały, rzadziej mogą zniknąć jakieś stare. Ew. pojawić się ponownie. Każdy element armii może zostać w jedną lub w drugą stronę zmieniony - osłabiony, bądź wzmocniony. Zobacz np. na obecne imperium. Osłabili park maszynowy ( cannon np. poszedł z 100 do 120 pkt. bardzo zasłużenie zresztą ), podrożała o 1 pkt. też piechota, ale dostali cokolwiek kozackich demingryph knightów, lepsze nieco zasady detachmentów, czy też nowe zabawki pokroju 2 mistycznych rydwanów, też ( w miarę ) grywalnych.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Mnie nie opuszcza takie dziwne uczucie że Helki będą miały większe znaczenie w nowej edycji naszego Booka. Chyba sobie zmontuję jeszcze przynajmniej z jedną.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Karlito pisze:Mnie nie opuszcza takie dziwne uczucie że Helki będą miały większe znaczenie w nowej edycji naszego Booka. Chyba sobie zmontuję jeszcze przynajmniej z jedną.
+1. Każdy nowy book dostaje coś dużego - Thundertuska, Sfinksa, Coven Throne czy Arachnarok. U nas nie trzeba się wysilać skoro już jest helka. Tylko mam nadzieję, że odleją ją w plastiku, bo jak widziałem tę odlaną w żywicy to za głowę się złapałem.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

ja sądzę że raczej dostaniecie mamuta chaosu:)

Ninos
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Ninos »

Mamut jest w Tamurkhanie. Mam nadzieję, że nie będą dublować, szczególnie, że jest praktycznie niewystawialny.

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Monster a raczej jego figurka ma być tania,wystawialna,ładna.Na pewno 1 z tych rzeczy gw obetnie bo nigdy nie zrobilby cudu 3 w 1 :)
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Powiedziałbym, ze rycerze sa bliscy tego ideału [ może poza ceną, ale ta jak na produkt GW jest jeszcze do przeżycia ]
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

config
Warzywo
Posty: 16

Post autor: config »

Będzie ten nowy AB w polskiej edycji? I ukaże sie w sklepach tego samego dnia jak to jest?
Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ