popisy i wpadki

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Re: popisy i wpadki

Post autor: Grolshek »

Zależy ile na lokach nabił. Ale jeśli było ich minimum pięciu to stawiałbym na 10 ataków. Chyba że można mieć więcej niż magiczną dziesiątkę... Jak można to 5 z bazy, 1 za oko, 2 za emobsb, 5 za loków. 12 ataków.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Przecież Pendant of Slaanesh daje Ci +1 atak za każdą ranę straconą, a nie nabitą, Grosiu :wink:
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

w wersji powyżej bylby to top item :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Jasif pisze:Przecież Pendant of Slaanesh daje Ci +1 atak za każdą ranę straconą, a nie nabitą, Grosiu :wink:
Eee tam. :? Głupie wampiry mogą a my nie ?
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ale na takiej samej zasadzie co aktualnie - stakują się i do końca gry?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Grolshek pisze:
Jasif pisze:Przecież Pendant of Slaanesh daje Ci +1 atak za każdą ranę straconą, a nie nabitą, Grosiu :wink:
Eee tam. :? Głupie wampiry mogą a my nie ?
Groszek widzę podświadomie już przesyła w świat swoje narzekania na wszystkie armie którymi gra i jest bardzo z tego powodu nieszczęśliwy :mrgreen:
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Całkowicie świadomie. Drażni mnie niekompetencja twórców armybooków i rażące błędy w ich tworzeniu. Dobrym przykładem dwie nieumarłe armie TK i VC. Jednym zabrać wszystko żeby drugim dać.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Grolshek pisze: Jednym zabrać wszystko żeby drugim dać.
I Ty zostań Robin Hood'em - Matt Ward #-o
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

rydwan slanesha dostał na klatę 15 srebrnych hełmów....wytrzymał 14 ataków,otrzymując 2 czy 3 rany. w mojej spaliłem szarżę himerą, bijemy się dalej, elfy przegrywają ale zostają na steedfaście,rydwan zostaje na jednej ranie. w kolejnej wygrałem i ....zagoniłem elfy

mina przeciwnika - bezcenna :D :D :D

ta sama bitwa w innej części stołu. rozgrywka lwów z moją kawą khorna z przodu i princem pd boku. lwy na stabornie - przeciwnik rzuca - 12....bsb zbyt daleko i wszyscy wycięci :D
mina przeciwnika - bezcenna

Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Post autor: Kamil.Sz »

Rydwan nurgla szarżując, nie mógł przez 3 tury walki zabić 5 imperialnych łuczników #-o
"Mam sto rąk, sto sztyletów... gdy chcę, sto ran zadam."

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Ostatnio założyłem mała kanapkę regonowi imperialnej jazdy z Priestem i BSB.
Z przodu wlazło 3 skuli, z boku rydwan który stykal sie w zasadzie juz tylko z BSB-kiem po 1 turze walki.

1 runda pospadało troche knightow ale przeciwnik ustal ( brejk na minus kosmos ale kulnął 2 gały na rerolu ). Potem dostałem na bok rydwanu wózek plus horde halabardników. Staliśmy tak jeszcze ze 4 tury walki w międzyczasie dokulalem na bok juz samego BSB-ka chimerę. No i po co to bylo ?? Zianie nic nie zrobilo, pierdylion atakow tez nic, tylko nabijałem CR-a na halabardnikach.
Po 4 turze combatu BSB w koncu spadl ... Masakra.

W tej samej grze psy dostały tytuł man of the match. 5 psów przez cala grę zdjęło 3 działa imperialne. Poison na Psach robi gre :D:D:D:D 35 pkt zdjęło ok 350 :D

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

2400 Ojro kontra standardowe OK. Pierwsza tura dostaję Ironblaster w pierwszą helupę, helka do piachu. Pocisk 2d6 s2 NoAsv na ifce zmiata mi knightów bez efektu dla czarodzieja. Pierwsza moja tura wybucha druga helka, zmiata mi fasta rani rydwany, warriorów i nadgryza Dp-ka. Wyparowałem w 3 turze. Orki to orki. WoCh nie dla mnie. Śliczne figurki wracaja na półkę.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Po prostu nie wystawiaj hellup. :wink:
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Heretic pisze:Po prostu nie wystawiaj hellup. :wink:
Wstawiłem do gablotki. I tam zostanie całych WoCh do 9ed. ](*,) WAAAGH !!!
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Grolshek pisze:
Heretic pisze:Po prostu nie wystawiaj hellup. :wink:
WAAAGH !!!
\

Bluźnisz. No cóz jako ,, Groszek" masz prawo być zielony :wink:
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

po prostu Grolshek musiał sobie dowalić żeby przekonać się do gry zieloną hałastrą :lol2:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

To była zemsta Gorka. Ja to wiem. A może Morka...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Z ostatniej bitwy z Undead Legion vs Legion of Chaos na 5200 pkt. Rydwan Slaneesha przez 3 tury trzymał w combacie Neferatę systematycznie remisując lub wygrywając starcie :P Mój Kairos rzuca bramę na poturbowany oddział Grave Guardów z Nekrotekiem - siła czaru 2, liczba hitów: 3, przeciwnik dostaje jedną ranę, zdaje test wytrzymałości i dostaje regenkę. Pocieszam się tym że Kairos zamienił w złoto wampira blendera z tegoż klocka :D
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Lord_Michaelos
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Ostrołęka, a obecnie Olsztyn

Post autor: Lord_Michaelos »

Święty pisze: Rydwan Slaneesha przez 3 tury trzymał w combacie Neferatę systematycznie remisując lub wygrywając starcie :P
Zniszczę ten Pussywagon. To już sprawa osobista :twisted:
Święty pisze:Pocieszam się tym że Kairos zamienił w złoto wampira blendera z tegoż klocka :D
Be cursed!
Przybyłem, zobaczyłem, wzruszyłem ramionami
Jestem niski, lubię dobrze zjeść, a także zapalić fajkę - jestem hobbitem?

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Nowa bajka nie dla dzieci "Neferata i banda Slaneeshowców"
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

ODPOWIEDZ